Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj admine, jak se máš? Stále nic neděláš? To bych taky chtěl, kdy se mám hlásit na pozici admina? Plat nerozhoduje, stačí ten vegáč a nic nedělání... *14* No když ti nevadí to, co se tady děje, tak mi nemáš šanci vysvětlit, že to máš pod kontrolou! *16* *16* *16*
    • Prej se mám zeptat šéfredaktora simona ... *8*
      • Já jsem holka Simona.
        Nejsem nikým placená. Ty jen po komunisticku nesneseš jiný než Kremelské názor.

        Požádala jsem jen ať se chováte slušně a nekomolíte moje jméno Simona.
        Chcete si debatovat? Chcete abych odešla? Tak napište slušnou větu s oslovenímm Simona.
        • Jdi do prrdele, simone! *14* *14* *14*
          • Já jsem hoka Simona.

            V perdeli je zatím jen vaše ruská ekonomika teplouši tiradore *15* *15* *15*
  • Kara Waltonová z Claymontu, Dealaware, vysoudila na nočním klubu v sousedním městě náhradu za to, že při vylézání z okna záchodu spadla na zem a vyrazila si dva přední zuby. Stalo se to proto, že p. Waltonová se pokušela utéct ze záchodu bez zaplacení poplatku $3.50. Získala náhradu $12,000+náklady na zubaře.
  • p. Merv Grazinski z Oklahomy si koupil zcela nový obytný vůz Winnebago. Při cestě domů z fotbalového zápasu vjel na dálnici, nastavil automat na 130 km/hod, přelezl ze sedadla řidiče do obytné části a vařil si kávu. Nebylo pak divu, že vůz opustil dálnici, havaroval a převrátil se. P. Grazinski se pak soudil s výrobcem, že v návodu k obsluze vozidla nebylo výslovně uvedeno, že toto se nesmí. Porota mu přiřkla náhradu $1,750,000 plus zcela nový Winnebago Motor Home. Výrobce pak skutečně v tomto smyslu upravil návod k ovládání vozidla pro případ, že by se vyskytl ještě další úplný blbec a koupil si jejich vůz.
  • V zemi křesťanú,
    Mešyta stojí,
    Ať mi někdo z vás,
    Na to odpoví,
    Proč kostel nestaví,
    V arapských zemích?
    Braňme svoje hodnoty. Býlá síla!
  • Bacha, Semjon Gayínek je teplouš!!!
    • No a co. Nevím kdo je to Semjon Gayínek a jestli je homosexuál. Ale co je na tom zajímavého? Prostě ať si najde partnera a co spolu mají je jejich věc. Jestli mu závidíš, tak si také najdi partnera a neobtěžuj s tím tady.
    • Zloději nicků. ano Zlej tirador semjon Rybanna troll je ruský homosexuál *15* *15*
  • Simon oskenoval celou černou kroniku z USAmbasy včetně nástěnek..... *14* *14* *14*
    • Protože je teplouš!!!
      • Zlej tirador Rybanna BTW trol je ruský teplouš placený Kremlem. Podvádí tu s hlasováním.
        To už tu všichni vědí zloději nicků
    • Já jsem holka Simona. vadí ti to? tak se jdi léčit teplý prase tiradore,

      Okopírovala jsem zprávy o zločinech vraha a zloděje Putina.
      A ty jsi jako potrefený komunistický Husák ihned zakejhal tiradore. *15* *15*
  • Přidej, rychleji, Semjone Gayínku, PŘIKAZUJI TI TO ty rudá swině!!! Chichichi, poslechne na slovo teplouš!!!
    YEAH !!!
    • Komunistické swině Zemana a Putina podporuješ ty StBácký grázle BTW.
      Zklidni se dobytku nebo můžeš skončit s rozkopanou držkou.

      Tady jsi ve svobodné EU a nikomu poroučet nebudeš rudá špíno
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/394688-rusko-destabilizuje-evropu-tvrdi-sef-nato.html

    Jak je nato hloupé ale už nevidí?
    Pokud by se válčilo tak tady u nás ne na americké půdě.
    Tohle fakt chcete nebo vám to bylo nařízeno?
  • Máš ke zveřejňování cizích článků od jejich autorů souhlas, simone?! Pokud ne, dopouštíš se opět porušení zákona... *14* *14* *14*
    • Já jsem holka Simona. Tvoje pokusy zastrašovat lidi zavání metodama StB gaunere.

      I na tebe se ty komunistický howado tiradore vaří voda a brousí řeznický nůž.
      • Jak milé a demokratické, ano, typicky americké. Proto každý slušný člověk musí tyto špinavé metody USA zavrhnout. Jen placení podpindosníci jsou díky své intelektuální výbavě ochotni šlapat na demokratické normy, kdy je normální, že se nekrade cizí majetek druhému....To, simona nezajímá, on krade a lže dál. *14* *14* *14*
        • Já jsem holka Simona.

          A ze lhaní jsi tu byl usvědčen jenom ty komouši tiradore.
          Když jsi popíral nacistický sraz v Rusku který organizoval Putinův kámoš
          Konal se. Takže jsi lhář
  • Ti Američani jsou vlastně podle simona Rusové. Nebo naopak? Kdo komu co krade, nebo ukradl? Indiáni jsou původní co? A současní Američani jsou původně kdo? Simone, popiš mi to, ty jsi na tyto věci odborník, sice nácek a pitomec v jednom, ale jinak miláček admina. Ten má asi rád černý humor, nebo na tobě dělá diplomku z psychologie.... *14* *14* *14*
    • Já jsem holka Simona. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit ruský teplouši tiradore.

      Rusko bylo původně jen moskevským knížectvím. Rozrostlo se jen díky kradení půdy.
      Ruská invaze na KAvkaz v 19 století si vyžádala milion obětí.
      Což překonává počet zabitých indiánů v USA.

      Takže pokud se bude vracet nakradené území tak z tvého Ruska zbude jen Moskva.
      Vlastně ani ta ne. Napoleon ji obsadil a tak má nyní Francie historický nárok.
      Ať žije NovoFrancouzsko a NovoMongolsko *14*
      • Je úžasné číst po tobě ty kydy. Nejlepší jsou ty pasáže, kdy napíšeš: " Ale ten a ten zavraždil o třistapadesát tisíc lidí více, než ten, který jen o třistapadesát tisíc méně". Tomu se říká pokrytectví, simone. Nehledě nato, že jednostranně nadržuješ stejným vrahům, s čímž normální a slušný člověk nemůže souhlasit. Tvé přání aby Hitler hodil do plynu MATKU tvého OPONENTA, je zcela mimo mísu. To se s nějakým tvým omýlaným kradením nicků nedá srovnávat. Takže jsi a budeš až do blízkíé smrti, pitomec a amorální hovedo. A nacista. *12* *12* *12*
        • Já jsem holka Simona.
          Komolíš moje jméno a to slušný člověk nedělá grázle.

          Není to oponent ale Putinovský haaajzl ktrý měsíce krade můj nick.
          Snaží se vydávat za ty co nefandí Kremlu a diskreditovat je jako narkomany a homosexuály.
          Pracuje tedy jako zkušená StBácká swině a zločinci z StB si smrt v plynu zaslouží.

          Ty jsi pokrytec když nacistické vrahy odsuzuješ ale ruské podporuješ.
          Já jsem odsoudila oba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit