Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tiradora miluji nejvíce,
    jsem jen jeho.

    Simon Bukvice *14*
    • To všichni dobře víme. *15* *15* *15*
      • Ano všichni víme že zlej Semjon BTW tirador Rybanna troll je ruský homosexuál
        placený ruskou ambasádou za podvádění s hlasováním a šíření kremelských lží *1* *1*
    • Komunistický zloději nicků, Přejdi na homosexuální stránky a neotravuj na politických.

      Já jsem holka Simona a tiradora, lháře a ruského gaunera bych se nikdy ani nedotkla.
      Štítila bych se toho grázla *12* *12* *12*
  • Jerry Williams z Little Rocku, Arkansas, získal 14,500 + úhradu nákladů léčení, když byl napaden sousedovým psem beaglem. Pes byl na řetězu na dvorku svého pána za plotem. Vysouzená náhrada byla tak nízká, protože porotě připadal ten pes poněkud vyprovokován, když Williams lezl přes plot na jejich dvorek a po psovi opakovaně pálil ze vzduchovky.
  • Poslední přání umírající ekonomiky USA: mít svůj popel rozprášen po celém SVĚTĚ.
    • Zloději nicků! Zatím chcípá jen vaše ruská ekonomika!
    • Nepřeháněj to s tím zlozvykem - dávat si okamžitě jeden plus bod. Ještě si toho někdo všímavý všimne a splete si tě se zdejším nácíčkem....nebo nesplete? *14* *14* *14*
  • Argumenty nemáš, tak proč se snažíš o nějakou diskusi? Stejně tady prohráváš 100:1, nácku! *14* *14* *14*
    • Já jsem demokratka. Nácek je tvůj předseda Putin.

      Já jsem argumentovala. Vy nemáte argumenty a tak kradete nicky a komolíte jména.
      Bodováním které zdejší ruský agent falšuje se neoháněj aneb 7 bodů za vteřinu *15* *15*
      • Vynech mne z nějakého kradení nicků. Ty sám komolíš můj nick, oslovuješ mne dokonce tirador a já ten nick přece nepoužívám. Ty sám kradeš nicky. Jedu stále s tímto, tak mne tak oslovuj, buď té laskavosti, když tak si nestěžuj, nácku. Číst snad umíš, ne? *12* *12* *12*
        • Já jsem holka Simona. Ty komolíš moje jméno a sprostě urážíš. Děláš to měsíce.

          Já jsem demokratka.
          Nacistické zločince Putina a Asada tu podporuješ ty špinavej fašisto tiradore
  • Jarmar je příkladem druhu který sice už slezl ze stromu ale pořád zůstal
    hrubým neotesaným neandrtálcem. Zvířetem. Tedy mužem.

    Nemůže se smířit s tím že my ženy jsme nyní vzdělané a samostatné. Dovedeme řídit
    nejen žehličku ale i letadla a doonce i celé státy.

    Jeho společenské Faux pas je nepřehlédnutelné.
  • Ta Evropa těm uprchlíkům už brzy ráda "pomůže" domů. To budou takoví fofry, že se s těmi dárečky omylem přibalí i Merkelovic šílená Milka a nějaký ten sluncem ozářený nadačník. *14* *14* *14*
  • Ptá se farář kovboje: „Johne, označil jsi včera všechna zvířata, jak jsem ti předevčírem přikázal?”
    „Označil.”
    „A měl jsi s tím hodně práce?”
    „S dobytkem ani ne, ale s těmi včelami to bylo strašné!”
  • Na Západě: „Čau Johny, čím si teď vyděláváš?”
    „Obchoduji s otroky.”
    „A co od tebe kupují?”
  • FLEMING , CROWLEY a RUDOLF HESS

    V roce 1940 Ian Fleming vymyslel dezinformační spiknutí, jehož cílem byl Rudolf Hess . Fleming podle tohoto plánu zamýšlel dostat Rudolfa Hesse do Británie, kam jej měl nalákat „proněmecký“ okultista Crowley pod záminkou navázání kontaktů s vlivnými osobnostmi , které by se nebránily svrhnout Winstona Churchilla, aby mohly podepsat separátní mír s Hitlerem, aby za ústupky na západě , Británie Hitlerovi ponechala volnou ruku v tažení proti SU …

    Podle komické oficiální historie MI6 a PWE/Political Warfare od tohoto plánu nakonec upustily, protože pověrčivý Hess (Crowley pro něho vypracovával horoskopy) přesně podle Flemingova plánu přiletěl do Skotska v 5/41 , podle tvrzení MI6 a PWE „z vlastní vůle“ , aby zde za zády Hitlera podepsal separátní mír s Británií, třebaže je veřejně známým tajemstvím, že dopisy, které generálu Haushoferovi chodily z Británie, falšovala MI6 … ( Anthony Masters (1940-2003) :The Man who was M. z roku 84 o Flemingovi)

    Také podle německé verze byl Hess vylákán MI6 , Hitler byl jeho odletem „šokován“, NSDAP jej oficiálně prohlásila za duševně chorého, a při případném návratu měl být okamžitě zastřelen, přesto jeho vdově nechal Hitler vyplácet penzi ( je bizarní, že Hess zanechal v Německu tříletého syna, jediné vymodlené dítě , jehož kmotrem byl Hitler , jeho syn byl do konce svého života přesvědčeným nacistou ) ….
    • Další verzí je, že jej do Británie vylákal někdo z NSDAP, spolupracující s MI6 (Canaris, či nějaký thulista ) , nebo Martin Bormann, Hitlerův tajemník, který zaujmul Hessovo místo v NSDAP, a jeho čistě formální funkci 12.5.41 převzal, popř. pravého Hesse zavraždil, a do Británie vyslal dvojníka (jistěže by jej ale nevyslal s tajnými dokumenty , které se navíc ztratily, jak tvrdí Britové, a proto nemohou být odtajněny, ledaže by s MI6 spolupracoval, viz poválečné prohlášení Reinharda Gehlena o Bormannově spolupráci s bolševiky) …

      Kdyby do letadla Hessova dvojníka posadil již Martin Bormann, a MI6 by s Bormannem nespolupracovala, Británie by z Hessova příletu neučinila mediální show …

      Země se slehla jak po „pravém“ Hessovi, tak po Bormannovi ( oficiálně mrtev od 2.5.45, viz Hirošima/Nagasaki-ponorka U234) …

      Edvard Beneš a jeho šéf zpravodajství František Moravec tvrdili, že Hesse do Británie vylákala MI6 ve spolupráci s SO1/PWE /Political Intelligence and Propaganda Branch přes dopisy , které si psal gen. Karl Haushofer s Violet Roberts ( jehož synovec , blízký příbuzný vévody z Hamiltonu, pracoval pro SO1/PWE … ), které si posílali přes jednoho diplomata nebo na nejrůznější adresy , které Haushofer s Hessem konzultoval , a které naznačovaly, že vévoda Douglas Hamilton, významný letec a sportovec, člen spolku britsko-něm. přátelství, je odpůrce Churchilla, když opak byl pravdou …

      Zvláštní je, že vévoda Hamilton se při své návštěvě BER během olympijských her v roce 36 setkal se všemi nacistickými pohlaváry, setkal se dokonce i se svým přítelem Albrechtem Haushoferem, synem gen. Karla Haushofera, spolužákem a poradcem Hesse ,v 4/45 popraveného společně s Canarisem , pečlivě se však vyhnul setkání s Hessem , jenž svému gurovi generálu Haushoferovi na slovo věřil ( Jack Fishman, The Seven Men of Spandau)
  • Semjone Gayínku, ty prase teplý rudý, máš dvě vteřiny prodlevu mezi tapetama, to je dlouho, jestli nepřidáš teplouši svinskej, nedostaneš zaplaceno, jasný ty rudá kurwo???
    • StBácko howado BTW! Zklidini se nebo budeš zklidněn okovanou botou.

      Tay nikomu poroučet nebudeš ruský haajzle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit