Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem holka.Simona stále ti to vadí? tak se jdi konečně léčit ouchylný prase tiradore.
    Jsem demokratka a komunistické i nacistické zločince jsem vždy odsuzovala,.
    Ty jsi pokrytec protože odsuzuješ nacistické vrah ale podporuješ sovětské rudé vrahy.

    Já jsem usvědčila ze lhaní tebe gaunere. Popíral jsi že Putinův kámoš uspořádal pro
    nacisty v rusku sraz. Ale on se prokazatelně konal. Takže jsi lhář.

    Jsem reklamní návrhářka. Práce ke které stačí počítač a mozek. Obojí mám. Na jedné liště Tiscali a na druhé rozdělaní práce.
    To že ty jsi neschopný popelář je tvůj problém balíku *1* *1*
  • No to od nacistického hajlovače moc důvěryhodně nevyznívá. *14* *14* *14*
  • místní to teplouš je o5 v rauši!!!
  • Zloději nick! Jsi nahlášen za propagaci Ruského fašismu.
  • Mist Jan Hus byl za pravdu komunisty v talárech upálen.
    Já Jana Husa jsem za pravdu mínusována.

    Bože ty to vidíš. *15* *15* *15* *15* *15*
  • https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfl1/v/t1.0-9/12742670_10154026812018534_5914934467371967009_n.jpg?oh=fd5b0f30f4ca56bd624ca46e13e39c4d&oe=57643055
  • Zlatíčko vždy jsem říkala že zlej troll je multinick BTW Rybanna a spol.
    Minule si hrál na paní hnízdovou ale zapoměl si vyměnit obrázek který používá jako zlej troll.
    Moula se pěkně prozradil. *2* *2*
  • Cvičila jsem japonský bojový sport Tajkvendo.

    Kde jste studoval? Na 1 obcné pro obecní trubky že. Bohužel je to znát.
  • Já jsem holka a vás bych se nedotkla ani kdybyste byl poslední muž ve vesmíru.

    Vy jste myslel? Vtipálku. Vy komunisté přeci nemáte mozek. Vy jen plníte rozkazy Kremlu
  • Ano, i tak ti to vysvětloval ten oochyla, když tě sexuálně zneužíval. Páč věděl, jak si dutej... *14* *14* *14*
  • Ve finální volbě nebylo koho volit. Darebáka Zemana ani spícího knížete jsem nechtěla.

    Tady jsme v západní EU pane. Tady je svoboda a občanky mají právo mluvit.
    To že vy Rusku musíte pod bajonety držet pusu i krok je váš problém
  • Jsem doteď tak trošku pochyboval o tom, že ti Indiáni byli původními obyvateli Ameriky. Ale dle školitele PŠM, simona nácíčka tomusí bejt jináč....když mu to tak nalili na USambassy. No dobrá, tak tohle ne, tohle mu nalili s desátým rumem Na Růžku, no.... *14* *14* *14*
  • Zloději nicků! Buď chlap a přiznej se. Za kolik si ďábel tedy Kreml koupil tvou duši?
    Nebylo to za 33 Rublů? To je obvyklá odměna pro jidáše.

    A moc se neposmívej holčičí síle.
    Rok jsem civičila Tejkvondo. Jestli víš co to je.
    Měla jsem japonského učitele pana Naga něco
  • Jak to můžeš tvrdit? Ve svém postpubertálním věku jsi tady imrvére od rána do rána a ještě máš čas na knihy? A kdy je čteš, když si tady furt? Takže, prvoku a lháři, nácíčku simone, jsi usvědčenej lhář, sám sebou. *12* *12* *12*
  • Tak už se přiznej - zatím jen naznačuješ...
  • Já jsem demokratka zloději nicků.

    Chceš mluvit s Náckem? Jednoduchá pomoc. Promluv si s Putinem.
    Toho neonacisté milují. Putinlv člověk pro ně dokonce v Rusku uspořádal sjezd
  • Ve finální volbě jste nebyla?Pokud ne, nemáte právo soudit.
  • Chtělo by to už konečně novou minulostí nezatíženou tvář.
    Nevolila jsem ani Zemana ani Knížete.
  • Mrtvý putinovec Dobrý Putinovec.
    Staré moudré heslo demokratické Americké kavalerie z 19 století

    Citováno z knihy - Generál Custer útočí na rudochy tedy na komunistické teroristy
  • Islam w Polsce niechcemy!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit