Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozvoj Dálného východu by pohltil veškeré ruské příjmy, proto Rusku na Dálném východě zdejší infrastrukturu, silnice, byty, financuje a staví Čína – možná i pro své vlastní občany, protože Kreml má v této ekonomicky lukrativní oblasti jednu podstatnou nevýhodu – počet obyvatel RF prudce klesá, jen ruský Dálný východ přišel o 20% populace, a stále se vyprazdňuje, zatímco Čína demograficky praská ve švech.

    Kreml není ani vlastními silami schopen pokračovat ve výstavbě ropovodu z východní Sibiře k Tichému oceánu/ESPO.
  • Ruskou okupaci gruzínských provincií Abcházie a Jižní Osetie/JO odsoudily nejen všechny bývalé SU satelity, ale i Putinovi spojenci z donucení ( Bělorusko/ žijící od roku 98 s RF v bizarní konfederaci, Arménie, Kazachstán), bytˇ nepřímo – po zabrání Krymu se tito Putinovi spojenci z donucení cítí být Putinovou rozpínavostí sami ohroženi.

    Kazachstán s významnou ruskou menšinou, o kterém se Solženicyn po svém návratu do Ruska v roce 94 vyjádřil, že „ severní kazachstánské stepi jsou ruskou hroudou, od RF neoddělitelnou „ , se 27.3.014 při hlasování v OSN o rezoluci odsuzující RF za nezákonný zábor Krymu zdržel hlasování jako Čína, ke které vzhlíží ( vydírané Bělorusko a Arménie hlasovaly proti rezoluci, stejně jako mj. Severní Korea či Zimbabwe ) …

    Lukašenko a Putin nikdy nebyli a nejsou žádní přátelé, navzájem se nesnášejí – Lukašenko dobrovolně uzavřel spojenectví jen s Jelcinem, do spojenectví s Putinem se nehrnul ( v roce 07 Lukašenko přednesl antisemitský projev) .

    Lukašenko netleskal ani Putinově vpádu do Gruzie, natož záboru Krymu ( po anexi Běloruska jej Putin již nebude potřebovat) .
  • My pomůžeme s návratem, tolik Syřanů, za kolik se jich v Německu ta banda z celé Afriky vydává, v Sýrii nikdy nebylo. Ale Assadovi se to hodí, každý dobrovolník je dobrý. *14*
  • Britové vzkazují Kremlu. Zveřejníme majetky vaší elity *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    "Nyní tady máme ruského vůdce, který nejenže nerespektuje mezinárodní pravidla mírového soužití mezi státy, ale podkopává je," říká šéf britské diplomacie

    Před novináři naznačil, že britská vláda toho dost ví o finančních transakcích a obchodech ruských elit v Londýně. Mohlo by to prý zajímat i veřejnost, hlavně tu ruskou.

    V uplynulých dvaceti letech své peníze přesunuly nebo investovaly do Spojeného království desetitisíce bohatých Rusů. Včetně politiků a lidí blízkých Putinovi. Kupují nemovitosti v Londýně i jiných městech,
  • Poprvé Lukašenko s kritikou ruských jestřábů vystoupil 13.3.014, když šest Putinových stíhaček Su-27 a 3 dopravní letouny přistály na běloruském letišti Bobrujsk, 130 km jihovýchodně od Minsku, a ruská média uvedla, že „ Bělorusko požádalo o jejich vyslání, aby Minsk ochránilo před agresí NATO „ s tím, že Kreml počet stíhaček u ukrajinských hranic zvýší na 24 strojů.

    Lukašenko se z ruských médií dozvěděl, že o ruskou „ochranu“ požádal den předtím 12.3.014 …

    Druhý den se z ruských médií dozvěděl, že dokonce Kremlu povolil vybudovat na běloruském území novou vojenskou základnu, která bude v provozu od roku 015 …

    Z diplomatických kruhů v Minsku uniklo, že naštvaný Lukašenko si týž den pozval na kobereček ruského velvyslance Alexandra Surikova ( pluk. Anton Surikov z GRU, jenž za GRU v polovině 90.let vyjednával s KGB o rozdělení moci v postJelcinovském Rusku, skončil jako Litviněnko otrávený v kavárně v roce 09, stínem GRU v Kremlu je Igor Sečin), kterému vmetl do tváře :“ Raději byste měli světu říci, že stíhačky v Bobrujsku a novou základnu vyžadujete vy – už mi s vaším chováním lezete na nervy “ …
    29.3.014 ve svém odporu vůči Putinovi Lukašenko přijal v jednom ze svých paláců ukrajinského prezidenta Turčinova, o kterém prohlásil, že je to „ velmi čestný věřící člověk, nositel doktorského titulu, autor mnoha publikací, který není ani v nejmenším nacionalista, jak o něm prohlašuje Kreml, ale ukrajinský vlastenec „ …
    • 22.4.014, v den svého každoročního projevu k národu, Lukašenko napadl „ ruské expanzionistické cíle „ , kritizoval Putinův projekt „ federalizace“ Ukrajiny, a doslova řekl :“ Jakmile bude právně stvrzeno rozdělení Ukrajiny na východ a západ, brzy přijde „Někdo“, kdo zabere i zbytek okleštěné Ukrajiny - je velmi zneklidňující vidět, jak nám Kreml před očima rozebírá a boří hranice „ …

      Lukašenko, bývalý předseda sovchozu a poslanec s řečnickým talentem, jenž se v roce 94 stal překvapivě po svém protikorupčním tažení prezidentem (a hned si nechal rozšířit prezidentské pravomoci ), projev zakončil slovy : “ Já do Kyjeva nepřijedu na ruském tanku jako „Někdo“, ale na běloruském traktoru ( Bělorusko je velkovýrobcem traktorů) , abych Ukrajině pomohl zasít „ …

      A nebyl by to Lukašenko, proslavený svojí výřečností, kdyby nedodal :

      “ Jestliže dnes Lukašenko stojí na straně liberálně demokratické revoluce na Ukrajině, je to z důvodu systematického a nevybíravého nátlaku Putinova okolí. Ruským bratřím se moje upřímnost nelíbí, ale prostě nemám rád chaos, a zejména ne uměle vytvořený chaos na Ukrajině, který ohrožuje nás všechny.
      • Současná Putinova zahraniční politika je Putinovou historickou chybou, za kterou zaplatí nejen na Ukrajině a v US, ale také v Bělorusku „ …

        Lukašenko svůj projev k národu zakončil výzvou, aby Bělorusové „ bránili svoji vlast všemi prostředky „ …
  • Bylo úsměvné sledovat příznivce Miloše Zemana, jak s fanatickou nenávistí volají po „krvi“ majitele penzionu Modřín, který jemu a jeho doprovodu odmítl rezervovat místo v restauraci. Porušení zákona však nastalo v nekuřácké restauraci Poštovna na Sněžce, kde její majitel dovolil panu Zemanovi „výjimečně“ si zakouřit.

    Zákon praví jasně, majitel musí u vchodu výrazně označit restauraci, jestli je nekuřácká nebo kuřácká. Já sám si v hospůdce zapálím, ale když jsem byl nedávno v Irsku, respektoval jsem, že tamní zákon kouření v restauracích a pubech zakazuje. Můj kamarád má v Brně útulné bistro, kde nesmí kouřit a tak, ti, co si svoji nikotinovou vášeň neumí odříct, chodí ven včetně mě. S tím jsem srozuměn.

    Zemanovi příznivci mají plná ústa toho, že všichni lidé mají stejná práva. V tom případě tedy až dorazíme na nejvyšší horu Krkonoš, tak si v Poštovně vytáhneme cigaretu a zapálíme si, jsme si přece s Milošem Zemanem všichni rovni. Pokud majiteli Poštovny nevadí kouření, tak ať změní svůj podnik v kuřácký, pokud ano, tak ať striktně trvá na tom, že uvnitř nikdo kouřit nebude. Jestliže je restaurace nekuřácká, ale jednomu z hostů bylo kouření dovoleno, je to porušení zákona.

    Pan Zeman, který se tak rád ohání zájmy prostého lidu, dal ve skutečnosti najevo, že někteří z nás jsou si rovnější. Vysmál se svým hloupým voličům, kteří si myslí, že nyní jim začnou pečení holubi lítat sami do úst. Ve skutečnosti jim vzkázal, děkuji vám „lůzo“ za hlasy, ale teď Vám ukáži, kdo je pán. A co je nejhorší, veřejně pohrdl právem ve stylu, já jsem Miloš Zeman a pro mě zákony neplatí. Nejde o jednu vykouřenou cigaretu, ale o veřejnou aroganci vůči právním předpisům.
  • Putinův uzavřený ruský internet, dárek ruským občanům

    Pavel Durov byl pod tlakem FSB již při demonstracích proti Putinovi v roce 011 a v roce 012, kdy na něm Kreml marně požadoval, aby zablokoval přístup na V-Kontakte vůdcům opozice ( ze 140 miliónů občanů RF jich je denně online 56 mil.) .

    Durov pod hrozbami FSB uprchl z RF ( neuposlechl FSB, a nepředal jí osobní údaje organizátorů Euromajdanu ), takže se proti své vůli stal symbolem zrušení internetové svobody v RF
  • Proč chodí komunistické v černém? Drží smutek za umírající soudruha Rubla
    *15*
  • Chce ro spustit revoluci řízenou mladou generací a začít dělat tvrdý pořádek ve stávajícím kapitalistickém svnčíku.
  • a tapetář a multinickovej trotl zamořuje diskuzi a vizitor to má na háku
    • Je víkend...ono to v pondělí přijde. Já už ten svinčík v redakci pomohu vymést...Frustrát simon si je toho vědom, tak tady machruje, jaký to je tapetář... za sociku to byl vzorný nástěnkář a největší tleskač na schůzích KSČ. Ale protože chlastal, nepracoval a lhal, tak ho z KSČ vyhodili. Takže je logické, že s takovou vzácnou povahou se těm bolševikům mstí. *14* *14* *14*
      • Já jsem demokratka a narodila jsem se v roce 1990:
        Jsem holka Simona. Poud ti to vadí tak se jdi léčit ruský teplouši tiradore.

        Komunistických zločinců Zemana a Putina se tu zastáváš jen ty. Já ne.

        Nevolej po debatě když komolíš jména kradeš nicky a gayínkuješ
    • Vy Putinovci komolíte lidem jména a kradete nicky.
      Jasně tím porušujete pravidla tiscali pokrytče
      • Tvé lži a krádeže cizích nicků jsou toho důkazem. *12* *12* *12*
        • Vy Putinovci kradete můj nick.
          Pouze jsem vám vaše sprostosti vrátila gaunere tiradore.

          Neplač když se vrátí bumerang který jsi hodil a trefí tě do rudé ulhané držky *15* *15* *15*
          • Přeloženo do češtiny. Co děláte vy mně, dělám já vám. Pokud vy vraždíte, vraždím i já. Pokud vy kradete,kradu i já. No jo,ale co s tím mám společnýho já? Já ti nic nekradu, ty osle! Ale ty mně ano! A ta tvá logika degeneráta je taky super. No nic, v pondělí se frustráte dočkáš zmizíkování těch tvých nesmyslů. *12* *12* *12*
            • Já jsem holka takže se zklidni ruský teplouši.

              Putinovské prase tu krade můj nick. Tak nebrečte že jsem vám to vrátila gauneři

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit