Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prezident Asad řekl nahlas to co už teď Evropa ví a pod čím Evropa teď trpí.Místo aby mu pomohly s opozicí která celou oblast destabilizovala až to vyústilo v občanskou válku.Evropa povstalcům pomohla (ale nedotáhla to) a teď je na Evropě aby si to vyžrala.Je to smutné ale je to tak.
    Smůla je že následky toho poneseme jen my.A aby se jedna věc uklidnila jsme tak slepí že otevíráme znovu studenou válku a zaděláváme si na další problém.Naprosto zbytečně.Asi nám klid není dost dobrý.
  • Nedávno zesnulý spisovatel Ludvík Vaculík kdysi napsal esej s příhodným názvem Spojené státy je bití.
  • Krásné a typické podvádění. Napíšeš si příspěvek, který si okamžitě ohodnotíš jedním plus. Máš nás (mě) za trubku? *14*

    Jo a ten odchod na fejsbůček je jen fiktivní, jsi tady stále...od rána do večera od večera do rána. Každý den, sedm dní v týdnu. Multitroldo. *14*
    • Mám účet na Facebooku. pokud to popíráš tak jsi opět prokazatelně v roli lháře ty.

      Lenka Křenková ( moje máma) . Dala jsem si obrázek kreslené holky s pistolkou
      která se ptá Who a bad Girl?
      Pravidelně tam vkládám příspěvky. Našla jsem si tam dobré přátele.

      Takže fiktivní bude spíše tvůj mozek tiradore
      • Lenka ??? Ja myslela Sona...
  • Fotr Semjona Gayínka je bezpohlavní opičí zmetek a matka vyhlášená kurwa!!!
  • Hlava pomazaná,uvnitř vymaštěná a často namáčená v Makrelovic či jůesej zádnici......Sobotka a spol. *15* *15*
    • Ty jsi zase vlezl do ruské perdele kolaborante
  • Přijde Semjon Gayínek do tetovacího salonu a chce vytetovat auto na přirození.
    Tetovač se ptá:jaká to má být značka.
    Semjon Gayínek odpoví: mě je to jedno, já s tím budu stejně jezdit akorát doprdele.
    • *15* *15* *15* *15*
    • Přejdi na Gay stránky a neotravuj na politických ruský teplouši
  • Tapetky jsou tvou oochylkou, simone nácíčku. Plynové komůrky a mučeníčko všech, kdo s tebou nesouhlasí a neklaní se americkým rozesrávačům míru po celém světě. Pan Assad si už s nimi poradí, až je bude společně s Ruskými silami nakopávat do zadků pryč ze Sýrie. *14* *14* *14*
    • Já jsem demokratka Simona.

      Máš v tom zmatek. Civilní obyvatelstvo mučí a vraždí nacisté Putin s Asadem které tu
      podporuješ ty.

      Nemám problém s tím pokud někdo nesouhlasí s tím co jsem napsala. Do plynu jsem poslala zdejšího Putinovská haasjzla který měsíce krade můj nick vydává se za odpůrkyni Kremlu a snaží se jí po Stbácku zdiskreditovat jako narkomanku.

      Takže zase lžeš grázle. Zalez nebo jedna výchovná příletí a tvoje rudá držka uletí *1*
  • Pěkně tu čapisral během víkendu nablil, jen co je pravda. Mimochodem, vážně ty blitky někdo četl? *15*
    • Nečetl. Já ne. *14*
    • Normální člověk asi těžko!!!
  • 50-tý léta a praktiky StB a jejich zarytých soudruhů, to samý dnes rudá teplá swině Semjon Gayínek, neví co by, pláče ukřivděním, ale stejně jako oni chce umlčet Vox populi, jenže si ten teplouš ouchylnej neuvědomuje, že je jiná doba!!!
    • Stalinistických vrahů a zlodějů z 50 let se tu zastáváš jenom ty rudý gauner semjone BTW.
      Homosexuál budeš také jen ty sám kdyžž ti tak vadí že jsem holka Simona.

      Podvádíš s hlasováním a sprostě urážíš lidi co mají jiný než Kremelský názor.
      Ty se slušností neoháněj grázle
  • Já jsem Simona, demokradka s koulema!
    • Já jsem holka Simona- A holky koule nemají hnupe. *15* *15* *15*

      Ty jsi jen ruský zloděj nicků. Jsi zloděj a lhář takže logicky muiluješ lháře a zloděje Putina *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit