Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S velikou armádou rvát se jdem se smrtí,
    nás s Ruskou armádou nikdo nerozdrtí.
    My svorní a silní pěsti své zvedáme,
    společně v boj, půjdeme vpřed
    a nebo spolu padneme.
    • Komunistický zloději nicků jsi špína *12*
  • Prase teplý, pičočurák Semjon Gayínek bude tapetovat, PŘIKAZUJI MU TO!!!
    • Ruský pse! Lidem přikazovat nemůžeš. *2* *2* *2* *2* *2*
  • To amrdólský špehování je fakt síla, tomu nezabrání ani teplá rudá swině Semjon Gayínek:

    http://www.pobavime.cz/wp-content/uploads/tata-rikal-ze-nas-porad-spehujes.jpg
    • Rudé swině Putina Zemana podporuješ jen ty sám ruský homosexuále Semjone BTW *15*

      5 bodů za vteřinu. S tím podváděním při hlasování jsi nenápadný jak lejno na gauči *1*
  • Už mám vymyšlený nick, který mi nikdy nikdo neukradne a kamarád mě naučí naklikávat bodíky, to budete čumět! Hlavně ten BTW!
    • Ruský zloději nicků.
      to že tu podvádíš s hlasováním všichni idí aneb plus 7 bodů za vteřinu *1* *1*
  • Přidej s tím tapetováním ty rudá swině Semjone Gayínku!!!
    • Rudou swini Putina podporuješ ty StBácký howado BTW
  • Simonka zůstane navěky sáma protože je úplně blbá a hnusná *1* *1* Jo aje to pleška nácek *5*
    • Nejsem plešatá stará škaredá ani hloupá! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*

      Jsem reklamní návrhářka. Co děláš ty? Který park zametáš?

      Já jsem demokratka. Jako Nacista se chová tvůj Putin když sousedům krade území.
      To neříká Simonka ale pamětníci ze Sudet.
      • já pracovat nemusím *1*
  • Já mám nakonec času dost, já si počkám na smysluplný příspěvek, prakunda a rudá swině Semjon Gayínek mě nemůže rozhodit, nakonec proč taky, když mám funkční kolečko na myšce!!!
    Chichichi a pračurák stále pláče, stále pláče .....
    YEAH !!!
  • Veni Vidi Vici - Přišla jsem, Ruské agenty viděla jsem , Zvítězila jsem. *14*
    Jak řekla slavná žena Julia Caesarová když porazila komunistické Galy.

    Zase za měsíc Pa Pa. a Máte přísný koukat na mojí facebookovou stránku. *16* *16*
    Není sladce růžová a nejsem infantalní protože jsem mám ráda americké komiksy. *16*
    Podobné komentáře zdejších pivařů z horní dolní bych si vyprosila.

    Mějte se demokraticky tedy krásně. Nikdy ne vaše vzdělaná mladá Simča. Tsss *15* *15*
    • Věcná! To Tss jsou Technické služby Sokolov? Jen se ptám.... *14*
      • Já jsem Olomoucká holka. Když půjdete kousek za hlavní nádraží tak uvidíte
        staré vysloužilé coury. Povadlá prsa, tlustý zadek, minisukně, roztrhané punčocháče,
        silně nalíčená padesátnice která zoufale loví zákazníky. *2* *2* *2* *2*

        Dobrou noc. *14*
  • Rudý teplý prase Semjon Gayínek, jak píše níže, má něco s "Krtemlem", inu je to svinskej teplouš!!!
    • Jediný teplouš jsi ty sám podvodníku s hlasováním ZLej BTW Rybanne trolle,.
      Rudých swiní Putina a Zemana se tu také zastáváš jen ty sám.

      Drž hubu haajzle ulhanej nebo po ní dostaneš špíno.
      Přžed =pověšením tě grázlové z Kremlu co tě platí neochrání *14*
  • Podporuji Asadovo konání.Vůbec se za to nestydím.Je to můj svobodný názor.
    • Ruská ambasáda ti jistě zatleská a dá ti tvou jidášskou odměnu 30 stříbrných. *15*
      • Nevím co můj osobní názor má společné s ruskou ambasádou?Tohle vysvětli?
        • Zlatíčko! Podle návodu Petra Hrdiny Cibulky jsem pracovala s kyvadlem a zjistila
          jsem že jsi ruský agent - krycí jméno bbbb Serjože Stalin.
          • já zas vím že jsi ubožák kterého nikdo nechce.sedi za PC 24 hod nenně a léčí si svůj mindrák nechtěného *3*
            • Já jsem holka takže TA ne TEN. Kluků jsem měla dost.
              Ty jsi bezdomovec a mrzneš v hale chudáku

              Nikdy jsem tu nonstop nebyla. To že vy na všechny kdo s váma nesouhlasí kvičíte Simona
              je váš problém. Často tak kvičíte na příspěvky které jsem vůbec nepsala *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší