Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • At žije prezident Asad, který bude vládnout navěky, díky podpoře prezidenta Putina.
    Vivat RUSKO!
    • Vivat svobodný Krym, navždy ruský !
      • A ty zůstaneš navždy komunistickým grázlem kterému každý český vlastenec rozkope držku
  • Je to tak, má pravdu. Zásluhu na tom má zejména Německo.
  • Zde vládnoucí dobytek je třeba za vlastizradu odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.Jinak Češi rychle na planetě Zemi končí.
    • ty skončíš na porážce lumpe
    • Jo to byly časy,kdy jste mohli každého svobodného
      člověka zavřít a pod dohledem ruských poradců
      použít na uranu nebo umlátit..
      • Ne, pouze začínajícího teroristu, zloděje podvodníka a demagoga. A alespoň, tento odpad společnosti, poznal v dolech opravdovou práci obyčejných lidí.
        • tak ty jsi vyhrál cenu týdne " začínající, terorista, podvodník a demagog " *15* poznal v dolech opravdovou práci obyčejných lidí " *15* *15*

          jsi bezcenná bolševicko-komunistická nula
  • Semjon Teplousch Gayínek!!!
    • Tak tohle Tirador - obdivovatel Hitlera a Putinův homosexuál nerozdejchá *2* *2*

      V Rusku jsou jen tři možnosti jak zemřít:
      První - hlad.
      Druhá - otrava alkoholem.
      Třetí (nejjistější) - z opozice kandidovat na prezidenta *1* *1* *1* *1* *1*

      Sibiřský záchod:
      Dva klacky, jeden zapíchnete do země a druhým odháníte vlky!
      • Tvá zkušenost se Sibiří, kdy jsi tam pochodoval se svou nazi jednotkou SS mne nezajímá. Měli tě nechat v tom gulagu, abys do smrti tvrdě makal na tom, co jste společně s dalšími nácky rozbili. *12* *12* *12*
        • Já jsem demokratka.

          SSSR kterého se tu zastáváš zavraždil více lidí než Hitler.
          Německá komunistka která byla zavřená jak ve Stqalinově Gulagu tak i v Německém
          koncentráku jasně říká že ruský gulag byl daleko horší.

          Takže zalez ty totalitní obludo
  • Smradlavej pračurák Semjon Gayínek musí makat 24 h denně, jinak tiscálič nezaplatí!!!
    • B. T. W. jdi k šípku s těmi tvými gáyínky. Najdi se nějakého homosexuálního partnera, s nímž si navzájem vyhovíte a neotravuj tady s tím. Nebo je opravdu celý tvůj duševní obzor ohraničený pouze plným bachorem a sexerm?
    • Kdo tohle mohl porodit, takovýho blba sem ještě nepotkal, díky Bohu... *15*
      • Já jsem holka. Já jsem nohužel blbů v ČT potkala dost.
        Lidi jako jsi ty kteří podporují KSČ - Magory *2* *2*
      • TO se nenarodilo, TO se vylíhlo z chrchlu na chodníku!
        • *15* *15* *15*
  • Jedu hnído, jedu, nikdo ti nedal přestávku makakovo chrchle !
  • Má pravdu pan Asad *3*
    • A proč kradeš nicky komunisto? Zloději se mají střílet. *14* *14* *14*
      • jakej nick myslíš z těch tvejch asi 30?myslím že tenhle si nechat můžu brblo.když si ho neudržíš máš holt smůlu!
        • Takže považuješ krádež nicků za normální ano?
          Pak jsi komunistická swině.
          • komunistická swině. byl tvůj táta a máma *3*
            • Já jsem demokratka. Za komunistického zločince Putina tu kopeš ty zloději nicků. Já ne
            • jasně soudružko
            • Vy kradete můj nick. Pravidelně. Udělala jsem si jiný a hned ho ukradneš také.
              Jsi Putinovský grázl a zloděj nicjů. Zmiz haajzle.
            • jasné zloděj křičí chyťte zloděje.soudružko pusinko tohle ti tu nikdo nežere
            • To těžko zloději nicků a podvodníku s hlasováním.
              Nikdo z naší rodiny u komunistických zločinců nebyl.
              Sebranka kterou tu podporuješ ukradla po roce 1948 naší rodině poctivě získaný majetek.

              Komunistické teroristy Putina a Asada tu podporuješ také jenom ty. Já ne
  • Makakovo nacifilcka od popelnic Semjon Bukvič tady o5 prosmrděl celý boží den a nejinak tomu bude i dnes. TO je pro společnost přínosné asi tak jako chrchel na chodníku, ze kterého se vyklubal. *15* *15* *15*
    • Já jsem demokratka Simona.

      Homsexuál Semjon jsi ty sám Zlej BTW Rybanne Putine trole. Ty jsi tuhle postavu vytvořil
      když jsi zkomolil moje jméno.
      Smrdíš tu skutečně nonstop a podvádíš s hlasováním.
      S tím mínus 7 bodů za vteřinu jsi nenápadný jak howno na lustru *15* *15*
  • Občas se to stane. Někomu mocně rupne v bedně a rozhodne se, že určitá rasa, národ, nebo komunita, nemají nárok na život. A tak je tak dlouho (pokud má k tomu prostředky a alespoň tichý souhlas okolí) drsně hladí a hladí, až tu nepohodlnou rasu, národ, či komunitu, vyhladí. Říká se tomu genocida a všichni se shodnou na tom, že je to svinstvo.
    • Největší genocidu 20 století má na hrbu vaše komunistické Rusko které v rámci SSSR
      povraždilo miliony nevinných lidí. *12*
      • tirador:vrať se do školy a zjisti si něco o kulturní revoluci v číně ty jeden počtáři.
      • V Severní Americe žilo před příchodem evropských kolonizátorů zhruba pět miliónů domorodců (Indiánů), velká většina z nich na území dnešních Spojených států. V roce 1800 žilo na území USA přibližně 600 000 Indiánů a koncem 19. století to už bylo jen 250 000. Genocida? Ano, Genocida v zájmu rozšíření životního prostoru. Genocida pod hrdou fanglí pruhů a hvězd.
        • Genocida v 19 století.

          Rusko provádělo genocidu vlastních lidí ve století 20. V době moderních civilizací *12*
          • no a ty tu děláš přednášky z minulého století a co?
            • Takže podporuješ komunistickou genocidu. Měl by jsi být postaven ke zdi a ihned popraven

              Společnost nemůže tolerovat rudé zločince jako jse vy kteří obhajují rudý teror a chtějí jeho návrat
    • No a právě tohle přesně udělala Amerika svým původním obyvatelům. Přistěhovalci, kteří se stali stoprocentními Američany, se svých domorodců zbavili celkem drsným způsobem. Vyhnali je do rezervací, a komu se to nelíbilo, na toho si došlápla armáda. A celá ta čuňárna definitivně vyvrcholila právě dne 26. Května roku 1830, kdy sedmý prezident Spojených států Andrew Jackson, přezdívaný pro svoji neústupnou povahu Starý ořechovec podepsal zákon, který vedl k jejich nucenému vystěhování z jihovýchodu do oblastí za řeku Mississippi. On starý ořechovec neměl indiány ani trochu rád. A tak do americké historie vstoupil jejich celoživotním pronásledováním.
  • Vraťme se k tématu.Rusko to není.
    • Ne tak docela. Téma je asad a to je jak známo ruský agent.
      • Mohla by jste hovořit a psát k tématu?Asad je zvolený vůdce Sýrie ať se vám to líbí nebo ne.Ale to by jste musela chodit k volbám aby jste to chápala.
        • Ale v Sýrii nejsou demokratické volby.

          Stejně jako totalitní SSSR pořádal parodii voleb - volby bez účasti opozice
          • Ale no tak všude po světě se mluví o svobodných volbách.Kdyby volby něco změnili tak je dávno všude zakážou.

            A nevím kde je sssr to už není tak se to naučte.
            • V tom máte bohužel pravdu.
            • Bohužel ani nová krev to neočistí.Moc ,peníze a víra jsou nejhorší věci co potkali lidi.
            • a proto je tu takový bordel.
            • U nás taky pořád vládnou jen si říkají jinak.
            • SSSR už není ale co z toho když komunističtí zločinci pořád Rusku vládnou.

              Komunistu Jelcina nahradil agent KGB PUtin. a to jsou komouši

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit