Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Semjon Gayínek je potrat opičí kurwy!!!
    • Ty jsi syn komunistické swině která měla být zastřelena *14* *14*
  • Assad to vyhraje, to je jisté. Pomáhá mu veliké a silné Rusko, naše bratrská země Slovanů.
  • Vídíte jak ta rudá STBácká kurwa Semjon Gayínek poslouchá příkazy svého pána BTW???
    Prostě MUSÍ svého pána poslouchat:
    "Běda ty zrůdo teplá, jestli napíšeš něco k tématu, nezaplatí ti!!!"
    • Ruský teplouši Semjone BTW Rybanne trolle - podvodníku s hlasováním.

      Doba kdy rudá swině jako jsi ty mohla lidem něco přikazovat už je dávno pryč.
      Ve svobodné EU jsi nula a každý tě může poslat do perdele. Případně tě do ní i nakopat *15* *15* *15*
    • Jeho modla Goebbels by z něj měl radost. *15*
  • Obama v telefonu: Vladimíre, to jsi ty?
    Automatický hlas: Dobrý den, Dovolali jste se do úřadu prezidentské kanceláře Ruské Federace.
    Pokud nám chcete oznámit, že naše nedávné aktivity porušují mezinárodní právo stiskněte jedničku. Chcete -li zdůraznit potenciální sankce z Vaší strany stiskněte dvojku. Pokud voláte ohledně pohledávek z dob SSSR, obraťte se prosím osobně na detašované pracoviště ministerstva financí v Novosibirsku. Pokud jste členy nové ukrajinské pučistické vlády, rádi bychom Vás upozornili na naší speciální nabídku. Objednáte -li si ještě dnes knihu "Vliv manuální práce na polidštění opice”, dostanete od nás zdarma i publikaci "Krásy sibiřské přírody ve fotografii”. Obě knihy si pak můžete vyzvednout v Moskvě, Dzeržinského ulici č. 11. Zaujala -li Vás tato nabídka, stiskněte trojku. Máte-li navíc několik milionů dolarů a chcete je vyhodit za cestu do vesmíru stiskněte čtyřku. Jste-li stárnoucí filmová hvězda s uraženou ješitností a hledáte cestu jak ušetřit na daních nebo máte zájem o tříposchoďovou vilu zdarma, stiskněte pětku. Pro spojení s operátorem stiskněte rudou hvězdičku.
    Pípnutí Ženský hlas: ústředna prezidentské kanceláře, jak Vám mohu pomoci? Obama: Můžete mi dát Vladimíra?
    Ženský hlas: Kterého? Obama: Putina!
    Ženský hlas: Promiňte, kdo volá? Obama: Představitel nejdemokratičtějšího státu na světě! Ženský hlas: Aber Ja! Guten Tag Herr Präsident, was ist neu in Berlin?
  • simčo jsi mladá krásná a chytrá. Jsi hezčí než ta nová Miss. Tupá s malýma prsama. Tss
    • Díky Amando. Pozdravuj nejdemokratičtější zem světa.
      Kolébku svobody prosperity a míru - USA. *14*
  • Hm, to už je s USA fakt zle, pokud hledají vnitřního nepřítele. Možná by měly respektovat, že si vládci světa stěhují sídla svých korporací na ostrovy okolo Číny a nechtít po části inteligentních evropských politiků, aby si toho nevšímali.

    Pokud Rusové komukoliv za propagandu platí, tak by toho měli ihned zanechat, protože tak blbou píár, jako mají Rusové v Evropě, už nikdo jiný nemá. Nikdo mne nemůže podezřívat z toho, že bych Rusko neměla ráda, ale jejich mediální práce v Evropě je jedna velká katastrofa a každý, kdo nepodlehl rusofobii, si zaslouží můj obdiv. Pokud by pan Lavrov potichu zavřel Velvyslanectví Ruska v Praze a nikomu by nic neřekl, tak by si toho nikdo ani nevšiml. Takový je jejich výkon. V médiích se lže o Rusku od rána do večera a reakce téměř nula. Dále Rusové vůbec neřeší stokrát opakované lži, které slyšíme mnoho let, neobtěžovali se vysvětlit Evropanům například historii Jižní Osetije. Dodnes si lidé myslí, že to je historicky gruzínské území, které v roce 2008 přepadl Putin. Fakt, že tam žije zcela samostatný národ Osetinců, který historicky patřil carskému Rusku, málokdo ví. V roce 1918 je přepadli Gruzíni. Rusové se chovají ve stylu:„My máme pravdu, a co si myslíte vy, je nám jedno.“

    Jinak se mi samozřejmě dostaly do rukou výplody serveru think-tanku a je škoda, že tito agilní juesejsvazáčci nemohou žít v padesátých letech minulého století. Mohli shánět podpisy na petici za popravu Milady Horákové. Už jsem řekla, že EU se rozpadne i bez Ruska. S takovými figurkami, které si Američané dosadili do národních vlád, můžete hrát Člověče nezlob se, ale politické šachy v rozbouřené Evropě určitě ne.
  • Kde se vzal, tu se vzal,
    již vylezl z makaka roury,
    Semjon Bukvič čapisral,
    místní *12* diskuzí,
    pro něj jsou všichni soudruzi.

    Jen on má pravdu, on je Pán,
    oponent krutě bude potrestán,
    100 mínusů za vteřinu,
    oponent ke zdi nebo do plynu.
    • Tohle sedlo jak dekl na hrnec. *15* *15* *15*
      • Semjon jsi ty sám ruský homosexuále zlej Rybanne Putine Trolle.
        Tuhle postavu jsi vytvořil ty - když jsi zkomolil moje jméno Simona.

        S hlasováním podvádíš moc okatě ty StBácký grázle
  • největši frajeřina by byla kdyby Asad u Tureckých hranic udělal autonomní území pro Kurdy.
    • Největší sranda bude až o autonomii znovu požádá Sibiř.

      zase se ukáže jaký je komunistický zločinec Putin pokrytec.
      Na Ukrajině autonomie žádá ale v rusku autonomní snahy brutálně potlačuje
      • ale jo ať požádají stejně je to díra světa *1*
        • Sibiř je bohastí a stěžuje si že bohatství není spravedlivě rozděleno
          protože většinu požerou zlodějio z Moskvy. Takže jsi zase mimo mísu trubko *1*
          • jasně pohádkářko to víš že jo.to by ale někdo musel tam chtit pracovat. *1* *1*
  • Když už tu paní Simona háže špínu na sssr a druhou světovou válku podívejme se i na druhou stranu:

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Petr-Michalu-Jak-nas-na-samem-uz-konci-2-svetove-valky-osvobozovali-Americane-se-svymi-zapadnimi-spojenci-421397
    • Stalinův režim zavraždil více lidí než Hitlerovský režim.
      To je krutá pravda ne házení špíny.
      jen StBácká zrůda BTW se může vraha Stalina zastávat.

      Jsem slečna Simona
      • Napsal jsem podívejme se i na druhou stranu nic víc.Tak se zase zklidněte!
        • Nejsem žádná obluda.
          Chcete abych odešla? Tak se chovejte slušně a nekomolte moje jméno *8*
          • nikdo tě nechce tak tu smrdíš nácku
            • Nejsem plešatá. *7*
            • pleška
            • Jsem demokratka. Nacista je tvůj předseda Putin
      • a slečnou i zůstaneš obludo
  • Máte tu nudu jak v telenovele.Když přijdu za hodinu furt tu bude simonka hnusná slečna sedět a kopírovat texty které nikdo nečte *7* *7*
    • Chcete abych odešla? Snadná pomoc.
      Napište jednu jedinou slušnou větu a nezkomolte v ní moje jméno SIMONA:
      Tak moc jsem toho nechtěla. *7*
    • Jistě v souladu s kodexem tiscali, na který asi přes víkend nikdo nedohlíží.... *12* *16* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit