Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cituji tvá slova:Ano smrt Putinovcům Asadovcům Zemanovcům a jiným teroristům.

    tak že logika říká že jsi druhá strana že? tak že Kalouskovec.Protože pokud ho nedáš na konec svého seznamu jsi jeho přivrženec. *3*
  • Jsme členy NATO. Pokud sem Ruský terorista v uniformě bez označení strčí nos
    bude bez milosti zastřelen.

    Zkus mě ty Grebeníčkova swině vykopat z ČR a já tě dokopu.
  • Tak si to ujednoť, jak to s Tím Ruskem podle tebe je, multinicku. *14* *14* *14*
  • A proč kradeš nicky komunisto? Zloději se mají střílet. *14* *14* *14*
  • Zloději nicků! Ruská špíno určená na odstřel.

    Já jsem jméno Kalousek v textu vůbec neuvedl. Takže tvoje úvaha je jako vždy na dvě
    věci. Na howno a na nic.
  • Má pravdu pan Asad *3*
  • A taky, kdo co říká a za koho.... *14* *14* *14* ubohý prvoku...s IQ neandrtálce z Afriky jedoucího z vesela do Evropy na svém velbloudu...za prací a kulturním obohacením nevěřících....placen Tureckem, Saudy a USA za tuto sabotáž. *14* *14* *14* Neboj, brzy tě vykopeme i s těmi tvými sponzory tam, kam patříte, šmejdi! *12* *12* *12*
  • ano byl a bylo. odděluj to.protože podle tvé logiky jsi ve straně tvůj fotr komunistickej zločinec a volič ksč *3*
  • Vedle. Ukrajinu ničí terorista Putin.
  • je tak že ty jsi Kalouskovec tak to je krásné *3*
  • On píše o tvém rusku kterému chcípá ekonomika.
  • trapné, ale i tak tě mám rád *14* Putin vládne Rusku ty trumpeto *3*
  • Ivane§ zloději nicků.

    Prezidentem RUska byl člen KSSS Jelcin a vystřídal ho agent komunistické tajné policie
    KGB Putim. A ty tu lžeš že komouši v rusku nevládnu? Jsi směšný, *15* *15*
    Agenti KGB mají podnikatelské převleky a nadále kradou. Jako StBáci v ČR. že ANO
  • Je vidět, že víš, kdo je kdo! *14* *14* *14*
  • ...neměli jste si tu Ukrajinu tak rozjebat, nebyli byste "golódny". *14* *14* *14*
  • rozkaz Voloďo *3*
  • A se divíš? Putin je starý komunista a hladomory ke komunismu patří.
    KLDR a SSSR jsou svědci *15* *15*
  • Janukovič a Porošenko? Týý vogo.... *14* *14* *14*
  • už je tu zase Tečka ??? *8*
  • A ty opravdu věříš tomu že všechny nicky kteří s tebou nesouhlasí patří jedné Simoně?
    Pak jsi hochu magor a paranoik. Těch co s tebou nesouhlasí je tu totiž víc. *2*

    Opravdu věříš tomu že Americká ambasáda se bude namáhat chodit na Tiscali? Zase
    jsi magor a paranoik. Chodí sem tak 20 lidí. Z toho 8 je zlej Rybanna BTW Putin jura troll
    *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit