Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za socializmu

    Váňa přijde navštívit Péťu. Povídají, vodku popíjejí a vyprávějí si politické vtipy. Péťa pak vstane a že uvaří kávu. Sedne si v kuchyni a mele kafe na ručním mlýnku.
    Váňa ho zahlédne a ihned jen tak bez kabátu vyrazí ze dveří na ulici a pádí co mu nohy stačí!
    Péťa běží za ním a volá: "Co blázníš?"
    Váňa se jen v běhu otočí: "Ty hajaazle. Já myslel, že jsi kamarád a ty hned telefonuješ na KGB!!!" *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Za totality se v jedné cele sejdou tři chlápci. První říká: „Já jsem tady proto, že jsem chodil pozdě do zaměstnání. Že prý jsem se tak snažil snížit produktivitu práce.”
    Druhý na to: „To mě zavřeli, že jsem chodil do práce moc brzo. To prý dokazovalo, že jsem kapitalistický špión.”
    A třetí: „Já jsem tady kvůli tomu, že jsem do práce chodil vždycky přesně na čas. Říkali, že to dokazuje, že mám americké hodinky.” *15* *15* *15* *15*
  • x
  • Rusák byl je a vždycky bude Hnusák.

    Z knihy Mrtvý komunista dobrý komunista.
    • mrtvá hnusná simonka dobrá simonka
  • Brežněv v politbyru: „Navrhuji odvolat soudruha Gromyka, protože se už nepoznává. Včera jsem ho potkal a říkám mu: Dobrý den, soudruhu Gromyko. A on mi říká: Dobrý den, ale nejsem Gromyko!” *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • y
  • Jdou soudružky na prvního máje v průvodu, každá nese jedno z písmen, které tvoří nápis: VŠE CO MÁME, PRO MÍR DÁME!
    Soudružka, která průvod organizuje se otočí k té, která nese Í a povídá: "Ne, že se nám zase ztratíš, jako minule."Mezinárodní konkurs na knížku o slonech, návrhy knih:
    Německá: Stručný úvod do nauky o slonech
    Anglická: Slon a Britské imperium
    Americká: Slon a podnikání
    Francouzská: Slon a láska
    Ruská: SSSR - vlast slonů
    Československá: Sovětský slon nejlepším bratrem československého slona *15* *15*
  • Před odvodní komisi přijde branec, kterému se na vojnu vůbec nechce: „Já mám tuberkulózu!”
    „To nic není. Soudruh Zápotocký měl také tuberkulózu, a co všechno dokázal! Schopen, odvést!”
    Druhý branec to také zkouší: „Mám ploché nohy!”
    „To nic není. Soudruh Gottwald měl také ploché nohy, a co všechno vykonal pro vlast! Schopen, odvést!”
    Třetí mladík před komisí praví: „Já jsem blbý!”
    Vojenský lékař se do věci vloží: „Nepřirovnávat! Odvést!” *2* *2* *2* *2*
  • StBácká swině BTW! Moc tu neskač ty grázle.

    To že jsi v roce 1989 nebyl za kolaboraci s ruským okupantem po práve pověšen za koule
    do průvanu ještě neznamená že tu chybu nemůže napravit.
  • z

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit