Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhovor s Ferdinandem Peroutkou jr.

    Objevují se názory, že přijímání imigrantů pomůže ekonomice, protože imigranti zaplní volná pracovní místa a současně prý pomohou udržet důchodový systém. Nejsou ale naopak větším nákladem pro sociální systémy než přínosem pro ekonomiku? Plus započtěme náklady na bezpečnost a následky kriminality...

    Pomoc ekonomice a záchrana důchodového systému by byly reálné jen v tom případě, že by imigranti skutečně pracovali. To znamená, že by měli potřebnou kvalifikaci, znalost jazyka a byli schopni se začlenit do většinové evropské společnosti. Uvidíme, zda tyto předpoklady získají. Zatím se jako spása Evropy neprojevují, spíše naopak.
  • KGB do plynu
  • FSB do plynu
  • SPECNAz do plynu
  • Kníže Schwarzenberg oprávněně tvrdí, že tzv. Benešovy postkošické dekrety do zákonodárství ČR již nepatří, což tvrdí mj. i list The Economist z 15.8.02 v článku The Benes Decrees z kategorií etnických čistek, které nelze ospravedlnit jakýmikoliv historickými či emocionálními důvody, a Spectre over Central Europe, třebaže jejich jednostranné zrušení je z mezinárodněprávního hlediska nemožné ( tvoří součást jaltského a postupimského „ zákonodárství“ ), zatímco „levice“ v čele s Václavem Klausem a Milošem Zemanem se pokrytecky nad tvrzením Schwarzenberga rozhořčuje ( po „bonmotech“ Miloše Zemana německý kancléř na jaře 02 zrušil návštěvu Prahy, zatímco předseda ex Zemanovy sociální demokracie Paroubek v létě 05 prohlásil, že zvažuje oficiální omluvu odsunutým sudetoněmeckým „ antifašistům“ … ) .

    Levice v čele s KSČM výrok knížete z roku 07 o „ vyhnání „ označila za urážku „ antifašistů“, ale viz dále , jak se KSČ samotná k antifašistům vražedně chovala …

    Stejně jako nacisté i levice nenávidí Beneše, ale " jeho" dekrety z roku 45, které vycházely z košického vládního programu nadiktovaného KSČ, tam, kde se jí to hodilo, prováděla do právních absurdit ( zejména při přebírání majetku, továren i zemědělské půdy do „ národní/KSČ správy“ , které se provádělo pod dohledem bolševického Noskova ministerstva vnitra) …
    Dekretů, které byly čsl. exilovou vládou během války sepsané, a Benešem podepsané ( poté, co je schválila vláda a Státní rada, která do 5/45 nahrazovala parlament, do 10/45 do volby Prozatimního NS, je podepisoval na návrh vlády a Slovenské národní rady/SNR) je celkem 142/3 (?), měly tvořit právní základ pro poválečnou republiku .
    • Již od 9.5.45 čsl. agenti NKVD z KSČ zcela beztrestně prováděli čistky všude kolem sebe, zejména na ministerstvu vnitra a obrany, kdy označovali za kolaboranty nikoliv ty pravé, které přebírali do svého třídně represivního aparátu , ale především lidi pro ně nespolehlivé, které posílali do internačních táborů, kde byli bolševickými veliteli táborů vyhlazováni.

      Jak soudruzi soudili, viz i před západním odbojem utajený neveřejný soud se zrádcem Čurdou, kterého odsoudili během 5 minut, aniž by zmínili slovo parašutisté, samotný Čurda se soudu vysmál s tím, že jemu zaplatili Němci, a pánům soudcům bolševici z Kremlu, a když se pluk. Moravec otázal činitelů bolševického ministra vnitra, kde jsou pohřbeni parašutisté hrdinové, bylo mu řečeno, že „nikde“ , a že o tom, kdo je národním hrdinou , rozhoduje „lid“ …

      Proti rozsudku lidového soudu nebyly opravné prostředky, žádost o milost neměla odkladný účinek, trest smrti se vykonával do tří hodin po vyhlášení rozsudku, anebo do 24 hodin, pokud měla být poprava veřejná ( která nebyla u Čurdy, aby si národ nepřipomněl parašutisty/západní odboj).

      Komunisté věděli, že do tří let je soudruzi z Kremlu dostanou k moci, takže si čistili terén - odsunuti byli především sudetoněmečtí antifašisté ze sociální demokracie ( mnozí raději odešli sami), zatímco skutečné kolaboranty a zrádce komunisté přebírali na pokyn NKVD do svých řad.
      • Ve službách KSČ poté udávali dál, vyslýchali a mlátili politické vězně ( v roce 90 byli v pohraničí brutálně sekerou zavražděni 80.letí bratři Bienertovi, z nichž 1 byl odsunut z ČSR, tajně se vrátil, a po zbytek života žil ve skrýši na půdě, znali jména nejen místních kolaborantů s nacisty, ale i pozdějších spolupracovníků s STB, jejich vrah zůstal utajen ) …

        Většina Čechů a Slováků byla za Protektorátu politicky pasivní jako německé etnikum .

        Tisíce Čechů a Slováků kolaborovaly s nacisty, a po válce, pokud vůbec ( pod kategorii zrádců nespadli členové KSČ + kolaboranti, kteří přešli do služeb NKVD/KSČ ), byly souzeni individuálně, ale německým babičkám se vyčítalo, že proti nacistům nebojovaly vlastníma rukama …

        Levicoví i pravicoví soudruzi předkládají národu hlavu prezidenta Beneše na stříbrném podnosu, ale zapomínají dodat, že podle dekretu o konfiskaci v paragrafu 1 odst. 4 se uvádí to podstatné vycházející z okupace Rudou armádou/RA ( v roce 47 Kreml uzavřel s PL a ČSR bezpečnostní dohodu o likvidaci banderovských oddílů ) : “ O tom, jsou-li splněny podmínky pro konfiskaci, rozhoduje příslušný okresní národní výbor „ v personální režii bolševických soudruhů, kteří obvinění formulovali převelice mlhavě …
  • Semjon se s miláčkem mrouskal v koupelně. Najednou zazvonil telefon a Gayínek říká: „milášku, já jdu vzít telefonek, ale ne aby ses mi zatím udělal! Počkej na mne.”
    Dotelefonuje a vrátí se. Koupelna je ale pocákaná semenem.
    „Ale milášku, vždyť jsem ti říkal, že máš počkat a neudělat se!”
    „Já jsem taky čekal! Jen jsem si prdnul.
  • Mno, vidím, že ti to multinicku jde pěkně od ruky. Tak se tady zatím měj, já jdu na skvělý oběd a něco toho zlatého moku. ...Co to slyším? Ty vogo, simone, vře ti na šporheltě polívka z pytlíku...no honem, ať nepřijdeš o zasloužený oběd... *14* *14* *14*
    • Já jsem SIMONA.

      Pořád máš potřebu komolit moje jméno? Pak jsi psychicky narušený deement a musíš
      být poslán do bohnic. Slušní lidé totiž lidem nekomolí jména. ani jim nekradou nicky.
      Vy Putinovci mezi slušné lidi nepatříte.
      • tak se tak jmenuj a né milion nicku o ho.ně
        • Ty kradeš můj nick rudá špína.
          Kdyby jsi ho nekradl, neměnila bych ho.

          Jsi zrůda a duševní mrzák pokud máš potřebu krást lidem nicky.- Jen proto že nesouhlasí
          s Kremlem za který tu kopeš
          • No teď o tom píšu každého urážíte a napadáte .Slušně to neumíte?
            • Odbočujete od tématu.
              Jaké jméno z těch mnoha nicku??
              Já se vás ptám kde jsem konkrétně urazil já vás.A vy nejste ani schopna odpovědět!
            • Vy ne. Jiní. Tirador tu měsíce komolí moje jméno.
              Bez registrace jednou tvrdil že jsem narkomanka která se nestará o děti.
              Hnusné zákeřné lži a pomluvy v StBáckém duchu.

              Nejsem narkomanka jsem svobodná. Sociální dávky jsem nikdy nepobírala.
            • Vidíte teď lžete nebo záměrně urážíte vy mne cituji:Vy urážíte ale když se vám to vrátí tak jsem prý špatná.

              Kde jsem vás urazil konkrétně já?
            • Omyl. Já jsem vždy napadána a urážena protože jsem slušně napsala argumenty
              proti tvzením Asada. Kradou můj nick a sprostě uráží.
              Když jsem jim sprostosti vrátila tak kvičí že jsem zlá a že takto se nedebatuje.

              Pokrytecký dvojí metr. Vy urážíte ale když se vám to vrátí tak jsem prý špatná.
              Buď měřte všem stejně nebo vůbec.
  • Že soudruzi rozhodovali podle chamtivosti, a nikoliv podle provinění či zásluh o republiku, není pochyb.

    Odsunuta mj. byla Hedda Baier-Becher/1914-2007/, která v KLV vedla továrnu na becherovku po smrti svého otce, když její bratr a manžel padli na frontě.

    Poté, co byla nucena Noskovu ministerstvu vnitra prozradit rodinné výrobní tajemství, byla odsunuta, a továrna zkonfiskována.

    Protože poválečné Německo konfiskace v PL a v ČR neuznávalo, Hedda si v roce 49 v Kolíně nad Rýnem otevřela továrnu Johann Becher, většinový podíl v její továrně koupil Emil Underberg, jenž v 10/85 uzavřel dohodu s čsl. ministrem obchodu, že KLV budou jediným výrobcem /Jan Becher, a on jediným distributorem - když tuto dohodu česká firma v roce 94 ukončila, začal ji Underberg znovu vyrábět, německý soud rozhodl ve prospěch Underberga s tím, že Hedda byla jediným vlastníkem, v roce 99 francouzský Pernod Ricard koupil Johann BecherOHG, a prodal ji firmě Becherovka, kterou poté celou získal v roce 01.
    • Pro konfiskaci majetku odsunutých byla základem mezinárodní dohoda o reparacích od Německa, sjednaná v PAR 20.12. 45, která čsl. a PL vládě uložila nejen právo, ale povinnost majetek německé menšiny v rámci reparací převzít, a zajistit - z mezinárodněprávního hlediska proto jednostranné restituce nejsou ani možné, protože znárodněný a zkonfiskovaný německý majetek německého státu, nacistických organizací ( tragickou právní ironií je, že do něho spadl i árizovaný majetek,který spravoval zvláštní úřad u Říšského protektora / Vermögensamt, a úřad Auswanderungsfond Úředny pro židovské vystěhovalectví ), a sudetských Němců, byl započten do čsl. válečných reparací, ale viz roce 02 Výbor pro lidská práva OSN dal za pravdu v kauze Dagmar Broková vs ČR Brokové, které byla odmítnuta restituce majetku, s tím, že majetek na základě zák. č.100/1945 byl jednotlivcům konfiskován na základě diskriminujících kritérií …

      K dovršení absurdity ohledně židovského majetku Noskovo ministerstvo vnitra neoprávněně konfiskovalo židovský majetek i na základě dekretu č.100/1945, kdy komunistický ministr vnitra Nosek 20.2.46 šmahem označil všechny Židy za kolaboranty …

      Viz mj. kauza Amalia Fürth*1929, čsl. občanka německého etnika.

      Po Rosenbergových rasových zákonech z roku 35 její rodina prchla na Slovensko, odkud byla v roce 44 deportována do Osvětimi, po návratu z Osvětimi se v ČSR ocitla bez občanství, a byla jí konfiskována rodinná továrna, třebaže proti tomuto chování protestovala čsl. židovská obec.
      Další čsl. občan Richard Fischmann byl v roce 42 deportován do Terezína, poté do Osvětimi, kterou přežili jen syn Vítězslav a dcera Eliška, kterým bylo po návratu z Osvětimi konfiskováno 270 ha půdy v obci Puklice, protože jejich otec byl místními straníky označen za „kolaboranta“ …
  • Tomanova firma prý dluží šest set milionů korun

    To, že jeho otce komunistu Miroslava Tomana staršího vyznamenal prezident republiky, je chucpe. Ovšem synovo provinění se zdá horší – vědomé tunelování věřitelů.

    Je nemyslitelné, aby Miroslav Toman starší coby místopředseda Štrougalovy komunistické vlády nevěděl o porušování lidských práv, zavírání a mučení disidentů apod. Sám ovšem podle názoru skutečných odborníků není žádným expertem přes zemědělství, ale ke svému postu se dostal přes rudou stranickou knížku v době normalizace po vyházení tisíců lidí za kritiku okupace Československa Sovětskou armádou v roce 1968. Do té doby byl obyčejným místním zemědělským úředníkem.

    Po listopadu 1989 se rodina Tomanů dala na podnikání, které později řídil Miroslav Toman mladší. Na tom by nebylo nic protizákonného, kdyby podle tohoto staršího materiálu iDNES, který cituje z časopisu Respekt, nezadělala jeho firma Agrotrade na stamilionové dluhy. Zkrátka, půjčovala si peníze, které s velkou pravděpodobností vědomě nevracela. Později dluhy zůstaly, avšak vznikla nová firma, která už byla čistá.
  • NKVD - KGB - FSB - do plynu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit