Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tato písnička kabátů přesně vystihuje Miloše padajícího ze schodů Zemana

    Denně vožralej má velikej pupek smrdí a je špinavej.
    Hodně pije, jí, ženský nebalí a když někd o sobě ví tak to oslaví *15* *15* *15*
  • Semjon Gayínek hulí ptáky za prachy, je to úchylná kurwa!!!
  • V 2/01 Politkovská odjela do Čečenska, aby vyšetřila stížnosti 90 čečenských vesnických rodin, které popisovaly „ trestní výpravy „ ruského 45. výsadkářského pluku.
    Uskutečnila rozhovor s jednou čečenskou stařenkou Rositou z vesnice Tovzeni, která byla 11 dní mučena elektrošoky, mlácena, a držena v díře bez jídla a pití ( unesení byli zadržováni v jámách vykopaných v příkopu kolem ruské základny) , dokud za ní její rodina nezaplatila výkupné ( 200 – 500 dolarů, či zbraně povstalců, aby se důstojníci mohli chlubit, kolik povstalců zlikvidovali ) .
    Další svědek popsal „koncentrační tábor komerčního rázu „ ( výkupné ) u vesnice Šatuni na jihu Čečny, kam Politkovská dorazila, a byla zadržena příslušníky OMON ( speciální policejní jednotky) , audio nahrávky jí byly zabaveny.
    Když neřekla, které rodiny ji o táboru informovaly, byla během tříhodinového výslechu mlácena do bolestivých míst, přiotrávena čajem, takže zvracela, bylo jí vyhrožováno kolektivním znásilněním, politím benzínem a zapálením, a nakonec byla podrobena falešné popravě, protože „ má falešné doklady a je špiónkou Šamila Basajeva „ .
    Za hluboké noci ji poté jistý podpluk. vyvedl do tmy s tím, že ji zastřelí – očividně mu dělalo dobře, když viděl, jak se bojí.

    Dovedl ji k raketové odpalovací rampě Grad, a rakety odpálil – ohlušující zvuk jí způsobil šok, po kterém několik hodin plakala.

    Když se s ní vrátil, řekl jí :“ Svlékni se „ , když nereagovala, začal na ní ječet hrubá sprostá slova s tím, že „ Ruský důstojník se ti dvoří , a ty …. „
    „ Viděla jsem stovky lidí zmučených elektrickým proudem, někteří z nich byli zmučeni tak rafinovaným způsobem, že jsem měla problém pochopit, že to udělali lidé, kteří chodili do stejných škol jako já „ …
  • Můj nick je jiný, než na koho směřuješ své obvyklé a typické vulgarismy. Asi máš něco s očima. *16*
  • Je komické jak tady B. T. W. ze zoufalství gajínkuje.a homosexualizuje. Jako by to někoho zajímalo. *1* *1* *1*
  • Zločinec Hitler vraždil komunistické ruské zločince. *14* *14* *14*
  • Já jsemm lháře a gaunera Miloše Zemana nevolila.

    ČR nemá prezidenta ale opilého Praesidenta *15* *15*
  • Ransdorf umřel a Ruská ekonomika už také leží na smrtelné posteli.

    Proto tu zdejší komouši v čele s tiradorem vztekle polerzují a vyhrožují *1* *1*
  • Miloš Zeman je můj prezident. Stejně jako tvůj.
  • Fotr Semjona Gayínka je bezpohlavní opičí zmetek a matka vyhlášená kurwa!!!
  • Co by se stalo kdyby zločinec Hitler potkal grázla tiradora?
    řekl vy - toho komunistického zloděje nicků, lháře a komunistického zločince hodte do plynu.

    Tak by to dopadlo. *1* *1* *1*
  • Pravda o zločinech Putinovců ti vadí.
    A to je dobře komunistický šmejde tiradore *14* *14*
  • Po zahájení Putinovy války v Čečensku na podzim 99 proti čečenským civilistům, Politkovská pravidelně cestovala jak do Čečenska, tak do Ingušska.

    Když Putin poté, co se 31.12.99 stal úřadujícím prezidentem RF, nařídil závěrečný útok, včetně totálního rozbombardování Grozného s tím, že „ v Grozném nezůstal ani jeden civilista „ , novinář z Rádia Svobodná Evropa Andrej Babitský *1964 ( pokrýval již puč ze 8/91) se do Grozného tajně přesunul, a zůstal v něm po celou dobu ruského bombardování – ve svých reportážích obvinil Putina ze lži s tím, že naopak drtivá většina civilistů z Grozného neodešla …
  • Hezkýýý, a teď tu o Alibabovi a čtyřiceti loupežnících... *14*
  • Takže tiradorova matka kradla rohlíky a slepice sousedům.
    Alespon už víme po kom tirador zdědil skony ke lhaní a ke krádeži.
  • Já jsem Simona ruský teplouši tiradore.

    Starý Opilec je tvůj Miloš Zeman *1* *1*
  • Rozhovor Politkovské, který zveřejnila v celé kráse, a se svými sarkastickými komentáři, končil :“ Kreml si vypěstoval jednoho malého draka, kterého nyní musí denně krmit, aby nepukl ješitností a pýchou.

    V Čečensku Putin zažil obrovský neúspěch, tak obrovský, že jej musí vydávat za úspěch, a Čečencům nezbývá nic jiného, než se svému tyranskému drakovi podřídit, nechtějí-li zemřít v jeho mučírnách .

    Čečenci za Putina pochopili jediné – že je nemožné svobodně protestovat, proto se prozatím podřídili – prozatím … „ .
    Tento výmluvný historický rozhovor Ramzan Kadyrov blahosklonně poskytl Politkovské 29.8.04, kdy se v Čečensku po zavraždění Kadyrova staršího konaly nové loutkové prezidentské volby.
  • Teď nevím, kdo jsi měl na mysli, Karla, nebo Mirka? Ale to je od tebe i tak nevkusná poznámka, simone. *14*
  • Ramzanu Kadyrovi/RK se proruští hodnostáři klaní jako osmanskému bejovi, protože jeho milice plení celé Čečensko, a místní hodnostáři mu musí odvádět přepychové dary, jinak mohou na své podnikání zapomenout – toho, kdo se vzepře, kadyrovci unesou a na rodině žádají výkupné, viz kauza mladého Ahmada Gutijeva, jenž se rozhodl Kadyrovi nezaplatit : poté, co jeho rodina předala RK výkupné ve výši 100.000 dolarů, byl ve zbědovaném stavu z Kadyrovy soukromé mučírny propuštěn – okamžitě poté se rodina odstěhovala do zahraničí.

    Díky svým komerčním mučírnám si mladý RK již ve svých 28 letech ( 04) mohl postavit kolem svého paláce v Grozném fontány chrlící křištˇálově průzračnou vodu, zatímco obyvatelé Grozného živořili z několika kapek vody, která má v Grozném stále cenu zlata .

    Zlaté paláce sobě, svým rodinným příslušníkům a svým velitelům nelegálních bezpečnostních sil vystavěl i ve své rodné vesnici Čentoroi, což je dnes pevnost postavená ze zlata¨, kolem níž se táhnou podzemní jeskyně Kadyrových mučíren.

    Obyvatele této vesnice, kteří mu nebyli po chuti, jednoduše vyhnal.
  • Já jsem holka Simona.

    Vy Putinovci jste podlidé - protože kradete nicky, lžete a komolíte lidem jména.
    Chováte se jako dobytek a ne jako slušní lidé

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit