Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stoji nahej homouš Semjon Gayínek před zrcadlem a najednou mu stoupne péro. Praští do něj rukou a povídá: "Ale jdi ty drndo, to jsem přece já."
    • Ruský teplouši BTW táhni na Gay stránky a neruš na politických.

      I ze Zemanova zadku můžeš být vytažen zasrtaný StBáku a zlískán *12*
  • Politika USA silně připomíná nacistické Německo, to také zdevastovalo půlku Světa pod záminkou svobody a demokracie pro vyvolený německý národ a porobu pro zotročené země. Proto, kam vstoupí bota fašingtonského žoldáka, tam sto let tráva neporoste.
    • Jako Hitler se chová tvůj Putin když napadá sousední státy a krade jim území
  • Chcete bídu hlad a totalitu po Ruském vzoru?
    Pak volte KSČ - Majory a Magory *15* *15*
  • hnuse, multinicku Semeno, jedu jedu fracku!
  • Teplouš Semjon Gayínek zde mrská teplý tapety a říká tomu politický komentáře, inu co bychom chtěli po teploušský zrůdě, ehm, že???
    YEAH !!!
    • Semjon jsi ty sám ruský homosexuále. Ty jsi tuhle postavu vytvořil když jsi zkomolil
      moje jméno Simona.

      Nevolej po debatě když slušně debatovat neumíš StBácká grázle.
      Já jsem slušně debatovala. Vy jen krasdete nicky, komolíte jména a Gayínkujete.
      Protože jste komunistické swině které jiný než Kremelský názor nesnesou
  • Všimli jste si, že rudej pračurák Semjon Gayínek umí tapetovat, ale psát ne??? Začalo to "Krtemlem" a teď ze Stalina udělal "sTálinskej rybník", bóže to je ale potrat z opičí kurwy!!!
    • Zklidni se Ruský agrsivní homosexuále, podvodníku s hlasováním Semjone BTW
      nebo budeš zklidněn.
      Jedna výchovná přiletí a tvoje ulhaná rudá držka odletí.
      Rudých swiní Gottwalda Stalina Putina se tu zastáváš ty. Já ne.

      Já jsem slušně psala. Vy Putinovci však kritiku Kremlu nesnesete a tak odpovídáte Gyínkováním kradením nicků a komolením jmen. Tak se nedebatuje rudá prasata
  • Hmmm, opět si zde někdo, pod mnoha nicky, masíruje své ego = marně...
    • Zlej BTW Rybanna tirador jura troll. Ruský homosexuál *15* *15*
      • Řekla bych, že sexuální orientace je dost intimní věc, ale ty zde o té své stále píšeš...
        • Ano Ruský homosexuál Zlej BTW Rybanna tirador troll zde neustále Gayínkuje.
          • Tak už se přiznej - zatím jen naznačuješ...
            • Zlatíčko vždy jsem říkala že zlej troll je multinick BTW Rybanna a spol.
              Minule si hrál na paní hnízdovou ale zapoměl si vyměnit obrázek který používá jako zlej troll.
              Moula se pěkně prozradil. *2* *2*
  • Amík sedí už dvě hodiny nad jednou otázkou v křížovce: „Velmoc na pět? Co je to sakra za kravinu, tam mělo bejt na tři!”
  • V tom Labutím jezeru z ňůjorku to Semjonovi Gayínkovi (uprostřed) ale sedne:
    https://ctrlv.cz/A0i8
    • Šikovná Semjon Bukvič. *15* *15* *15*
  • Jak poznáte pravého Američana?
    Pohladí svého koníka po Panamské šíji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit