Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Miluji hlášku americkejch troubů že bojuji za svobodu a demokracii amerky-když bojují někde třeba v afgánu(o kterém půl USA do nedávna ani nevědělo kde je).
    Tohle je velmoc? Ne tohle jsou nebezpeční šašci!
  • V zájmu koho byla Evropa zaplavená uprchlíky a rozvráceny státy díky šíření „demokracie“ a odstraňování bývalých „milců“, posléze „diktátorů“, kteří se už nechtěli podvolovat?

    http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/ft-rusko-ukoncilo-prevraty-usa-na-strednim-vychode/
  • Víte co se stane když ožralého deebila Miloše Zemana nakopete do perdele?
    Usmrtíte truského homosexuála tiradora který do Zemanova zadku vlezl *1* *1*
  • Vrána k vráně sedá,

    Proto si tlustá Bůůůů Tiradorová vzala za muže korunovaného wola tiradora *1*
  • Semjon Bukvič - chaotické individuum schopné jakéhokoliv mravně nepřijatelného činu za mrzkou odměnu na bázi ethanolu.
  • Jde Semjon Bukvič do řeznictví a říká:" Prosil bych tuhle vysočinku."
    Řezník se zeptá:"Nakrájet nebo v celku?"
    Semjon na to: "Copak mám prdýlku na žetonky?"
    • *15* *15* *15*

      *1* *1* *1* *1*

      sem si poprskal monitor *15* *15* *15*
  • Pokud tady někdo napodobuje můj nick, tak mu chybí ten tiscalský emblém. Ale to každý-z nás obou, víme. *14* *14* *14*
    • sorry a vítej originální Tiradore *3*
  • Proč má Semjon Bukvič tolik štěstí?

    Protože se k němu štěstí bojí otočit zády.
    • Týýýjo, to je pecka, chichi!!!
  • Opět si měníš nicky, chudinko? Kolik ti ještě zbývá času, než natáhneš brka, nácku? Staří fašouni už toho moc nenadělají a ty se holt jen vztekáš, že jste to projeli. Tak se běž vyhajlovat před zrcadlo a mazej už chrnět . *12* *12* *12*
    • Já jsem demokratka. Vy tu kradete nicky Putinovská prasata.

      Nacisté podporují tvéhoé grázla Putina který se chová jako Hitler.
      Ukradl část Gruzie a část Ukrajiny. Tak postupoval Hitler
      Zavři už tu tvou ulhanou držku smrade. Také po ní můžeš dostat gaunere

      Putin se chová se jako Stalin, nebo Hitler, řekla litevská prezidentka
      Litevská prezidentka Dalia Grybauskaitéová přirovnala taktiku ruského prezidenta Vladimira Putina ve vztahu k Ukrajině k postupu, k němuž se uchylovali diktátoři Adolf Hitler a Josif Stalin. V rozhovoru s německým zpravodajským magazínem Focus
    • Já jsem demokratka. Vy tu kradete nicky Putinovská prasata.

      Nacisté podporují tvéhoé grázla Putina který se chová jako Hitler.
      Zavři už tu tvou ulhanou držku smrade. Také po ní můžeš dostat gaunere
  • Kdyby bylo po mém, tak v Evropě není nikdo, koho bych já nepozval. Hranice jsou hranice. Každý, kdo je nerespektuje, je vetřelec. A každý policista, který má za úkol ostrahu hranice moc dobře ví, co má za práci a kdo jej platí. K tomu má zpracovány směrnice a je náležitě poučen. Tak sakra kde a v čem je problém? *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší