Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3 minuty, koukej přidat ty rudý prase Semjone Gayínku, PŘIKAZUJI TI TO !!!
    • StBácký howado BTW! Ve svobodné demokratické EU lidem nic přikazovat nemůžeš.

      Na to jsi moc malý pán s malým ptákem. *1* *1* *1* *1*
  • Krtemlem sem, Krtemlem tam, já se z toho počůrám. *15* *15* *15*
    • To je blbec, co?
  • Prej si Lucifer došel pro nějakýho Havlovo podržtašku. Další prašivý havloid vyškrtnut z pekelného seznamu, t.č. v plechu. *14*
  • Jsem v očekávání, kdy to docvakne i adminovi, že tahle šaškárna je pro redakci kontraproduktivní. Ačkoliv, nikdy jsi nedostal trvalý stop, takže platí to, co jsem vždy uvedl, buď jsi podvodník s IP adresami, nebo přímo někdo z redakce. Podpora, či nevšímavost k tvým urážkám nejhoršímu kalibru tomu nasvědčují. Ale, někdy, možná, navštíví tyto stránky i někdo jiný, kdo na toto bude muset mít jiný pohled a zakročí. *12* *12* *12*
    • Tiradore! Ulhaná Ruská špíno.
      Nedožadu se slušnosti když se chováš jako sprostý dobytek.

      Komolíš moje Jméno Simona, Jsem zde sprostě napadána. Kradete můj nick.
      Jen jsem vám vaše sprostosti vrátila. Tak tu trapně nebreč grázle *12*
  • Semjon Gayínek = teplousch!!!
  • Psychotik Semjon tu o5 smrdí nonstop. Co čekat od nácka. Tak zduř blbe.*15* *15* *15*
    • Nonstop zde skutečně smrdíš ruský homosexuále Semjone BTW Tiradore Rybanno Putine

      S tím hlasováním podvádíš moc okatě moulo. 7 bodů za vteřinu. *15* *15* *15*
      • simonko jsi asi fakt hnus když tu sedíš od rána *3*
        • Jen proto abych vás naštvala.
          Odešla bych kdybych se od vás dočkala slušného oslovení a milé věty.

          Jsem mladá a pěkná. Na věčný čas a nikdy jinak *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Už někdo víte jak to má rudá teplá kurwa Semjon s tím "Krtemlem"???
  • V prvé řadě si musíme uvědomit, že vojska na cizím území mohou být v souladu s mezinárodním právem pouze ze dvou důvodů. Pokud je pozve legitimní vláda, nebo na základě rozhodnutí Rady bezpečnosti OSN. Ani jednu podmínku koalice vedená USA nesplňuje, tedy není dle mezinárodního práva nic jiného než agresorem. To se nám nemusí líbit, ale to je tak všechno, co s tím můžeme dělat. Jsem právník a tyto věci jsou jasné. Jediným cizím vojskem na území Sýrie, které tuto podmínku splňuje, je Rusko. Asad byl jako prezident řádně zvolen ve volbách a pokud se to USA nelíbilo, tak měly dát více peněz jeho oponentům do volební kampaně a ne je vyzbrojovat. Jak by se líbilo české vládě, kdyby se pánové Tomio Okamura, Petr Fiala a Vojtěch Filip nazvali mírnou českou opozicí a se samopalem by si to šli se Sobotkou vyřešit do Strakovky? Ptám se, jak je možné, že tady je to nepřijatelné a jinde tomu slavná EU fandí ? *5* *5*
  • Krtemlem, Krtemlem, ehm, chrrr, mhe, že.
  • Předseda izraelské parlamentní delegace o návštěvě Krymu: Viděl jsem tam klidný život Židů. Toto je skutečná pravda o Krymu.
    SIMFEROPOL | Ruskou Republiku Krym navštívila izraelská parlamentní delegace v čele s poslancem a předsedou parlamentní komise pro vzdělávání, kulturu a sport Jaakovem Margiem. Hosté se zajímali o celkovou situaci na poloostrově a o život tamních Židů.
    Jako první hosty z Izraele přijal pochopitelně krymský premiér Sergej Valerjevič Aksenov. V úvodu poděkoval hostům, že přicestovali na návštěvu. „Židovské společenství Republiky Krym spolu s lidmi jiných národností aktivně se účastní na obnově života na našem poloostrově, na veřejném a politickém životě, zapojuje se do všech občanských iniciativ, prožívá všechny procesy, které se konají na našem poloostrově – spolu se všemi obyvateli Krymu. Spolu budujeme vzkvétající a úspěšný Krym,“ zdůraznil premiér Sergej Valerjevič.

    Na společné tiskové konferenci premiér Krymu zdůraznil, že poslanci izraelského parlamentu přijeli na Krym i přes negativní informační propagandě, kterou zahaluje dění na poloostrově mnohé evropské a zaoceánské média. Informační blokádu porovnají s blokádou, kterou na poloostrov uvalil Kyjev. Vyjádřil přesvědčení, že obě tyto blokády se zanedlouho podaří zrušit.

    „Jsme vděční izraelským poslancům, kteří i přes lživou propagandu a výhrůžkám přicestovali na Krym. Nebáli se navštívit náš poloostrov navzdory všem lžím a upozorněním evropských politiků a médií. Vidíme, že ti chytřejší si nás všímají a poslouchají a dávají nám najevo, že nejsme odříznuti od světa. Děkuji izraelským poslancům a podnikatelům, kteří neuvěřili všem lžím, že na Krymu je nebezpečně a jim zde něco hrozí. Na vlastní oči se přesvědčili, jak zde žijí lidé a jak se zde daří židovské komunitě. Věříme, že po návratu do Izraele řeknou veřejnosti pravdu o tom, co tu viděli a jak se tu žije,“ zdůraznil Sergej Valerjevič Aksenov.
    • Najdi si vlastní nick zlodšjský komunistický grázle *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit