Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • نحن كسب الحرب!!!!!!!
    • ještě že tak *3*
  • Z kurwy rudá teplá swině Semjon Gayínek je už na fejsu, zaplaťpámbuch bude klid!!!
    • Není. *16*
      • No nic, tak budeme pokračovat, budeme každou chvíli bloknutý,ale to neva, protože on ten blbec se nikdy nezačne chovat jako ČLOVĚK - ... to zní hrdě!!!
      • Já jsem Simona. BTW Semjon jsi ty sám, protože ty jsi tuhle postavu vytvořil.
        A to tak že jsi zkomoil moje jméno Simona.
        • Kolikrát jsem ti napsal, že simon je pejorativní termín, jako pitomec, ale ještě výraznější? Ale protože to "kodex" nepustí, jsi simon. Na ten je i kodex krátký. A když už, já ti nic nekomolím, pouze ubírám jedno písmeno. To není komolení. Jako když Panu Švábovi řekneš pane Šváb, což je ne úplně správně, protože má být pane Švábe. Ale Šváb je přesto srozumitelné a nic to nezkresluje nekomolí. Simona, simon...nic nekomolím, nehledě na to, že nikdo neví, zda jsi Simona. K tomu tady není důkaz. *16*
          • Aha. Takže ze Simony uděláš Simon a z holky uděláš kluka.
            A to podle tebe není komolení? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
            To je podle všech definic komolení tiradore.

            Teď jsi se tedy pěkně zesměšnil *2* *2* *2*
            • Já jsem hoka taže TA ne TEN. pokud ti to vadí tak se jdi léčit homosexuále tiradore.

              Jde o to že tu měsíce komolíš moje jméno Simona a současně se dožaduješ slušnosti.
              Komolení jména slušné není. Pokud to nevíš tak tě tvoje matka hodně špatně vychovala
            • Ale kdepak, to si jen ty myslíš, což mě vůbec netankuje. Nikde jsem neuvedl, v jakém rodě ten simon je myšlen...Když ti sdělím, ač budeš rodu mužského, že jsi "p*ča", tak tomu každý rozumí a používá se to přece běžně, že? Tak vidíš, zase jsem měl recht já a ty se budeš maximálně vztekat, že jsi zase prohrál... *14*
  • Krtemlem???
  • Pokr....
    Co říkáte silvestrovským událostem v Kolíně nad Rýnem a dalších německých i evropských městech?

    Ukázalo se, že západoevropské bezpečnostní síly nejsou připravené na masivní vpád cizího živlu s diametrálně odlišnými sociálními a kulturními představami. Potvrdilo se, že mravní a hodnotové předpoklady velké části imigrantů jsou s naší civilizací nekompatibilní.

    No pochopitelně...jen jsem žádostiv názorů naší vládnoucí kliky a sluníčkem ozářených jedinců, frustráta simona nevyjímaje. Názorů!!! Ne tapetek o íčovinách!!! *14* *14* *14*
    • Já jsem holka Simona. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit ruský homosexuále tiradore.

      Už jsem ti to jednou psala. Když se budte chovat slušně nebudou tu tapetky.
      Zvládneš jednu slušnou větu bez zkomolení jména Simona?
      pokud ano odešla bych na Facebook? Co ty na to?
      • S teroristy se nevyjednává, simone. *12*
  • Semjon Gayínek pochází z kurwy zkurwený!!!
  • Reálné příjmy amrdólských obyvatel klesly za poslední rok téměř o 10%, dolar atakuje hranici inflace třiceti procent.
  • Pokud zdejší zasírač diskusí nechápe, jaké se diskutuje téma, tak je to o tom, jaký vzkaz Evropě dává prezident Assad. Nikoliv o Koree, Japonsku apod.

    Ale k věci, Assad má pravdu v tom, že za vše současné si Evropa může sama. Osobně se divím přístupu všech západních zemí EU, že dopustí nerespektování dohod, platných zákonů a do Evropy pouští ty, kteří tady nemají co pohledávat. V blízké ose času se ukáže, že se tohle všem těm zemím vrátí i s úroky. Jak to vypadá dnes? Jednoduše řešeno, obyvatelstvo takt postižených zemí se začíná bouřit, probíhají demonstrace nově vznikajících politických stran, narůstá počet extrémistů a všichni tito si přejí takové řešení, které už dávno a moudře pojmenovala naprostá většina obyvatel všech zemí, kterých se to dotýká. Neschopná a tupá prasata sedící u svých koryt podrážděně kvičí a cítí se být ohrožena novou konkurencí. A mají proč kvičet, protože zaseli vítr a sklidí bouři. Evropa je a bude bílá a nemuslimská, tak jak vznikala po tísiciletí, nebo se dočká občanských válek. Vzhledem k naprosté většině těch slušných obyvatel je výsledek předem jasný. Že to odskáčou také ti, kteří do Evropy byli někým posláni, je jisté. Příčiny jsou známé, Viníkem jsou USA. Bez jakýchkoliv dalších zbytečných keců.

    *16* *16* *16*
  • Jsem hdý na svého pana prezidenta Zemana, tím více, čím víc řádně šlape na kuří oko takovým bezvýznamným NIC typu Semjon Bukvič, trvale bytem popelnice č. 238. *15*

    Jen tak dál pane prezidente, většina národa Vás podporuje, přeji Vám pevné zdraví a sílu do dalšího volebního období. Jste první český prezident, jste náš prezident.
    • Většina občanů zločince Zemana nepodporuje ruský pohádkáři.
      Homosexuál Semjon jsi ty sám zlej Putine Rybanne trolla. Ty jsi tuhle postavu totiž vytvořil.
      Podvádíš s hlasováním aneb 6 bodů za vteřinu.

      Já jsem demokratka Simona a ožralého ulhaného deebila Miloše ZEmana jsem nevoila *14*
  • Teplej Semjon Gayínek (uprostřed) a jeho kámoši nacvičují Labutí jezero v ňůjorku:
    https://ctrlv.cz/shots/2016/02/13/A0i8.png
    • Semjon Gayínek jsi ale ty sám ruskej teplouši BTW. Ty jsi tuhle postavu totiž vytvořil.

      Já jsem holka Simona. Vadí ti to? Tvůj problém buuzerante. *2* *2* *2*
    • To sedlo jak dekl na hrnec.

      *15* *15* *15*
  • Krtemlem!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit