Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krymští Židé považují Rusko za svou vlast
    Jaakov Margi poděkoval vedení Krymu za to, jaké dobré podmínky vytvořilo pro život lidí a jak se starají a pomáhají místní židovské komunitě. Zdůraznil, že Krymští Židé se zde cítí jako doma, poloostrov je jejich domovem a Rusko je jejich vlastí. Zdůraznil, že z poloostrova odchází přeplněný těmi nejlepšími dojmy a zážitky.

    „Viděli jsme, jak zde žijí Židé. Toto je skutečná pravda o Krymu. Viděli jsme to na vlastní oči a nikdy neuvěříme žádným lžím. Ano, před odchodem z Izraele nám líčili jiné obrazy. Nemůžete věřit všemu, co řeknou politici nebo co uvidíte na obrazovkách televizorů. Je to přesně jako s informacemi o Izraeli. Světové média také dost často ukazují vojáků s automaty a policisty v našich ulicích. Ale to není všechno, to je zkreslená představa o životě v Izraeli. Ještě více média zkreslují život na Krymu – to jsme viděli na vlastní oči. Realita na poloostrově je úplně jiná,“ zdůraznil izraelský poslanec.

    „Víte, je to jako s propagačním letákem. Nedívejte se pouze na titulky a pěkné barevné obrázky, musíte se naučit přečíst si i to, co je napsáno nejdrobnějšími písmenky na poslední straně – právě tam je podstata, právě tam je pravda. A tu pravdu jsme si ‚přečetli‘ na Krymu. Na poloostrově jsme se cítili perfektně, komfortně. Řeknu to tak: když Žid se někde cítí dobře a komfortně, pro něj to znamená velmi mnoho,“ zdůraznil v závěru Jaakov Margi.
    • Takže nepřestaneš krást nicky? Jsi komunistická špína. Táhni ke zdi rudý howado
      • Máš ho registrován? Nemáš tak táhni ulhané prase!
        • Jdi se léčit pokud máš potřebu krást lidem nicky zlodějská rudá špínio.

          K čemu je registrace když si ty grázle uděláš podobný nick a vydáváním se za druhé
          se snažíš oponentky zločinců z Kremlu pomlouváním zdiskreditovat *12* *12*
      • Nekejhej smrade. *15* *15* *15*
        • Jsi zloděj a gauner. Prostě komunistický gauner které zločinec HItler po právu střílel *14*
  • A jéje Simonovi ruply varlata!
    • já jsem holka Simona a holky varlata nemají nevzdělaný komunistický tupče.

      Chceš abych odešla z Tiscali? Prosím napiš jednu slušnou větu a nezkomol jméno Simona.
      Pak si tu můžeš kecat. Chceš? Poslední nabídka
  • Howno na tebe ty kurwo komunistická, Semjone, Simona si píše na fejsu vo zviřátkách, ty čurákopičo!!!
    • Já jsem Simona a na facebook jsem skutečně vložila zvířátka která mám ráda.

      Komunistických kurew Putina a Zemana se tu zastáváš ty Semjone BTW Trolle. Já ne.
      Jsi zloděj nicků a podvodník s hlasováním. Ty o slušnosti nemlu rudý haajzle
  • Semjon Gayínek hulí ptáky za prachy, je to úchylná kurwa!!!
  • Politkovská si zločiny páchané na civilistech v Čečensku vzala za osobní věc - v 12/99 při nemilosrdném bombardování civilistů v Grozném Putinovými vojsky, kdy civilisté chaoticky v panice utíkali z města, se Politkovské podařilo vyvést ze starobince 89 stařečků a stařenek, na které nikdo ani nepomyslel – již v roce 00 jí v PAR vyšla knížka „Cesta do pekla, čečenský deník“, v roce 01 v LON „Špinavá válka, ruský reportér v Čečně“, v roce 02 v MOW „Druhá čečenská “, v roce 03 Zápisky z Čečenska - Malý kout pekla.

    Ve všech dokumentuje zvěrstva spáchaná jak ruskými jednotkami, tak jejich pomocníky „ kadyrovskými milicemi „ , kterým šéfoval dnešní Putinem jmenovaný „prezident“ boxer Ramzan Kadyrov ( „ hromadné popravy vesničanů podezřelých ze spolupráce s oddíly prezidenta Maschadova, pohřbívání zaživa, skalpování ( Indiáni odřezávali vlasy i s kůží, aby duše nepřátel nedošla posmrtného klidu ) , drcená varlata, prsty drcené mezi dvěřními panty, a jiné metody, které „ , napsala Politkovská, „ jsou tak brutální a patologické, že je ani nechci popisovat „ ...

    Politkovská dokumentuje veškerá fakta, která vystopovala v jednotlivých případech únosů a vražd ruských novinářů - poznávací značky vozidel, identifikační čísla vojenských vozidel, rádiová volací čísla vojenských vozidel, jména nadřízených důstojníků, kteří únos nařídili – informace, které vyšetřovací týmy odmítly do svých protokolů uvést ...
    Politkovská cynicky ve svých článcích komentovala, když prokuratura „ ztratila " hlavní důkazy, a suše konstatovala, že „ list Novaja gazeta kopie těchto důkazů naštěstí neztratil „
  • zdravím všechny komsomolce *14*
  • Ať žije a vzkvétá Komunistická strana Československa, neomylná vůdkyně pracujícího lidu!
    Pod vedením Komunistické strany Československa vstříc zářným zítřkům!
    • Zloději nicků! Komunistická strana byla zločineckou organizací.
      Její propagací porušuješ zákony ČR
  • Starej teplej pračůrák Semjon Gayínek s láskou vzpomíná na 50-tá léta. kdy si jako zarytá rudá swině mohl dělat co chtěl!!!
    Dnes ale prdlajs!!!
    YEAH!!!
    • Já jsem holka Simona a narodila jsem se v demokratickém roce 1990.

      Můžeš se vzteky pdělat a naklikat si třeba milion bodů ruský teplouši semjone BTW
      ale nic na tom nezměníš *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      Rudá swině budeš spíše ty když se rudých swiní jako jsou Zeman Putin a sTalin zastáváš.
  • „Pokud hledáte dokonalou společnost, kde lidé mají střechu nad hlavou, mají co jíst, dostanou ošacení i lékařskou péči, takovou společnost v Americe už máme - ve vězení.”
    Robert Williams, prezident Mezinárodní gastronomické unie
  • Nejkratší anekdota: Chytrý Texasan.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit