Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem vzdělaná mladá dáma a ráda jezdím za kulturou!
    Och pardon Jarmare z horní dolní! Ty nevíš co to kultura jest.
    Honem utíkej a najdi si to ve slovníku.

    Nebudu tě trápit slovama jako konsternovaná a td. Vím že bych tě uvedla do rozpaků
    protože cizí slova neznáš *5* *5* *15* *15* *15* *15* *15*
    • ale korunu za tebe nikdo nedá *1* *1* *1*
  • Semjon Gayínek viděl UFO, chytrýho amrdóla a nacistu lidumila, proto už léta dřepí v blázinci!!!
  • Vážení inteligentní přispěvatelé odpočněte si, já tady chvíli tu rudou teplou swini pohlídám, stejnak jsem přikázal Semjonu Gayínkovi tapetovat, aspoň zjistím jestli poslouchá příkazy od pána!!!
    • StBácká swině Semjon BTW Rybanna troll stále nechápe že doba kdy mohl lidem
      s ruským okupantem za zády něco přikazovat už je dávno pryč *1* *1*

      Nyní jsi BTW nula kterou mlůže každý občan svobodné demokratické ČR EU
      poslat do perdele a můžeš do ní být i nakopán pokud se nezklidníš *1* *1*

      4 body za vteřinu. S tím podváděním jsi nenápadný jak howno na tapetě
      Rudou swini Putina tu podporuješ jen ty sám *1* *1*
  • Správně, pan Assad to řekl naprosto správně. Za ty dárečky z Afriky si můžeme sami. Ale je vhodné doplnit, že je sem někdo pozval, ale my to nebyli. A jak se nám všem ti dárečkové odvděčují je vidět dnes a denně. Jediná možnost je neživit je tady a naložit na lodě a odvézt do Sýrie-odkud všichni přece jsou, že?! Pan Assad potřebuje nové rekruty, ochotné bránit svou zem. *14* *14* *14*
  • 4:2 jsme vyhráli, dobrej hokej a to za nás hráli dorostenci, věkovej průměr 22let!
    • Zloději nicků! Konečně jsi přiznal že jsi ruský agent a nepřítel česka.
  • Asad je skvělý a statečný muž, Obama je hulvát a posránek!!!
    • A ty jsi komunistický zloděj nicků a gauner.
      Není divu že poporuješ zločince vraha Asada *12*
  • Proč nepíšeš k tématu, nácku? Aha, ty nemáš co...tak právě proto!!! *14*
    • Já jsem demokratka. Nacista je tvůj fuhrer Putin.

      K tématu jsem psala. Vaše Putinovská parta prasat však tradičně odpověděla gayínkováním
      a kradením nicků.

      Nedožaduj se debaty když debatovat slušně neumíš rudý zmetku
      • Stále nepíšeš k věci. Jsi retardovaný pitomec, nebo jen takový starý užmoulaný chudáček, nácíček simon? Kdybys byl ONA, tak bys v tuto dobu seděla u své rodiny, nebo manžela (přítele). Ale protože jsi starý zapšklý dědek protivný, tak tady dokola opakuješ tisíckrát ty stejné lži a nesmysly. Ani ty ženský šaty, které jistě máš na sobě, z tebe Simou neudělají, ty chudinko. Jsi normální oochyl. *12* *12* *12*
  • Demokrat a poskok USA, simon, tady krade cizí články a vydává je za své!!! Porušení autorských práv je tzrestné a redakce tiscali na to může doplatit, simone.... *14* *14* *14*
    • Nikdy jsem je nevadávala za své. Co tu zase zkoušíš ty StBácký hajzle?
      Vždy jsem uváděla že to jsou články pana Zieglera.

      Já jsem holka Simona. N Jdi se léčít tzy nacistický buuzerante tiradore
      • Nikde odvolání na autora nevidím. *12* *12* *12* Jsi lump a zloděj.
        • Vždy jsem uváděla že jsou to články pana Zieglera z MF dnes ty ulhaný gaunere,

          Já jsem tu jako lháře usvědčila ze lhaní tebne když jsi popíral sraz nacistů v Rusku který
          pořádal Putinův kámoš.

          Zavři už tu ulhanou hubu t rudej zmetku. Neb po ní dostaneš.
          Tvá drzost už překračuje všechny meze ty Stb8cká kurwo
  • Pana Asada může nenávidět akorát tak teplej blbec, typu Semjona Gayínka!!!
    • nebo Tečka *15*
    • Semjon Gayínek jsi ale t sám ruský homosexuále BTW.
      Ty jsi tuhle postavu totiž vytvořil.
      A to tak že jsi zkomolil moje jméno - Simona
  • Gratuluji Rusku k výhře nad Čechostánem (součástí budoucích Spojených států Ruska) 4:2. *14* *14* *14*
    • Takže jsi vlastizrádce.

      rusko se nemůže stát členem svobodné EUropy protože je to primitivní necivilizovaná totalitní země *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit