Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neslyšels makakovo lejno? Makej howado!

    šašek z Šapito
    • Neslyšels StBácká swině z ruské ambasády co podvádíš s hlasováním?

      V demokratické EU nemůžeš nikomu poroučet. Putinova nulo *15* *15*
  • Krtemlem, é?
    Krtemlem, Krtemlem, ehm, že!
  • Haha a to můžou být Evropani (západní, to jsou dle jejich mínění ti praví) rádi, že Asad ty čmoudy chce přijmout nazpět. Taky by mohl zavřít pro ty zrádce hranice. *15* *15*
  • Také ty chvisty nikdo nečte nácku. *15* *15* *15*
    • Já jsem demokratka. Nácek je tvůj předseda zloděj území Putin
  • Matteo Renzi: Evropská unie je orchestr, který hraje na potápějícím se Titaniku

    Italský premiér Matteo Renzi si nebere servítky, když popisuje současný stav a dění v Evropské unii. Tvrdí, že situace je špatná a samotnou Evropskou unii porovnal s orchestrem, který hraje na potápějícím se Titaniku, informuje redaktor slovenského konzervativního deníku HlavnéSprávy.sk Eugen Rusnák.
    Matteo Renzi šokoval novináře svým otevřeným přiznáním: „Evropská unie je orchestr, který hraje na potápějícím se Titaniku. Zrealizovali jsme reformy, které od nás žádali shora a dnes můžeme říci našim evropským partnerům: Přátelé, je na čase měnit strategii a chybný byrokratický přístup,“ zdůraznil.

    Dále dodává, že evropští lídři nemají jasnou strategii. Navrhl, aby EU racionálněji využívala své hospodářské, vojenské a finanční možnosti. Zdůraznil, že unie by měla zlepšit své vztahy s Ruskem a vzdát se sankční války, poslat vojenský kontingent do Libye a zrušit rozpočtová omezení na sociální programy.
    • Ruský zloději nicků jsi gauner a špína

      Nácek je tvůj předseda Putin který napadá slabší sousední státy a krade jim území
  • Pokr...
    Co říkáte reakcím německých politiků?

    Hlavně nerozumím tomu, proč tyto excesy utajovali. Vysvětlitelné je to snad jenom tím, že se lekli, koho si do země dobrovolně vpustili a nechtěli si to zjištění připustit.

    Co se týče sexuálních útoků uprchlíků v Německu, publicista Jan Petránek řekl, že útoky na ženy jsou hluboko v mentalitě migrantů a uprchlíci mají hodnoty neslučitelné s našimi. Co o tom soudíte?

    Myslím, že v tom má pan Petránek úplnou pravdu.
    I já s tímto souhlasím, a jsem rád za tyto postoje pana Peroutky. Pokračování bude.
    Frustrát simon stále nechápe... *8*
  • ty jsi tu jen pro srandu Semene, bavíš celé Tiscali tragéde. Páč trávit víkend nonstop na internetu to je výsadou životních ztroskotanců. *15* *15* *15*
    • Zlatíčko říkej pravdu celou a ne jen její část ju,

      Předtím jsem tu asi měsíc vůbec nebyla. Vy tu jste každý den,
      Takže ztroskotanci jste spíše vy *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
      • nikdo tě nechce,jsi hnusná a jen smrdíš u PC *1*
        • Měsíc jsem tu vůbec nebyla chudinko.
          A dá se to snadno dokázat,.
          Každý si může projít staré články kde jste jen vy ale žádné moje tapetky.

          Popírej a lži chudáku ale pravdu nezměíš *1* *1* *1* *1* *1* *1*
          • no to žes měla BAN vi každej ale už aby jsi ho zase dostala *1* *1*
            • osobně určitě máš tam dost kámošů co *1* *1*
            • Já jsem tě nahlásila do Bohnic *2* *2* *2* *2*

              Jinak chudáčku mám program na měnění IP adres takže smůla pane Ban *1* *1* *1*
            • no od zitra máš.vše co jsi poslala jsem nahlasil na tiscali *1* *1*
            • Neměla jsem ban zlato. Takže zase lžeš *2* *2*
  • Pan Asad je mírotvůrce na Blízkém východě!
    • Asad je vrah a zločinec a ty jsi komunistický gauner co krade nicky *12*
  • Tak tiradorova manželka se musí v posteli udělat policejním pendrekem. *15*
    Co jí zbejvá. Když její manžel tirador, komunistický starý opelichaný pitchus už není
    omrckání schopen *15* *15*

    Jeho povadlý pták ani po elektrošocích nejeví známky života *15* *15*
  • Prezident Asad nedopustí loutkovou vládu Fašingtnu, pan prezident Putin nastavil nazi USA STOPku, tak to má být. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší