Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co dělá tirador je jeho věc. Ale ty jsi nahlášen jako dobrovolník do Assadovi armády. Každý na tvém místě by se tím pyšnil, tak neremcej, vždyť jsi dělal to "japonský bojový umění", jak uvádíš dole... *14* *14* *14*
  • Politkovská napsala několik článků o soukromých mučírnách Ramzana Kadyrova, dlouhodobě kritizovaného Radou Evropy - k nejpůsobivějším pasážím jejího Ruského deníku patří popis návštěvy u Putinova přítele boxera Ramzana Kadyrova, ze kterého Putin učinil „ prezidenta“ Čečny, jenž se jí vychloubal, že vášnivě miluje „ zabíjení a ženy „ ( Putin svého času licoměrně zvolal :“ Že porušujeme lidská práva v Čečensku ? Práva koho ? Dejte mi jména, data, skutky, a postarám se o nápravu – nevidím v tom problém „ )
    Politkovská Ramzana Kadyrova označila za „ Stalina dneška“ , a jeden z jejích posledních článků se opět týkal Kadyrových soukromých mučíren, jak sama Politkovská uvedla 5.10.06 v Rádiu Svobodná Evropa, což po její smrti potvrdil šéfredaktor listu Novaja gazeta Dmitrij Muratov*1961, v roce 010 dostal francouzský Řád Čestné legie .

    O 2 dny později byla zastřelena 5 kulkami ve výtahu
  • Čr nemá prezidenta ale Prasedinte,
    Jakéhosi Nic ulhaného věčně ožralého blba Miloše Zemana.
  • Já jsem holka Simona.

    Jsi grázl lhář a haajzl. Takže je logické že podporuješ asada - lháře vraha a sadistu.
  • Nech mne domluvit, už si pro tebe jedou z USAmbasy.... *14* *14* *14*
  • Tirador vylezl z Putinova zadku a vyhrožuje. Dostane po tlamě a zase zaleze *15* *15*
  • Stačil by odkaz...
  • Simone, připrav se, Assad shání nové dobrovolníky a já jsem mu napsal, že se hlásíš dobrovolně a s nadšením. Máš radost? Budeš moci dokázat svá silná slova na poli cti a slávy... *14*
  • K datu zastřelení Politkovské bylo za Putina zavražděno „ neznámými nikdy nevypátranými pachateli „100 novinářů, počínaje poslankyní Dumy etnografkou Galinou Starovojtovou, a jména na seznamu dál přibývala.

    Stanislav Markelov*1974 (Memorial) a Baburova (Novaja gazeta, články o ruských neonacistech ) 19.1.09 byli zastřeleni v MOW ranou do hlavy zezadu pistolí s tlumičem, když odcházeli z tiskové konference, na které Markelov oznámil, že zažaluje ruskou vládu za to, že předčasně propustila z výkonu trestu pluk. Jurije Budanova, jenž mučil, znásilnil a zavraždil jeho 18letou klientku Elzu Kungajevou v Čečensku …

    Klientem Markelova byl i novinář Michail Beketov, aktivista v kauze Chimský les, který brání list Chimkinskaja pravda, jenž byl v 11/08 po přepadení brutálně zmlácen, že je nadosmrti upoután na invalidní vozík …

    Natálie Estemirova (Memorial) byla ráno 15.7.09 unesena z přeplněné autobusové zastávky v Grozném ( Kadyrov ji přidělil byt v osmém patře bez výtahu a bez tekoucí vody), a třebaže křičela a bránila se, nikdo ji nepomohl. Odvezlo jí bílé autoVAZ-2107, večer bylo její rozstřílené tělo nalezeno v příkopu u silnice na hranicích v Ingušsku …
  • Nevyhrožuj ty komunistický gaunere. Nikdo se tě nebojí Putinovský grázle.
  • Semjon Gayínek = teplousch!!!
  • Já jsem tu slušně debatovala.
    Vaše Putinovská parta odpověděla tradičně - kradete můj nick, komolíte moje jméno
    Simona a mluvíte sprostě,.
    Vaše hrubé urážky jsem vám pouze vrátila zmetci *12*

    Nevolej po slušnosti když se chováš jako sprostý dobytek teplouši tiradore.
    Nevolej po debatě když debatovat neumíš a jiné než Kremelské názory nesneseš
    Putinovské lejno
  • Už si pro tebe jedou, tak si začni balit. *14* *14* *14*
  • Politkovská kritizovala Putinovo umlčení médií, dezinformující média, informační vakuum z toho vzniklé, a prorocky dodala : “ Máme jen internet – prozatím, než i ten nám Putin vezme

    Současnou generaci Putinových mladých novinářů nazvala zbabělými Putinovými klauny, Politkovská napsala : “ Novináři musí být servilně oddaní Putinovi, jinak jim hrozí kulka, jed, či politický proces s následným vězením či psychiatrií - Brežněvovu éru lze charakterizovat jako cynickou demenci, pro Jelcinovu éru bylo typické velkorysé rozkrádání státního majetku, zatímco za Putina žijeme ve zbabělosti „ ...

    Na tiskové konferenci ve Vídni v 12/05, zorganizované nevládní organizací Reportéři bez hranic, 10 měsíců před svým zavražděním, prohlásila : “ Vyhrožují mi každý den, nemohu říci, že se nebojím, mám strach, lidé někdy platí svými životy za to, že říkají pravdu, ale mám zodpovědnost za své informátory, kteří mi věří, a kteří jsou ještě ve větším ohrožení života „
  • Vlastně se ani nedivím, že nemáš co napsat. Kromě hrubých amerických demokratických urážek. A kromě tapetek někoho jiného, když sám máš v palici pohmožděný, scvrklý, něco jako divno mozek. *14* *14* *14*
  • V roce 05 Politkovská napsala knihu „Putinovo Rusko, aneb zánik parlamentní demokracie v Rusku „, ve které viní Putinovy tajné služby z toho, že se snaží zavést diktaturu „KGB“ - kosmetické parlamentní a prezidentské volby -všeobecné hlasovací právo za Putina ztratilo význam, protože není založeno na možnosti konkurenčního výběru – Putin osobně své protikandidáty vybírá … Kritizovala na Putinovi zcela závislé soudnictví, morální rozklad armády, kdy rodiče za vydání mrtvého těla svého syna vojáka musí armádního šimla podplácet.

    Putin podle ní svojí diktaturou práva nastolil neosovětský systém, založený na slepé poslušnosti - „ Revoluce proti Putinovi u nás žádná oranžová nebude, ale opět rudá s potoky prolité krve „ ...
  • Ramzan Kadyrov je se svoji 20.000 armádou všehoschopných pochopů za Putinova režimu vyňat z ruských federálních zákonů – on a jeho vrazi si mohou dělat, co se jim zlíbí ( ruské elity, včetně samotné FSB, tvrdí, že Čečensko je za Kadyrova samostatnější než byla Čečenská republika Ičkérie, jenže dnes navíc Čečensko/Kadyrov dostává štědré příděly z federálního rozpočtu ) - to byla cena, kterou musel Putin zaplatit za „ čečenizaci“ konfliktu, tj. za to, že teror proti obyčejným lidem povede v režii Kremlu Kadyrov mladší.

    Otec Ramzana Kadyrova Ahmad, čečenský velký muftí z boží milosti Kremlu, nejprve bojoval na straně Ičkérie, ale zradil ji, a přešel k Rusům, Ramzan byl brutálním šéfem jeho proruských milic, zmiňovaný jako mučitel v mnoha zprávách EU.
  • Vyšetřovací výbor při prokuratuře Čečenské republiky začal pátrat po příslušnících ruské armády, kteří se mohli podílet na zločinech během první a druhé čečenské války.

    Jak informovala ruská média, na ministerstvu obrany se začaly množit žádosti, aby byly čečenským vyšetřovatelům poskytnuty citlivé údaje veteránů obou čečenských válek.

    "Volali mi z ministerstva obrany. K nim přicházejí oficiální žádosti z prokuratury Čečenské republiky s prosbou sdělit, kdo z vojáků v určitý den a hodinu stál na tom a tom kontrolním stanovišti, u jaké jednotky sloužil, a případně jeho domácí adresu," sdělil serveru Svobodnaja pressa vojenský novinář a plukovník ve výslužbě Jevgenij Kiričenko.

    Někteří za žádostmi čečenské prokuratury však nevidí pouhou nápravu křivdy. Objevily se rovněž názory, že údaje mohou Čečencům sloužit k mimosoudní likvidaci podezřelých z válečných zločinů.
    Spekulace se začaly šířit zejména po vraždě Jurije Budanova, bývalého velitele tankového pluku, odsouzeného v roce 2003 na deset let za vraždu čečenské dívky Elzy Kungajevové. Budanov byl v lednu 2009 předčasně propuštěn, což vyvolalo negativní reakci nejen příbuzných oběti, ale i čečenského prezidenta Ramzana Kadyrova.
  • Putinův fotr kolaboroval s Nacisty.

    Z nalezených dokumentů vyšlo najevo, že Vladimir Spiridonovič přešel během války na stranu Němců a vstoupil do jednotek Vlasovců, kteří pod vedením generála Vlasova bojovali proti sovětskému komunistickému režimu.

    . Před nějakým časem zveřejnila polská média fotografii z roku 1944, kterou v Londýně objevil bývalý agent KGB Viktor Suvorov. Je na ní zachycen Putinův otec (úplně vlevo) při poradě s německými esesáky a kozáky.
  • Tiradore! Ulhaná Ruská špíno.
    Nedožadu se slušnosti když se chováš jako sprostý dobytek.

    Komolíš moje Jméno Simona, Jsem zde sprostě napadána. Kradete můj nick.
    Jen jsem vám vaše sprostosti vrátila. Tak tu trapně nebreč grázle *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit