Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty jsi syn komunistické swině která měla být zastřelena *14* *14*
  • Jsem v očekávání, kdy to docvakne i adminovi, že tahle šaškárna je pro redakci kontraproduktivní. Ačkoliv, nikdy jsi nedostal trvalý stop, takže platí to, co jsem vždy uvedl, buď jsi podvodník s IP adresami, nebo přímo někdo z redakce. Podpora, či nevšímavost k tvým urážkám nejhoršímu kalibru tomu nasvědčují. Ale, někdy, možná, navštíví tyto stránky i někdo jiný, kdo na toto bude muset mít jiný pohled a zakročí. *12* *12* *12*
  • Já jsem holka Simona.

    A ze lhaní jsi tu byl usvědčen jenom ty komouši tiradore.
    Když jsi popíral nacistický sraz v Rusku který organizoval Putinův kámoš
    Konal se. Takže jsi lhář
  • Semjon Gayínek je potrat opičí kurwy!!!
  • to je zase for. Já jsem tu sprostě napadána. Ty tu hajzzle komolíš moje jméno Simona
    Kradete můj nick.
    A vy se divíte že jsem vám vaše sprostosti vrátla? Jste rudé špíny a zmetci.

    Jste parchanti. Fuck You a tvojí manželce. Té staré couře z hlavního nádraží. *15* *15*
  • Ruským vojákům vyhrožovali vězením, když nepůjdou na Ukrajinu

    Dva bývalí ruští vojáci popsali agentuře Reuters nasazení na Ukrajině, jeden z nich při tom vypověděl, jak na ně velitelé tlačili, aby šli bojovat na Ukrajinu. Někteří odmítali, raději odešli z armády, i když jim vyhrožovali prokurátorem. Mnozí Rusové nechtějí bojovat na Ukrajině, a tak tam posílají sibiřské Burjaty.

    Tankista Reuters řekl, že by dobrovolně na Ukrajinu nešel: „Ne. Kvůli čemu? To není naše válka. Kdyby tam byli naši vojáci oficiálně, bylo by to něco jiného.“

    Také si stěžoval, že armáda nesplnila sliby, které jim dala po návratu: „Řekli nám, že každý by měl dostat denní příspěvky, příplatky za boje a medaile.“ Nic z toho prý ale nedostal: „Rozhodli jsme se odejít. Čtrnáct z nás.“ Armádu opustili 12. prosince.
  • Ó jakým pestrým jazykem a osobní kultivovaností se tady prezentuješ, nikdo neuvěří, že jsi pohlaví něžného. A takovým jazykem spodiny a lůzy z poslední páté cenové se daleko nedostaneš. *14* *14* *14*
  • Vždy jsem uváděla že jsou to články pana Zieglera z MF dnes ty ulhaný gaunere,

    Já jsem tu jako lháře usvědčila ze lhaní tebne když jsi popíral sraz nacistů v Rusku který
    pořádal Putinův kámoš.

    Zavři už tu ulhanou hubu t rudej zmetku. Neb po ní dostaneš.
    Tvá drzost už překračuje všechny meze ty Stb8cká kurwo
  • Putin v košilce, Medveděv v kalhotkách. Policie zabavila „nevhodné“ obrazy *15* *15*

    Ruská policie zabavila v petrohradské galerii obrazy zesměšňující prezidenta Vladimira Putina a premiéra Dmitrije Medveděva. Oba státníci na nich byli vyobrazeni v dámském spodním prádle. S odvoláním na zaměstnance galerie to oznámila agentura Reuters.

    Jeden ze zabavených olejů na plátně malíře Konstantina Altunina zobrazoval Putina v bílorůžové noční košili, jak se dotýká vlasů Medveděva, který je pouze v podprsence a kalhotkách, uvedla agentura RIA Novosti. Jeden ze členů vedení města, Vitalij Mironov, byl zase ztvárněn s obličejem zbarveným do duhové vlajky, která je symbolem gayů a lesbiček.

    *2* *2*
  • Já jsem demokratka.

    SSSR kterého se tu zastáváš zavraždil více lidí než Hitler.
    Německá komunistka která byla zavřená jak ve Stqalinově Gulagu tak i v Německém
    koncentráku jasně říká že ruský gulag byl daleko horší.

    Takže zalez ty totalitní obludo
  • Nikde odvolání na autora nevidím. *12* *12* *12* Jsi lump a zloděj.
  • StBácká kurwa Tirador by chtěla omezovat svobodu slova v ČR.
    Pokud se nezklidní bude nakopán do držky i do perdele *15* *15*
  • Tvá zkušenost se Sibiří, kdy jsi tam pochodoval se svou nazi jednotkou SS mne nezajímá. Měli tě nechat v tom gulagu, abys do smrti tvrdě makal na tom, co jste společně s dalšími nácky rozbili. *12* *12* *12*
  • Putin je Drtič šunky a Palič sýru. Rusové si utahují z likvidace západních potravin

    Povinná likvidace západních potravin v Rusku podle tamních kritiků připomíná inkvizici a představuje zbytečné plýtvání zbožím i energií. Na sociálních sítích se vyrojilo množství příspěvků, které si z nařízení vlády utahují.

    Některým kritikům akce proti západnímu zboží připomíná kampaň za soběstačnost z dob Sovětského svazu, která se nakonec projevila naprostým nedostatkem třeba jen základního artiklu v obchodech po celé zemi.

    „Prezident se rozhodl ukázat, že je také západním lídrem, a uvalil na Rusko sankce,“ hlásá jeden z mnoha posměšných příspěvků na internetu. Další navrhuje přepracovat znak ruské celní služby, na němž figuruje sv. Jiří s kopím. Podle něj by Jiří ve znaku už neměl zabíjet draka, ale klobásu ze Západu.
  • Tirador se chová jako dobytek a tak může být krutě odoporažen jako dobytek *14*
  • Jak milé a demokratické, ano, typicky americké. Proto každý slušný člověk musí tyto špinavé metody USA zavrhnout. Jen placení podpindosníci jsou díky své intelektuální výbavě ochotni šlapat na demokratické normy, kdy je normální, že se nekrade cizí majetek druhému....To, simona nezajímá, on krade a lže dál. *14* *14* *14*
  • Nikdy jsem je nevadávala za své. Co tu zase zkoušíš ty StBácký hajzle?
    Vždy jsem uváděla že to jsou články pana Zieglera.

    Já jsem holka Simona. N Jdi se léčít tzy nacistický buuzerante tiradore
  • Tak tohle Tirador - obdivovatel Hitlera a Putinův homosexuál nerozdejchá *2* *2*

    V Rusku jsou jen tři možnosti jak zemřít:
    První - hlad.
    Druhá - otrava alkoholem.
    Třetí (nejjistější) - z opozice kandidovat na prezidenta *1* *1* *1* *1* *1*

    Sibiřský záchod:
    Dva klacky, jeden zapíchnete do země a druhým odháníte vlky!
  • Demokrat a poskok USA, simon, tady krade cizí články a vydává je za své!!! Porušení autorských práv je tzrestné a redakce tiscali na to může doplatit, simone.... *14* *14* *14*
  • Já jsem holka Simona. Tvoje pokusy zastrašovat lidi zavání metodama StB gaunere.

    I na tebe se ty komunistický howado tiradore vaří voda a brousí řeznický nůž.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit