Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amerika je totálně v řiti a Semjon Gayínek taky, je tam teplo!!!
    • Hm. Až se začnou střílet a popravovat Ruští zloději nicků z Tiscali tak budeš v řiti ty
      Serjožo z Ruské ambasády *15* *15* *15*
  • Prej pravdu, ty seš komik nácku. *15* *15* *15*
    • Já jsem demokratka.
      Ano napsala jsem pravdu o zločinech komunistického ruska. Ty jsi směšný když ty zločiny popíráš.


      Nácek je tvůj předseda Putin který krade sousedním státům území
  • Pan Asad je blízkovýchodní mírotvůrce!
    Bok po boku s hrdinnou Ruskou armádou vyžene ze Sýrie všechny amrdólský vrahouny!
    • Asad je vrah a ty jsi komunistický zloděj nicků *12* *12*
      • Máte nějaký důkaz že je Asad vrah prosím?
  • Přijde Američan do trafiky: „Do you speak English?”
    „Ehm, hmh, yes.”
    „Marlboro!”
  • ROZHOVOR Premiér Sobotka má hrát dvojí líbivou hru, jednu pro Brusel, a tu druhou pro české voliče. Na Rusko se kydá jen špína a NATO by nás nedokázalo ubránit, když jsme si prakticky zrušili svoji armádu. O tom je přesvědčená právnička a expertka na Rusko Miroslava Hustáková. Obává se také, aby nás Turecko nakonec nezavleklo do války…

    Simone frustráte, nečti si jen ty kecy z USAmbassy. Tady máš naše lidi a jejich články. A ty hovoří úplně jinak, než tady stále dokola lžeš ty. Jsi jako pes,ktrý běhá dokola a chce se kousknout do ocasu. Tedy hloupý a směšný. *14* *14* *14*
    • Já jsem holka Simona. pokud ti to vadí tak se jdi léčit ruský teplouši tiradore *15*

      Nejsem nikým placená. Ty jen po komunisticku nesneseš jiný než Kremelský názor
  • Přes spáleniště, přes krvavé řeky,
    jdou mstící pluky neochvějně dál.
    Na naší straně srdce, právo věky,
    jdem vpřed jak čas, jak pomsty hrozný val.
    S potomky slavných ruských bohatýrů
    vnuk husitů jde bok po boku vpřed.
    Jsme zbraň i hráz rodícího se míru,
    jsme nových dnů přední úderný sled.
    • Jdi se léčit komunistický zloději nicků. Dobytku. *12*
  • To je zase brblot zdejších hospodských všeználků z horní dolní.

    Nadávají že jsem slepice a pak jsou překvapeni že jsem zaneřádila celý Tiscali dvorek.
    U slepic je to přeci přirozené že. Ko ko dák pánové *15* *15* *15* *15* *15* *15*

    A vyprosila bych si to vaše důvěrné tykání ju. Já jsem husy nepásla.
    Nejsem ani vaše hej pocem Mařka servírka z vaší hospody 150 cenové *15* *15*
    • Takovej podnik neni co by vza takovou hnusnou ženskou jako jsi ty
      • Jsem mladá, pěkná a finančně zajištěná mladá holka.
        A jsem ráda že se užíráš vzteky i závistí Hell yeah.

        Tiscali jsem vždy měla jen jako odechovou zábavu. *15* *15* *15* *15* *15* *15*
        • stále stejné lži simone
          • Já jsem hoka Simona
            Ze lhaní jsem tu usvědčila já tebe. Takže jsi už jen trapnej nulo *12*
  • https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfl1/v/t1.0-9/12742670_10154026812018534_5914934467371967009_n.jpg?oh=fd5b0f30f4ca56bd624ca46e13e39c4d&oe=57643055
    • Zloději nick! Jsi nahlášen za propagaci Ruského fašismu.
      • No to od nacistického hajlovače moc důvěryhodně nevyznívá. *14* *14* *14*
        • Já jsem holka takže Ta ne TEN nevzdělaný balíku.
          Nikdy jsem tu nacismus nepropagovala. Takže zavři tu tvou ulhanou hubu dobytku

          Jsem demokratka. Ty jsi zastánce komunistických vrahů a zlodějů
          • To s tou demokracií jsi už potvrdil ve svém příspěvku o tom, jak hodný US generál likvidoval původní obyvatelstvo. To, které dnes žije ve vymezených rezervacích jako dobytek. Velmi demokratický styl, simone. *14* *14* *14*
            • Já jsem holka Simona a jsem demokratka.

              To že jsi suchar který nezná pojmy jako ironie, černý humor a nadsázka je tvůj problém.
  • místní to teplouš je o5 v rauši!!!
    • Máš tam chybu. Zlej BTW Semjon rybanna trol není místní ale Ruský teplouš *15*
  • Semjone Gayínku budeš tapetovat, ty swině rudá, nehneš se od kompu, i kdyby ses měl posrat-pochcat, PŘIKAZUJI TI TO, MAKEJ ty prase teplý!!!
    • StBácká swině jsi ty BTW.
      Tady jsi ve svobodné demokratické EU a zde grázlové s rudou knížkou jako jsi ty
      nemohou lidem nic přikazovat.

      Jsi nula kterou může každý poslat do perdele a pokud se nezklidníš můžeš být do perdele
      i nakopán *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit