Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obama se chová jako Hitler v dobách své největší slávy!
    • Takže si s tím kradením nicků nedáš pokoj ty komunistickej haajzle Táhni do perdele nebo do plynu plynu ty swině kdyřž se neumíš chovat slušně.
      • Ty hnído teplá mi nebudeš poroučet, táhni prakurvo!
        • Jediný teplouš jsi tu ty sám ruská zloděšjská špíno. *12* *12* *12*
  • Me shrnuti teto "diskuse"- jeden pisatel + mnoho nicku = neuveritelny blabol,,,
  • Koukám, že to předsedu spolku transvestitů konečně přestalo bavit. Admin tiscali, až v pondělí přijde do rachoty, tak ho asi jebne. No, když mu to nevadí a nechá tyhle sračky, jeho věc-jeho vizitka a reklama. *16* *16* *16*
    • Lépe bych se nepopsal. *14*
      • Ruský zloději nicků. Pokud se poznáváš v popisu teplouše je to tvůj problém.

        Já jsem holka takže TA ne TEN nevzdělaný ruský howado *2* *2* *2* *2*
    • Já jsem holka ty ulhaný zapšklý špinavý dědku. *12* *12*

      Transvestita je leda tak tvůj fotr gaunere hnusnej *12*
  • Prej demokrat, ty seš leda nácek Semene *15* *15* *15*
    • Já jsem demokratka SIMONA:

      Nacista je tvůj vůdce Putin který napadá malé sousední státy a krde jim území
      • ).( *15*
  • Přes 700 Semenovo zvratků, to je rekord. Bravo psychotiku. *15* *15* *15*
    • Zlej Semjon BTW Rybanna tirador homosexuál troll je za lhaní na tIscali a za podvádění s hlasováním placen ruskou ambasádou. *2* *2* *2*
  • Destabilizace středního východu je hlavní cíl USA.Tak se hýbe ekonomikou.
  • Nemůžu pochopit, jak může někdo takto plevelit diskuzní fórum. Zřejmě správcovi "diskuze" na Tiscali je jedno, co se zde děje, ale když někdo napíše sprosté slovo, třeba i prdel, už je postihován. To, co se zde děje na toto téma, je neuvěřitelné, že je bez odezvy správce. Zde yyloučením některé IP adresy nemůže být považováno za porušení práva na svobodu slova. A soudruzi zleva, nebo páni zprava by si to měli uvědomit a zapnout sebereflexi a dovolit tváři zarudnout se studem. Někteří zde by měli být ve tváři studem červení pořád. A možná, že červení jsou, ale pouze na duši a ve svých gebkách. Stud za své chování nepoznají.
    • to je jen ta pi.a simonka pokud je to vůbec holka *3*
      • Ale kdepak. Já jsem slušně debatovala.
        Jenže vaše Putin parta jiné než Kremelské názory nesnese. Kradete můj nick,komolíte moje jméno Simona. BTW se snaží vydávat za ty co nefandí Kremlu aby je zdiskreditoval
        jako narkomanky nebo homosexuály.
        Metody StB jak vyšité. Ještě se chlubí že u těch zločinců pracoval.
        Takto si představuješ debatu?

        Ano jsem holka a komu se to nelíbí ať si zadek políbí
        • opět opakovaní stejných lží dokola.
          nelži simone
          • Já jsem holka Simona. Zatím jsem tu ze lhaní usvědčila já tebe.
            komolíš moje jméno ale druhým dechem se dovoláváš slušné debaty. Jsi pokrytec a gauner.
            Komolení jména ke slušné debatě nepatří.
            • nepatříš" čemu nerozumíš
            • To myslíš vážně? Toto je volná debata pro všechny občany ČR:
              Tvůj příspěvek hraničí s pokusem totalitních komunistických států omezovat osobní svobodu
            • ne ty sem nepatříš *16* *16*
  • Po rozpadu nefunkční EU se ČR vrátí tam, kam patří. Pod křídla mocného Ruska, jediné záruce míru ve Světě. *14*
    • Přesně tak, včera bylo pozdě.
      Vivat RUSKO !
    • EU prosperuje mektale.
      Zatím se ekonomicky hroutí jen to vaše primitivní chudé zaostalé rusko *15* *15*

      Pod ruská křídla nikdo nechce. Všude kde rusák zavedl totalitní režim se opakuje to stejné
      - lidi utíkají do USA a EU za lepším a svobodným životem *14*
  • "Vaše názory na naše články a příspěvky do diskuse na nejrůznější témata nás zajímají a chceme vám umožnit jejich svobodné publikování na našich serverech. Svoboda ale není ekvivalentem anarchie. I na našich webech proto platí určitá pravidla, na jejichž dodržování jako jejich provozovatelé trváme. Abychom předešli zbytečným nedorozuměním, doporučujeme vám si tato pravidla a doporučení přečíst a řídit se jimi. V případě jejich porušení může být váš příspěvek smazán a vám může být dočasně zakázán přístup do diskuse".

    A já se ptám adminů tiscali-odkdy tohle neplatí? Odkdy vy sami na tohle zvysoka kálíte?!
    Protože to, co se děje nejen na této diskusi, přesahuje nejen ten váš porušovaný kodex. Mám zálohované příspěvky zdejšího zasírače diskusí, s jeho projevy nacismu, vyzdvihování Hitlera a jeho eliminací rodinných příslušníků oponentů pomocí plynových komor, mučení a fyzické likvidace oponentů v diskusi, na které vy ani po ohlášení vůbec nereagujete. Víte co jste zač? Jenom mizerné presstitutky, které sami porušují zákon i novinářskou etiku! *16* *16* *16*
    • Netýká se STBáckých praktik zarytýho komouše Semjona Gayínka!!!
      • Semjon jsi ty sám rudý prase BTW. Ty jsi tuhle postavu vytvořil.

        Zarytého komouše zločince Putina tu podporuješ také jenom ty haajzle. Já ne
  • Já Semjon Gayínek miluji Jefima Fištejna člena politbyra ÚV KSSS, my prakurvy se totiž teple obdivujeme!
    • To je tvůj problém Ruský zloději nicků Semjone BTW homosexuále Rybanno zlej trole *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit