Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tiradore! Jsi gauner, lhář a sprostý dobytek. *12* *12* *12* *12* *12*
    Citovala jsem tu doožené zprávy o zvěrstvech asadova režimu. Například když Asadova policie ztýrala a pak zabila 15 letého kluka. Jeho otec zkolaboval.
    Ty jsi se tomu smál a schvaloval to.
    Tak jsem ti popřála ať tvoji rodinu někdo také umučí a zavraždí. aby jsi si zvěrstva která tu schvaluješ užil na vlastní kůži. Tak to bylo. Tak tu nepřekrucuj fakta grázle-

    Zastával jsi se Kadyrova. Zrůdy která odpůrce z řad civilistů mučí a zabíjí. Krade jim pozemky a dává je vazalům na stavbu luxusním paláců z nakradených peněz. Kadyrov se veřejně chlubil že miluje zabíjení lidí, A toto podporuješ ty prase
    *12* *12* *12* *12* *12*
    • Tolik hnisu a ty kousky o Adolfovi a jeho plynových komorách si taktně zamlčel...Posílal jsem snad já někdy tebe a tvou rodinu "někam"? Psal jsem někdy, aby tebe a tvou rodinu mučili a postříleli? Psal jsem někde, že tvoje žena šlape na E55? Ne! To děláš jen ty, multinickový provokatére a myslíš si, jak tady rozhejbáš plodnou diskusi...s tebou, podvodníkem s IP adresami, pohlavími a falešnými nicky, aby ses mohl s nimi "názorově přít". Jsi obyčejný hulvát a jednou za všechno krutě zaplatíš. *12* *12* *12*
      • Ty ulhaný Grázle! Měsíce tu komolíš moje jméno Simona,
        Jsem tu označovaná a homosexuála ( tak může holku označit jen korunovaný deebil)
        lžete že jsem narkomanka která se nestará o děcka a bere dávky. Lži a zase lži
        Chováte se jako StBáci kteří se snaží zdiskreditovat Kremlu nepohodlné lidi.

        Veřejně jsi se tu zastával Vraha Kadyrova a smál jsi se tomu že Asad policie umučila
        k smrti 15 leté dítě. Tak jsem ti popřála ať ti to někdo provede. Ať na vlastní kůži poznáš to co tu tak propaguješ ty grázle.

        Zrůda která krade můj nick a obhajuje masového Vraha Stalina by si smrt zasloužila
        • ještě jednou ty šmudlo kdo je Kadyrov?
          • Zloději nick! Lidský odpade a špíno.

            Kadyrov je Putinův kámoš z čečenska. Vrah a zloděj ktrý se chlubí tím že miluje zabíjení lidí a kterého podporuje prase tirador
            • Já jsem holka Simona. Stále ti to vadí homosexuále Tiradore? Tvůj problém.

              Zase jsi se trefil vedle? Zloději nicků tak se víc snaž. Chudák tvoje manželka pak po tobě
              ty loužičky na podlaze WC musí vytírat *15* *15*
            • Tak ještě jednou, když jsem nedostal odpověď. Kdo je "prase tirador"? *14* *14* *14*
            • Myslíš, simone, že když to "prase tirador" přestane Kadyrova podporovat, tak Kadyrov půjde do sebe? *14* *14* *14*
            • vedla jak ta jedle ale to se pomatencům z devadesátých let stává. *1* *1*
            • A kdo dosadil Kadyrova k moci? Putin.
              aneb komunistická zločinecká vrána ke komunistické zločinecké vráně sedá.

              Tiradore jsi prase a ulhaný dobytek. Jsem ráda že jsi se v tom popisu poznal. *15*
            • *1* *1* *1* jasně čečensko je jedna ruka s ruskem *1* *1* *1*
            • Kdo je prase tirador? *16*
  • s
  • t
  • Nová fáze syrské války. Kurdové pomohli odříznout Aleppo, Turci hrozí
    14. února 2016 10:45
    Syrský konflikt se podle některých analytiků ocitl ve zlomové fázi. Protivládní povstalci v největším městě země Aleppu jsou prakticky odříznutí od zásobování, k přetnutí pro ně důležité tepny z Turecka přispěli i Kurdové. Dění přiblížilo možnou porážku povstání i scénář turecké intervence na jeho podporu.
    Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/odriznuti-aleppa-turci-bombardovali-kurdy-f2a-/zahranicni.aspx?c=A160214_095111_zahranicni_jw#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zpravodaj&utm_content=main

    A včíl mudruj, nacistický obhajovateli plynových komor a příznivče likvidací rodin. *12* *12* *12*
    • StBácký ulhaný hajzllee.

      Ty tu podporuješ zločince Kadyrova Asada a Putina kteří své odpůrce z řad civilistů vraždí
      a mučí. Tak jsem ti popřála at tvou rodinu také někdo umučí a zastřelí.

      Aby jsi si hrůzy které podporuješ užil na vlastní kůži
      • Děkuji za milé oslovení. A i za ty lži. A co ta matka oponenta, kterou jsi posílal Hitlerem do plynu? Ta ti už dneska nesedí? Kadyrov ti vadí, jeho metody ti vadí, a ty Hitlerovi, plynové komory, mučení a fyzické likvidace jsou v pořádku? *12* *12* *12*
        • oponent? Ty ulhaný grázle,

          Je to StBácká swině BTW která měsíce krade můj nick, snaží se vydávat za ty co
          nefandí jeho Kremlu a po StBácku je diskreditovat jako narkomany a homosexuály.
          Veřejně tu oslavuje Stalina který zabil více lidí než Hitler. Vy komolíte moje jméno ubožáku

          Kdyby ten haajzl pošel v plynu tak bych ho vůbec nelitovala
  • u
  • v
  • Zase jsem zdejší homosexuály z Ruské ambasády BTWho tiradora a další rozzuřila.
    Hell Yeah Jupííííííííííííííííííííííííííííí Jsem dobrá *14* *14* *14* *14*
    • tragéde, prej rozzuřil

      komiku *15* *15* *15*
    • ty těžko nikdo to nečte *1* *1*
      • Zlatíčko! Každý není negramotný zametač ulic Jarmar. *2* *2* *2* *2*
        • raději budu zametat než uklizet wc jako to děláš ty *1* *1*
          • Jsem reklamní návrhářka ne uklízečka *16* *16*
  • Sejdou se tři muži v koncentráku.
    První se ptá těch dvou: "Hej hoši proč ste tady?"
    Druhý mu odpovídá: "Já sem Sergej IlGič a byl jsem proti soudruhovy Gargarovovi."
    Třetí říká: "No, vidíš, já jsem byl pro soudruha Gargarova."
    A první na to: "No a já jsem soudruh Gargarov."Jednoho dne Gustav Husák vyjde ven z pražského hradu, začne se toulat po okolí a sbírá přitom kameny, zkoumá je a pak je ukládá do brašny. Dělá to několik hodin, až jeho asistent začne mít obavy o jeho duševní stav a zavolá do Moskvy, aby se zeptal, co by se v takovém případě mělo dělat.
    "Ó ne, už zase!" povzdychne si Brežněv. "Už zase se nám prohodily linky do Prahy a na Lunochod!" *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Šestého dne Bůh povídá archandělovi Gabrielovi: „Dnes stvořím zemi, jež se bude nazývat Kanada. Bude to země plná přírodních krás. Bude mít majestátná, vysoká pohoří, jiskřivá jezera plná ryb, hluboké lesy, vysoké útesy nad písčitými plážemi. Zařídím, aby se její obyvatelé měli vždy dobře, aby se jim vyhýbala zemětřesení a povodně. Budou to Kanaďané a budou brzy známi jako ti nejmilejší lidé na Zemi.”
    Gabriel se hned ptá: „Pane, nemyslíš, že jsi na ty Kanaďany až moc hodný?”
    „Neboj. Uvidíš, jaké budou mít sousedy!”
  • w

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit