Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tiradore! Značně si protiřečíš ty Zemanův šašku.

    Asad je terorista který mučí a vraždí civilisty. Putin je terorista protože v době míru poslal
    do souedního státu vojáky v uniformách bez označení,
    Což mezinárodní práío definuje jako terorismus.
    • Co pánové prezidenti Assad a Putin konají, dobře konají. Je za nimi kus práce v boji s teroristy všeho druhu a Sýrie je zase o kus ke svobodě blíže. Vivat Putin, vivat Asad! Smrt teroristům, nacistům a jejich pomahačům! *14* *14* *14*
      • Za teroristou Asadem jsou umučení a povraždění syrští civilisté.
        Za Putinem je chcípající ruská ekonomika a nespokojenost rusů.
        Smrt teroristům? Ano smrt Putinovcům Asadovcům Zemanovcům a jiným teroristům. *14*
        • je tak že ty jsi Kalouskovec tak to je krásné *3*
          • Zloději nicků! Ruská špíno určená na odstřel.

            Já jsem jméno Kalousek v textu vůbec neuvedl. Takže tvoje úvaha je jako vždy na dvě
            věci. Na howno a na nic.
            • já taky netíhnu k putinovi a ty mne označuješ za putinovce.tak že drž pysk kalousku *3*
            • Nic takového jsem nepotvrdila. Takže si pořiď brýle když špatně vidíš dědku.
              Zloději nicků jsi špína
            • jo to dobré vědět jsi tedy kalouskovec tím to to potvrzuješ že se ho zastáváš *3*
            • Putin vraždí civilisty v Sýrii a na Ukrajině. Asad vraždí civilisty v Sýrii.
              Zeman to podporuje.
              Kalousek civilisty nevraždí ani to nepodporuje.

              Zloději nicků! Najdi si nick vlastní - třeba komunistický lhář a grázl.
              To je jméno pro tebe
            • cituji tvá slova:Ano smrt Putinovcům Asadovcům Zemanovcům a jiným teroristům.

              tak že logika říká že jsi druhá strana že? tak že Kalouskovec.Protože pokud ho nedáš na konec svého seznamu jsi jeho přivrženec. *3*
  • Blbá práce pro chlapa a pro Semjona Gayínka zvlášť, reklamní návrhářka s varlatama!!!
    • Já jsem holka Simona a holky varlata nemají.
      Doplň si vzdělání ruský teplouši a podvodníku s hlasováním Semjone Rybanne BTW *15*
  • Zastaví policajt Simona v autě:
    "Prosím váš řidičský průkaz."
    "To je ta růžová knížečka, ty moje žabko zelená?"
  • Jochochó, chichi, Semjon Gayínek má "prdýlku na žetonky" Ó jak trefné a vtipné, a taky pravdivé!!!
    I když zasemeněnou "prdýlku" má jak štýrskej valach, ta teplá rudá swině!!!
    • Rudá swině jsi ty a tvůj předseda vrah Putin.

      Do perdele nakopán budeš haajzl a kámoši z StB tě nezachrání howado
  • Papež František a patriarcha Kirill se poprvé setkali
    A hloupí Američané z toho dělají zase politickou hru Putina. co na to říct jsou to de.ilové.
    • Také jsem moc zlobila. Co s tím uděláš dědečku? Máš rákosku nebo bičík? *14*
  • Makej Semene a nelelkujm jedu jedu hnído!
    • Semen jsi ty sám ruský teplý howado. *15* *15* *15*

      Já jsem Simona kretéééne s malým ptákem *15* *15* *15*
      • Hni se nulo, jinak tě fláknu karabáčem přes záda!

        šašek z Šapito
        • zkus to rudá swině a skončíš na hřbitově s ustřeleou palicí
  • Simone, připrav se, Assad shání nové dobrovolníky a já jsem mu napsal, že se hlásíš dobrovolně a s nadšením. Máš radost? Budeš moci dokázat svá silná slova na poli cti a slávy... *14*
    • Já jsem holka Simona.

      Jsi grázl lhář a haajzl. Takže je logické že podporuješ asada - lháře vraha a sadistu.
  • Semjon Gayínek je vroucí ejakulát!!!
  • Prej aby nás naštval, tragéd. To se natapetuješ, naším životním krédem totiž není smrdět nonstop u PC, nácku. *15*
    To je krédem pro životní ztroskotance tvého typu, kteří na světě smrdí zbytečně a až půjdou pod zem, ani vořech po nich neštěkne, viz. Vašek v plechu. *15* *15* *15*
    • Já jsem holka takže TA ne TEn nevdělaný ruský homosexuále.

      Nikd jsem tu nonstop nebyla. To že vy na všechny kdo s váma nesouhlasí Simona je váš
      problém hlupáci *15* *15*
      Často reagujete i na věci které jsem vůbec nepsala. *15* *15* *15*
  • „Politická linie Severoatlantické aliance ve vztahu k Moskvě zůstává nepřátelská a uzavřená“ Dmitrij Anatoljevič Medveděv, kdy západní propaganda tvrdí opak, ale jen pohlede na mapu je jasné, že SA se za více jak 20 let přesunulo ze střední Evropy na samotné západní hranice Ruské federace.

    „Podle našeho soudu zůstává politická linie SA ve vztahu k Rusku nepřátelská a uzavřená. Můžeme to říci i ostřeji: dospěli jsme do časů nové studené války. Téměř každý den nás označují za největší hrozbu buď pro celé SA, nebo zvlášť pro Evropu, nebo pro Ameriku a jiné země. Točí hrůzostrašné filmy, v nichž Rusové začínají jadernou válku,“ vyčítal Západu ruský premiér jejich propagandu a závěrem se zeptal: „Někdy přemýšlím: Jsme dnes v roce 2016 nebo v roce 1962?“
    • Zase kradeš můj nick. Jsi komunistický haajzl. *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit