Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • m
  • n
  • o
  • Pěkné divadlo zde simone nácíčku hraješ. Předvčerejšky si tvrdil, že ti je 82. Dnes, že ti je 30 a 26....hodiny a hodiny jsi byl ON, dneska zase razíš teorii, že jsi ONA. A další a další nesmysly, které nehodlám opakovat. Leč jeden ti budu předhazovat stále. To, jak si ji chtěl prostřednictvím Hitlera házet matku (!!!) oponenta do plynu a své oponenty, mne a moji rodinu jsi chtěl umučit a postřílet. O mé paní jsi tvrdil, že šlape na E55 a další urážky. To ti připadá "demokratické"? Americké? Tak potom se nedivím, co jsou USA zač. O tobě nepochybuji už vůbec, divadlo pro pitomce si hraj doma, ale nemáš li dost intelektu, neporovnávej se s jinými diskutéry. *12* *12* *12*
    • Já jsem Simona. Pěkný gouner jsi ty sám tiradore když komolíš lidem jména.

      Zase lžeš grázle. Nikd jsem tu nepsala že mám 82 let. Ubožáku jeden hnusnej.
      Narodila jsem se v roce 1990. Vzteky se třeba podělej ale nic na tom nezměníš.
      Je úplně jedno jak píšu. Protože ty komolíš moje jméno Simona na Simon,.

      Oponenta? Grázl který se chlubí že pracoval v StB,. měsíce krade můj nick, vydává se za odpůrce Putina a snaží se je pošpinit jako narkomany a homosexuály. Hájí vraha Stalina. Ano této Putinovské zrůdě jsem popřála smrt. Zasloužil by si jí gauner.
      • Nic nového, simone nácíčku, pitomče. *12* *12* *12*
        • já jsem Simona. jsem demokratka.
          A vždy jsem odsuzovala jak nacistické tak i komunistické zločince.
          Moje staré příspěvky se dají snadno dohledat.-

          Ty jsi pokrytec protože odsuzuješ nacistické vrahy ale podporuješ komunistické vrahy.
          Ano nic nového. Jsi lhář a haajzl tiradore. Špíno.
      • Ježiši, už je zase tady ta blbá šlápota Simona. Ta svými opsanými nesmysly zase zaplevelí celou diskusi. Škoda času to vůbec číst, odcházím.
  • Tak v roce 1952 napsal předseda kolchozu v tambovské gubernii Ivan Krjukov dopis šéfovi komunistů Stalinovi, v němž mimo jiné uvedl, že kolchozníci, placeni v naturáliích obilím, žijí v bídě. Když jim chtěl přilepšit, pozvali si ho na okresní výbor komunistické strany a tam mu pohrozili, že když neslní státní dodávky, půjde před soud. To, že státní dodávky byly nepřiměřeně vysoké, nikoho nezajímalo. Chudoba kolchozníků byla obrovská, tři až čtyři členy rodiny měli jedno zimní oblečení, děti 60% obyvatel nemohly chodit v zimě do školy, protože neměly v čem.

    Nelze se tedy divit tomu, že v letech 1946 až 1947 vypukl v Sovětském svazu poválečný hladomor, při kterém zemřely na venkově asi dva miliony lidí. Jenomže předsedové kolchozů (zemědělských družstev), kteří chtěli pomoci hladovějícím rolníkům, byli odsuzováni soudy a posíláni do gulagů za plýtvání kolchozním majetkem.
    • Dělníci i zaměstnanci v administrativě pracovali šest dní v týdnu a více než deset hodin denně. Bydleli v přeplněných komunálních bytech, ubikacích i zemljankách, protože žádné byty se pro lidi tehdy v Rusku nestavěly. Typický moskevský komunální byt popsala přední sólistka Velkého divadla Galina Višněvskaja, která se do něj s manželem nastěhovala v roce 1952. Za carské éry to byl luxusní sedmipokojový byt, avšak za bolševiků v něm žilo 35 lidí. Jedna až dvě rodiny obývaly jednu místnost, záchod, koupelna a kuchyně byly společné. Takže ráno bylo třeba vystát nejdříve frontu před záchodem a potom v koupelně na umytí rukou a vyčištění zubů.

      Sovětští komunističtí vůdci hlásali rovnost všech lidí, ale sami byli daleko horší než jimi tolik kritizovaní kapitalisté. Jedny tzv. podsovětské lidi ruský stát ničil a nechal bez zájmu umírat v lepším případě živořit, těm druhým sovětským nomenklaturním kádrům dal bez zásluh obrovský luxus. Měli své vlastní neveřejné obchody s potravinami i dalším zbožím, krejčovské a obuvnické dílny, restaurace a všechno, co potřebovali, jenom v té nejvyšší kvalitě a za nízké ceny. Bydleli v přepychových vilách, jezdili odpočívat na okázalé chaty, k dispozici jim byly zástupy služebnictva, auta s řidiči, bývalé carské paláce na Krymu, vlastní sanatoria a nemocnice.
      • Hmmm, koukám - změna nicku, ale tapetuješ stále... Vážně stači odkaz...
      • ).( *15* *15* *15* *15*
        • Utrpení lidí které mají na kontě komunističtí zločinci z Kremlu ti připadá srandovní?

          Jsi opravdu gauner a zrůda komouši *12* *12* *12*
          • *15* *15* *15* *15* *15*

            ).(
          • Tebe by měli zajímat nepotrestaní komunisti u nás, ale bohužel těm dal milost Havel.
  • p
  • q
  • j
  • kdo jde v pondělí do práce ???
    • ty?
      • sklapni, nebo dostaneš porci mínusů ty trapnej makaku *10*
        • Já jsem demokratka a ty jsi komunistický totalitář . *1* *1*
        • Najdi si svůj nick makakovo chviste *15* *15* *15*
      • To je vaše Putinovská rybanna. Ta druhá. Zlej homosexuál BTw troll v sukni *15* *15*
    • *15* *15* *15* *15* my Novorosijci nebudeme přeci popdorovat kapitalismus prašivé EU *3*
      • já už se k tomuto protestu připojila v roce 1989 *3*
  • r

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit