Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten starý ožralec už se voleb nedožije mamlase *2* *2* *2* *2*
  • Typický nacistický slovník simone. *14* *14* *14*
  • Semjon Gayínek pochází z kurwy zkurwený!!!
  • A ta první možnost za vysoce nereálnou....pan prezident, pokud bude kandidovat, tak bude zvolen zase. *14*
  • Nevyhrožuj Putinovo lejno. Nikdo se tě nebojí.
  • Jó, to si už jistě obhájíš sám, až si tě pozvou...podat vysvětlení... *14*
  • Urážky? I ty srandisto. Čistá pravda.

    Miloš Zeman byl soudem ČR veřejně označen za lháře.
    Kopie rozsudku si může každý na internetu najít *14* *14* *14*
  • Praesidenta ČR Miloše Putinova Agenta Zemana se můžete zbavit dvojím způsobem
    Buď ve volbách nebo kalašnikovem.
    Možnost B se považuje za nezákonnou.
  • Všechny tyto urážky si znamenám. A všechny předám na BIS. Co s tím udělají, to je na nich. *14* *14* *14*
  • Politkovská veřejně prohlašovala, že je na základě faktů, které zdokumentovala, připravena svědčit u soudu proti hlavnímu čečenskému mučiteli, boxeru Ramzanu Kadyrovi, jehož otec Ahmad byl pro svoji kolaboraci s Kremlem nezákonně dosazen Putinem do funkce čečenského prezidenta, kterým ze zákona stále byl prezident Aslan Maschadov.

    Po zavraždění Kadyrova staršího se Putinovým privilegovaným přítelem stal Ramzan Kadyrov, hlavní zřizovatel čečenských mučíren z titulu své funkce šéfa proruských polovojenských čečenských milic ( „ kadyrovci „ ), kterým ruské jednotky OMON plnily jakákoliv přání, třebaže oficiálně dle Putina vůbec neexistovaly ( nebyly nikde zaregistrované, stály tudíž mimo zákon, a mohly porušovat lidská práva, jak se jim zachtělo
  • V článku Politkovská píše, že „ Putin hovoří o své válce v Čečensku jako o protiteroristické operaci na severním Kavkaze „ - proto podstatná část práce příslušníků jednotek OMON spočívá ve vynucení mučením přiznání o „ teroristické “ činnosti zajatých či unesených Čečenců, aby na základě těchto vynucených přiznání mohla být prokurátory vykonstruována falešná obvinění, a odsuzování „ teroristů“ jelo jako po másle - na základě politické zakázky od Putina, důstojníci, prokurátoři a soudci vyrábějí jako housky protiteroristické zprávy, kdo jich vyrobí víc, ten je lépe u Putina zapsán ", napsala Politkovská.

    Politkovská se v článku opírá o dvě konkrétní svědectví, jedno je od matek mladých Čečenek, držených v ruských komerčních koncentračních táborech, a druhé je od mladého Čečence, kterého Rusku vydala Ukrajina, a jenž byl po převozu do Grozného na jednom policejním komisařství trýznivě a rafinovaně mučen, dokud neztratil vědomí, a dokud poté, co vědomí opět nabyl, protože mu drželi hlavu pod vodou, nepřiznal, že „ zabíjel lidi „ , třebaže žádného člověka nezabil .

    Druhý den po „ přiznání“ jej umyli, oblékli do čistého, podlitiny mu něčím natřeli, a poučili jej, že o všech zraněních, která jsou na něm vidět, musí prohlásit, že vznikla při jeho pokusu o útěk - sdělili mu, že přijedou novináři a prokurátor, před kterými musí zopakovat svoje přiznání, že spáchal tři hrdelní zločiny a banditismus nejrůznějšího druhu – jestliže se nepřizná, budou pokračovat v mučení, a aby jej ponížili, znásilinili jej.
  • SPOZ - Strana Přátel Opilce Zemana
  • Tirador je ruský homosexuál.
    proto tak rád leze do Putinova zadku *2* *2*
  • Putinovci jsou podlidé.
  • Semjon Gayínek je vroucí ejakulát!!!
  • Já jsem holka Simona.

    Raději si najdi práci tiradore. aby tvoje žena nemusela šlapat na hlavním nádraží *15*
  • Trenky Miloše Zemana už visí. Kdy bude viset Miloš Zeman?
    Lid ČR už má toho Putinova agenta plné zuby.
  • A přesně takto - "Dejte mi jména, data, skutky, a postarám se o nápravu – nevidím v tom problém" jsi byl nácíčku simone nahlášen na BIS. *14*
  • Já jsem dělala japonské bojové umění. Jsem holka.

    Abych komunistickým vrahlům a zlodějům jako jsi ty mohla v případě potřeby ukopnout hlavu
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Miloš Zeman je lhář opilec a blb.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit