Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pekelníci dají vybrat hříšné duši, jestli chce raději do komunistického, nebo do kapitalistického pekla. Ptá se, co které peklo obnáší.
    „No,” povídá pekelník, „v komunistickém pekle přivezou fůru fošen. Nato přijede vozík s krabicemi hřebů a poté jeden pekelný sluha donese kladivo. Ty si do jedné fošny zatlučeš hřebíky, pak si na ně lehneš, přijede parní válec a převálcuje tě. V tom kapitalistickém pekle přivezou fůru fošen, pak přijede vozík s krabicemi hřebů a poté jeden pekelný sluha donese kladivo. Ty si do jedné fošny zatlučeš hřebíky, pak si na ně lehneš, přijede parní válec a převálcuje tě.”
    „No to teda nechápu, v čem je rozdíl?” dí hříšná duše.
    „V tom, že v komunistickém pekle jeden den nejsou hřebíky, druhý nepřivezou fošny, pak se zaběhne pekelný sluha a někdy nepřijede parní válec. *2* *2*
  • U hory Říp lezou dvě kostry. Objevil se názor, že by to mohli být Cyril a Metoděj. Kdosi navrhl: "Pošleme je k soudruhům do Moskvy, tam jsou skuteční odborníci." A tak se stalo, když před tím pietně uložili oba kostlivce na cestu do polstrovaných rakví s národním znakem. Asi za měsíc přišla z Moskvy krabice od bot a tam naházené kosti a uvnitř ještě lístek: "Jsou to oni."
    Češi nad tím kroutily hlavami a po čase si dodali odvahy poslat soudruhů dotaz, jak vlastně ke svým závěrům došli. Tentokrát přišel dopis, ve kterém bylo pouze napsáno: "Přiznali se."Ve vězení na Kubě se na cele sejdou tři chlápci.
    Jeden říká: "Já jsem tady proto, že jsem chodil pozdě do práce. Že prý jsem se tak snažil snížit produktivitu práce."
    "To mě zavřeli, že jsem chodil do práce moc brzo. To prý dokazovalo, že jsem kapitalistický špión."
    "Já jsem tady kvůli tomu, že jsem do práce chodil vždycky přesně na čas. Říkali, že to dokazuje, že mám americké hodinky!" *15* *15* *15*
  • Kdo tvrdí, že současné Rusko není Sovětský svaz, buď lže, nebo nemá informace. Nic jiného není možné. Já bych tomu také rád věřil, ale jaksi to není pravda. V Tverské oblasti chce totiž nějaký spolek otevřít muzeum jednoho z nejhorších netvorů a tyranů ve světové historii, tedy Stalinovo.

    Tuto mantru si pořád opakujme, Josif Stalin byl zločinec stejné kategorie jako Adolf Hitler. Na svědomí má smrt milionů lidí, které nechal likvidovat jako třídní nepřátele, čili se dopustil genocidy skupiny obyvatel. Je například zodpovědný za hladomor na Ukrajině, při kterém umřelo minimálně pět milionů tamních obyvatel. Dále nechal okupovat Pobaltí a s pomocí domácích rudých kolaborantů zavedl proti vůli většiny tamních obyvatel zločinné komunistické režimy v zemích východní Evropy.

    Prý však udělal také leccos dobrého. To ovšem Hitler také, nechal stavět dálnice, posílal dělníky na rekreaci, koneckonců i čeští dělníci jezdili za Protektorátu na závodní dovolené do Luhačovic, a především zlikvidoval v Německu nezaměstnanost. Tak proč mu také nezřídit nějaké to malé muzeum? Ne! Lidé, jako on Himmler, Stalin, Lenin a další, kteří cíleně vraždili skupiny lidí, se z hlediska vyššího principu mravního neoslavují.

    Navíc Stalinova glorifikace, například za údajné válečné úspěchy, je spíše přáním než skutečností. Byl to právě tento sovětský vůdce, který byl z největší části zodpovědný za katastrofální porážky Rudé armády v prvním půlroce války v roce 1941. Především neuvedl sovětská vojska do bojové pohotovosti, když dopředu a z více zdrojů věděl, že nacistické Německo se 22. června chystá zaútočit na Sovětský svaz. Dále svými rozkazy způsobil několikrát tragédii. Například i přes naléhání armádního generála Žukova odmítal ústup rudoarmějců z Kyjeva a výsledkem bylo půl milionů vojáků v německém zajetí. Naštěstí pro Rusko později pochopil, že svými zásahy armádě škodí a tak ponechal velení profesionálům. V tomhle ohledu se ukázal chytřejší než Hitler, který se považoval za geniálního vojevůdce a velel svým vojákům až do konce. A i on svým diletantstvím zavinil hodně německých porážek, také tu u Stalingradu. Stalin tak není tím, kdo přivedl bolševické Rusko k válečnému vítězství.
    • Velebení masového vraha a komunistického zločince, který změnil Sovětský svaz v jeden obrovský koncentrační tábor a na bodacích přinášel teror i do jiných zemí, je nepřijatelné. Současné putinovské Rusko tak znovu dokazuje, že se hlásí k tomu nejhoršímu ve své historii a podle toho se s ním musí jednat.
  • Za totality přijel turista do městečka, kde byl jen jeden hotel, a ptá se recepčního, jestli ještě mají volná místa.
    „Bohužel,” omlouvá se recepční, „už je tu jen jedno lůžko, kdyby vám nevadilo být na pokoji se dvěma dalšími pány.”
    Turista to vzal, přijde na pokoj, seznámí se se spolunocležníky a ulehnou. Ti dva se vybavují o všem možném včetně politiky a mají celkem protistátní názory. Turista se je snaží zarazit: „Prosím vás, nechte toho, co když nás odposlouchávají?”
    Ale oni se jen zasmáli a pokračují v hovoru. Tak se chlápek sebral, vyšel na chodbu, strčil recepčnímu do ruky dvacku a říká mu: „Prosím vás, přineste nám přesně v devět tři čaje.”
    Vrátil se na pokoj a ti dva pořád vedli protistátní řeči. Juknul na hodinky a povídá: „Tak vy mi nevěříte?”
    Pak se nahnul ke květináči v rohu a říká: „Soudruhu majore, prosím, pošlete nám tři čaje.”
    Dvě minuty nato se objeví služba s podnosem se třemi šálky čaje. Ti dva vyvalí oči, ztichnou a jdou spát. Druhý den odpoledne se turista vrací z města, vejde na pokoj a tam nikdo. Tak se ptá pokojské, kde že jsou ti dva chlápci, co tam včera byli ubytovaní.
    „Sebrali je, že vedli protistátní řeči,” oznamuje pokojská.
    V turistovi je malá dušička: „A myslíte, že mě taky seberou? Byl jsem celý večer s nimi.”
    Pokojská říká: „Taky by vás sebrali, ale soudruhu majorovi se ten váš vtip hrozně líbil! *15*
  • Kdysi dávno prý Rusové navrhli Reagana jako kanditáta na Leninův řád za budování komunismu. Dozvěděli se totiž, že na každém Pershingu je velký červený nápis: "Komunismus - náš cíl!"Šel starý Hácha po ulici a ztratil kapesník. Chodec jej zvedl a prezidentovi podal. Hácha mu dlouho a dlouho děkoval, až to bylo občanovi trapné.
    "Ale pane prezidente, taková maličkost, to nestojí ani za řeč!"
    "Mýlíte se příteli!" řek starý pán. "To není žádná maličkost. Kapesník je totiž jediná věc, do které smím strkat nos!" *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Snaživá žačka vymyslela básničku a recituje: „U nás doma máme tři malinké kočky, trochu vyrostly a do Strany chtějí všechny.”
    Učitelka ji pochválila, později přišli hosté z okresu a děvčátko recituje: „U nás doma máme tři malinké kočky, trochu vyrostly a do Strany chtějí dvě z nich.”
    „Ale vždyť jsi říkala, že máte tři kočky!”
    „Ano, ale jedné z nich se už otevřely oči!” *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • V šestém svazku své knihy The Second World War v kapitole 30 Churchill popisuje tyto události takto :“ Německá armáda se rozpadla před našimi zraky. Za první tři týdny jsme zajali přes milión válečných zajatců, avšak gen. Eisenhower usoudil, že fanatičtí nacisté se pokusí zaujmout pozice v bavorském a západorakouském pohoří, proto stáhl americkou třetí armádu k jihu.

    Platila však předchozí dohoda, že neobsadí Prahu, bude-li to vojensky možné.

    Proto jsem se obrátil 30.4.45 na prezidenta Trumana a zdůraznil jsem, že osvobození Prahy a podstatné části západního Československa by pozoruhodně ovlivnilo poválečnou politickou situaci v ČSR a v jeho blízkém okolí, a naopak, jestli spojenci nebudou hrát významnou úlohu při jejím osvobození, půjde tato země stejnou cestou jako Jugoslávie „ … (Churchill se velmi, ale marně snažil o vytvoření prozápadní „Balkánské federace“) .

    Gen. Marshall informoval o naléhání Churchilla generála Eisenhowera s poznámkou :“ Osobně, nepřihlédnu-li k zásobovacím, taktickým a strategickým důsledkům, jsem proti tomu, aby bylo hazardováno s americkými životy kvůli čistě politickým zájmům „ , na což mu gen. Eisenhower odpověděl : „ Nepodniknu žádné tažení jen kvůli tomu, že by to bylo politické výhodné, bez předchozího rozkazu od společného spojeneckého velení „ … viz US čas. World Politics ze 3.4.1952.
    • Churchill ve své knize pokračuje :

      „ 1.5.45 mě prez. Truman informoval o operačním plánu generála Eisenhowera v Československu : „ Sovětský genštáb zamýšlí operovat ve vltavském údolí. Mým úmyslem je postupovat a zničit jakékoliv zbytky organizovaných německých vojsk. Bude-li poté postup do ČSR žádoucím,, a dovolí-li to situace,, náš logický pohyb bude směrem na Plzeň a KLV.“

      Prez. Truman prohlásil, že s tím souhlasí. Pravé křídlo US armády jižně od Dunaje dosáhlo Lince 5.5.45, a později se setkalo s Rusy , postupujícími z Vídně. Levé křídlo Eisenhowerovy armády proniklo do ČSR až do Českých Budějovic, Plzně a KLV.

      Vrátil jsem se k tomuto bodu ještě o týden později, a napsal jsem generálu Eisenhowerovi : Doufám, že váš plán vám nezabrání v postupu na Prahu, jestliže vás Rusové nepředejdou. Domníval jsem se, že jste se nezamýšlel zastavit, máte-li dost jednotek, a je-li země prázdná.“
      Eisenhowerův plán byl zastavit postup na břehu Labe a na čsl.hranicích z roku 37 - když by mu to dovolila situace, zamýšlel postoupit na linii KLV-Plzeň –České Budějovice.
      • Avšak 4.5.45 Rusové reagovali velmi ostře na nový návrh, že třetí US armáda hodlá z prostoru KLV-Plzeň postoupit až k Vltavě , a vyčistit její západní břehy, takže se Američané zastavili, zatímco RA vyčistila východní a západní vltavské břehy a obsadila vlasovci již osvobozenou Prahu, která padla dva dny po všeobecné kapitulaci v Remeši.

        8.5.45 kapitulovala Třetí říše, 2.9.45 podepsali bezpodmínečnou kapitulaci Japonci na palubě křižníku USS Missouri …

        Od té doby se ve velkém chorálu médií připomínají nejrůznější epizody 2.sv.v. – vylodění v Normandii, osvobození Paříže, osvobození Osvětimi, pád Berlína, aj. – všechny tyto upomínkové ceremonie vedou k lepšímu zapomnění skutečné historie , kdy nás čas od událostí čím dál více vzdaluje, přímí svědci vymírají, a oficiální historici si historii vykládají ve světle oficiální velké historické mytologie …

        2.sv.v. byla ústřední událostí 20.st., kdy se bitevním polem stal celý svět, snad vyjma Antarktidy …
        V okamžiku pádu Třetí říše zůstaly oficiálně neutrální jen Švédsko, Dánsko, Švýcarsko, Španělsko, Portugalsko, Irsko, Afghánistán, Nepál a Mongolsko - dokonce i Brazílie sešikovala Expediční sbor a poslala jej bojovat do Itálie …
        • Také počet obětí 2.sv.v. byl do té doby nevídaný – odhaduje se, že v 2.sv.v. zahynulo50 mil. lidí, z toho Rudá armáda v důsledku své taktiky „ co nejvyšších lidských ztrát“ ztratila zhruba14 mil. (11 mil. na frontě, z toho2 mil. na Dálném východě ), a3 mil. válečných zajatců, které Stalin do jednoho prohlásil za zrádce, a pokud někteří z nich nezemřeli na hlad a zimu v německých lágrech, ale probojovali se, nedej bože, zpět do ruského vnitrozemí, pochytala je NKVD a v dobytčích vagónech odvezla do sovětských lágrů, kde je smrt hladem, zimou a prací již neminula …

          V bitvě u Stalingradu (9/42-2/43), při vylodění v Normandii (6/44), a v bojích o Berlín ( 20.4.-8.5.45) padlo v každé jednotlivé epizodě více vojáků než v nejkrvavějších střetnutích 1.sv.v. …
          • Japonská armáda při páchání těchto zločinů proti lidskosti v Nanking, které japonské učebnice dějepisu dodnes bagatelizují, postupovala podle detailních instrukcí prince Asakasa, jak se má ve městě chovat – přesto princ Asakasa nebyl po válce vůbec trestně stíhán v rámci dohody o tom, že hrůzní japonští vědci převedou do US majetku veškeré výsledky a veškerou dokumentaci svých pokusů na lidech, přičemž budou sami recyklováni v rámci US vědy ( viz Poválečná recyklace nacistických vědců I) …

            U příležitosti vzpomínkových akcí na Nankinský masakr se v Číně každoročně konají protijaponské demonstrace …

            Mezníkem utrpení civilistů bylo i obléhání Leningradu v době od 9/41 do 1/44 , při němž zahynulo zhruba 1.500.000 civilistů, pro které Strana v čele se Stalinem nehnula ani prstem ( proto se o obléhání Leningradu v SU po válce nemluvilo) …

            Bezskrupulózní bombardování velkých měst bez protiletecké obrany, je dalším výrazným aspektem 2.sv.v. – od 10.9.40 do 15.5.41 se pod nálety Luftwaffe ocitla britská města, mj. Coventry, zahynulo při nich na 50.000 civilistů.
  • Je postavena nová budova ÚV KSČ a ve chvíli, kdy se koná první schůze, budova spadne a všechny soudruhy to zabije. Ze Sovětského svazu přijedou tuto událost vyšetřovat odborníci. Zjistí si dodavatele a přijedou do skladu vyslýchat. Začnou u cihly:
    "Cihlo, můžeš za to?"
    "Jak já, cihla rudá, v Rusku pálená, bych za to mohla?"
    Jdou tedy za pískem a vyhrožují:
    "Písku, ty za to určitě můžeš."
    "Jak já, písek žlutý, komunistickou rukou prosívaný, bych za to mohl?"
    Nakonec jdou vyšetřovatelé za cementem. Cement už na ně z dálky křičí: "Za mnou nechoďte, já tam vůbec nebyl."Za dob komunismu. Stařenka se snaží nastoupit do rozjížďející se tramvaje. Nakonec se jí to přece jenom podaří a oddechuje si: "Chvála Bohu!" Otočí se k ní jeden chlápek a povídá: "Ale babi, ne chvála Bohu, chvála Stalinovi, to se dneska musí říkat."
    "No jo," říká babka, když se jí to rozleží v mysli, "ale co až Stalin umře, co budem říkat potom?"
    "Pak budem, babi, říkat chvála Bohu!" *15* *15* *15* *15* *15*
  • „Soudruhu Lenine, nemáme co jíst, za chvíli budeme hlady bučet jako krávy!”
    „Ale soudruzi, to není pravda - já jsem před chvílí měl kachničku a také nekvákám!” *1*
  • Židé, šťastně přežili holocaust a vrátili se v květnu 1945 z koncentráků do Prahy. Jenomže happy end se nekonal. Neměli totiž kde bydlet, protože v jejich domě jsou Rusové, kterým ho daroval prezident Beneš. To je de facto legalizace nacistického bezpráví a arizace židovského majetku. Nejhorší je, že Rusům to nevadí. Na tento fakt upozornil redaktor České televize David Vondráček v pořadu Reportéři ČT.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit