Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svatý Václav dostane v nebi opuštěnku, aby se mohl jít podívat, jak to v té jeho zemi po těch letech vypadá.
    Vyrazí nejdříve na Václavské náměstí, tam zaparkuje koně a vyrazí na průzkum. Ale když se vrátí, tak kůň nikde.
    Ztrápeně se tedy vrací k nebeské bráně. Tam na něj sv. Petr spustí:
    "Václave, můžu tě pustit jenom s koněm. Někde si nějakého sežeň a pak se vrať."
    Václav se vrátí zpátky do Prahy a napadne ho, že by to mohl vyřešit Husák, když je to prezident.
    A tak stanou Husák se sv. Václavem před nebeskou bránou. Ta se otevře, vykoukne sv. Petr a jenom zakroutí hlavou:
    "Václave, já ti říkal s koněm a ne s volem *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Kubánská manželka jednoho dne řekne manželovi: "Tak jsem vyřešila problém nedostatku masa."
    "To je skvělé, a jak?" pochválí ji manžel.
    "Chodím s řezníkem." *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Umírá starý cikán a místo faráře si pozval předsedu místního výboru KSČ, a že chce vstoupit do strany.
    „A proč, prosím tě?” diví se straník. „Celý život jsi volný jak vítr a teď tohle?”
    Cikán se nechá slyšet: „Když už má někdo umřít, ať je to komunista!” *2* *2* *2*
  • Chlápek takhle na cestách sedí večer v baru a dává si pivo. Ve zprávách se objeví Bill Clinton a chlápek povídá nahlas: „Hele, prasečí rypák zas něco mele.”
    Vedle něj se zvedne jiný chlápek a dá mu šílenou ránu pěstí a ten z druhé strany taky. Chlápek nechápe, tak si zas sedne k pivu. V televizi se objeví Hillary Clintonová a chlápek zas vypustí komentář: „Hele, prasnice zas leze na světlo.”
    A zas ti dva vedle něj ho praští. Chlápkovi už to nedá a ptá se barmana: „Sakra, co to je? Je tohle snad Clintonův stát?”
    „Ne, ale tady se všude chovají prasata.”
  • Putin je tak maličký že ochranka z KGB musí dávat pozor aby ho nezašlápnul mravenec *2*
    • ten mravenec má tvou zem u zadku jako toaleťák
  • Samotný Gusinský byl obviněn z krácení státu na daních, když „podvodně“ za velmi nízkou cenu koupil v roce 97 petrohradskou TV společnost Ruskoje video, jehož majitele Putin v 5/00 vsadil za mříže, aby na něm vazební vyšetřovatelé vymohli přiznání proti Gusinskému, což Rádiu Svobodná Evropa sdělila jeho matka …
    V 6/00 byl zatčen Gusinský, po třech dnech byl propuštěn do domácího vězení, aby se Gazpromu „ pohodlněji“ jednalo o převzetí většinového podílu v Gusinského holdingu Media-MOST …
    26.7. 00 Gusinský pod nátlakem tajnou smlouvu podepsal , jinak mu hrozili, že půjde opět do vězení ( svobodu mu zaručil článek 6, podepsaný samotným ministrem pro tisk Michailem Lesinem), a mohl tak spolu se svými třemi nejbližšími spolupracovníky „uprchnout“ za dozoru FSB ze země … ,
    V zahraničí však Gusinskij prohlásil všechny tajné dohody s Gazpromem za neplatné od samého počátku, protože byly podepsané pod nátlakem, a zveřejnil je .
    Gazprom, největší věřitel Media-Most ( největším akcionářem Gazpromu je ruský stát) s Gusinským začal vyjednávat znovu, zatímco novináři z NTV Putina začali kritizovat ještě více..
    Gazprom Media-Most zažaloval, soudní líčení proti Media –Most se propagandisticky konalo každé 4 dny …
    14.4.01 Kreml do NTV nasadil nové vedení (Kiselovského ve funkci gen. řed. nahradil bývalý US bankéř Boris Jordan*1966, odejít však musel již počátkem roku 03,od roku 07 je členem US CFR/Council on Foreign Relations) , většina novinářů z NTV odešla do kanálu TV-6 BB, jenž mezitím z Ruska rovněž prchl …
    Gusinskij přišel o svůj většinový podíl ve vydavatelství Sedm dní, takže Gazprom 17.4.01 převzal listy Itogi a Segodnja, načež Newsweek odstoupil od své spolupráce s tímto vydavatelstvím.
    Z Gusinského skupiny přežilo jen Rádio Echo Moskvy.
    Kreml ukradení NTV stálo hodně námahy, ale výsledek nebyl valný, protože Gusinského novináři dál kritizovali Kreml z BB TV-6, kterou BB vlastnil ze 75% …
    • Proto 22.6.03 Kreml kanál TV-6 jednoduše , ale nezákonně , odřízl od vysílání ( zastavit činnost TV může jen rozsudek soudu) ...
      Nově založený protiputinovský kanál TVS byl zlikvidován v 6/02 …
      Mezitím starosta MOW Lužkov pokorně vstoupil do Putinovy strany, a jeho soukromá TV Centr začala Putina velebit.
      Anatolij Čubajs stále vlastnil malou RenTV, která si udržela nezávislé postavení, ale nebyla politicky významná.
      Noviny a časopisy Putin v roce 02 ještě ohrozit nestačil - BB stále vlastnil listy Nezavisimaja gazeta, Novaja izvěstija , a Kommersant, Michal Chodorkovský /MCH koupil liberální týdeník The MOW News, a oligarcha Potanin kontroloval Prof-Media, vlastníka listů Komsomolskaja pravda a Izvěstija.
      Vladimír Lisin, šéf novolipeckých hutí, začal vydávat list Gazeta, zatímco KS si podržela list Pravda a Sovětskaja Rossija.
      Vlastníci listu Argumenty i fakty a listu Trud jsou záhadnější,
  • Stzačí napsat pravdu o zločinech říše Zla tedy RUska a hned zdejší StBáci poplašeně
    poletují. *15* *15* *15*
  • Dotaz na rádio Jerevan: „Je pravda, že ruské hodinky chodí jako švýcarské?”
    „Ano, dokonce ještě rychleji. *15* *15* *15*
  • No nic. Rozumná ustoupí. Vracím se na Facebook.

    Potkala jsem řadu slušných lidí - Stanley, Dzixy, Já, bobo, se kterýma se alo slušně debatovat. A také gaunery jako je Zlej BTW Rybanna troll nebo tirador.
    Proruské fanatiky kteří nechápou že jiné názory patří k demokratické společnosti.
    Jejich odpovědí na protiargument je ukradení nicku, Gayínkování a komolení jména.
    tirador kvičí Ať žije Putin a pak je strašně rozčilený že je nazván Putinovcem. *7*

    Na Facebooku jsem zatím potkala jen samé slušné lidi a proti gaunerům jako jste vy je tam jednoduchá obrana v podobě blokování. Sbohem- Simona
    • To je možný, tady se proti tvým hnisům blokovat nedá a ten, co to má v popisu práce na to serrre!!! Nicméně, stokrát nic umořilo i osla - tebe. *14* *14* *14*
      • Moc si fandíš chcípáčku. Odešla jsem dobrovolně. Protože je zbytečné ztrácet čas
        s hlupákem a olizovačem Putinova smradlavého komunistického zadku tiradorem *15* *15*
        • copak chtěli od tebe abys na hlaváku vytřela wc *1* *1* *1*
          • Já jsem reklamní návrhářka. Mám auto.
            Vlaky jsou pro chudý neschopný plebs s lopatou jako jsi ty. *1* *1* *1* *1*
            • Nikdy jsem tu 24 hodin nebyla.
              Často jsem vás Putinovce přistihla že kvičíte Simona na příspěvek který jsem vůbec
              nepsala. To že za každým názorem se kterým nesouhlasíte vidíte Simču je váš
              problém paranoici.
            • no hezká holka by neseděla doma 24 hod u pc.tak že rozhodně víme že nejsi hezká *1* *1* *1*
            • Já nejsem stará babka. *16* *16* *16*
            • pohádky vaší babičky si nech až budeš drhnout hajzliky *3*
    • Ale nejen Putinovec, taky bolševik, gauner, komoušské proputinovské prase, ruský homosexuál, má manželka že šlape na E55 a pod. "slušné termíny". Přál jsi mi ty živočichu také mučení a vystřílení rodiny...jistě vše dle tebe typické demokratické způsoby okopírované z USA, tvého vzoru svobod a demokracie, že?! Tak na takovou svobodu a demokracii ti zvysoka serru! *12* *12* *12*
      • Ty komolíš měsíce moje jméno Simona. Nadáváš holce do homosexuálů.
        Neustále lžeš ž jsem placená americká agentka.
        To je podle tebe slušné chování ty gaunere?
        Neplač když se ti bumerang co házíš vrátí a praští tě do ksichtu.

        Nejsem nikým placená. To jen ty nesneeš jiný než Kremelský názor hlupáku
        • To jen ty nesneseš jiný než svůj,plus to že místo názorů spamuješ *16* *16* *16*
          • Zae lžeš. Já jsem slušně debatovala. Vaše Putin parta prasat však protiargumenty
            nesnese. Tak odpovíte kradením nicků, Gayínkováním a komolením jmen,
            Varovala jsem vás že pokud budete debatu ničit tak tu budou tapetky.

            Takže nezaměnuj příčinu a následek.
            • Já jsem holka Simona a ty jsi ubožák pokud máš potřebu komolit lidem jména *8*
            • jasan simone
            • Já jsem TA holka takže TA Simona.

              Nedožaduj se slušné debaty pokrytče když lidem komolíš jména. *7*
            • ten simon víme neboj
            • Zatím tu lžeš jenom ty.
              Já jsem hoka takž TA ne TEN:
            • opakuješ se lháři
            • a zase lžeš kluku buku.
              Vaše putin parta si začala s urážením. Já jsem vám ho pouze vrátila. Tak nebrečte.
              Měsíce tu komolíte moje jméno Simona. Kradete můj nick tak si představuješ debatu?
            • jasně slušné urážíš každého a spamuješ výňatky z historie .jsi úplně vymatlaná a ještě se tím chlubíš *7*
    • rozum ty rozhodně nemáš
  • Lidičky to je gol. Zapněte si Ruskou TV - komunisticko fašistická hlásná trouba 1:

    Putin pohladil deset mrtvého vycpaného tygra. Ruští divoši v kožešinách se tomu diví
    a považují Putina za kouzelníka *15* *15* *15*

    My civiliovaní západní lidé se tomu smějeme. Podvodník Putin si takto snaží léčit komplex méněcenosti z toho že nevyrostl a má tělo i rozum čtyřletého dítěte *15* *15* *15*
    • U soudruha předsedy KSČM už nemůže nic překvapit, nicméně tato zcela drzá lež je hodně za hranicí. Je smutné, že někoho takového si naši poslanci zvolili za místopředsedu Poslanecké sněmovny.

      V jednom rozhovoru pro Parlamentní listy šéf českých komunistů Vojtěch Filip prohlásil, že SSSR nikdy nikoho vojensky nenapadl. To, že náš vrchní soudruh je usvědčeným lhářem, je známou věcí. Už dříve mu redaktoři MF DNES dokázali, že jeho řečí o tom, že za komunistické vlády u nás nebyl nedostatek toaletního papíru, jsou pouhými výmysly a doložili to zprávou ze zasedání předsednictva ÚV KSČ, které se tímto problémem zabývalo.

      Nyní si ovšem dovolil dost. To, co řekl, je tak nehorázným výmyslem, za který by měl být citelně potrestán. Kdyby někdo řekl, že hitlerovské Německo nikdy nikoho vojensky nenapadlo, ale bylo vyprovokováno k válečným akcím, asi by si vykoledoval přesun do psychiatrické léčebny. A soudruh Filip v podstatě řekl něco hodně podobného.

      Komunistické Rusko (SSSR vznikl až v roce 1922) hned zkraje své existence začalo válku proti pobaltským republikám a Polsku, v tomto případě však nakonec bylo v roce 1920 chvála Bohu poraženo. Dále vojensky napadlo Ukrajinu, Gruzii a některé země ve střední Asii, které násilím opět připojilo ke své říši. Sovětský svaz v září 1939 jako spojenec hitlerovského Německa společně s ním napadl Polsko bez vyhlášení války. O něco později rovněž bez řádného vypovězení nepřátelství vojensky přepadl Finsko. To, že v obou případech navíc hrubě porušil mezinárodní právo, je jasné.
      • V roce 1956 napadli Rusové Maďarsko, kde pomocí brutálního násilí svrhli zákonnou vládu. V roce 1979 pak za Brežněvovy éry vpadli do Afghánistánu, kde se zbavili nepohodlného prezidenta a dosadili svoji loutku. Při této agresi zahynulo během následujících deseti let na milion lidí. Dále nesmíme zapomínat na ruskou podporu tzv. národněosvobozeneckých hnutí v Asii a Africe, ve skutečnosti se ovšem jednalo vrahy a teroristy. Dokazuje to i příklad alžírské tzv. Fronty národního osvobození, francouzsky Front de Liberation Nationale (FLN), kterou slušní Francouzi právem pokládali a pokládají za zločineckou organizaci. FLN údajně v padesátých a šedesátých letech minulého století zápasila za svobodné Alžírsko zbavené francouzské vlády. Její boj se však rovnal masovému vraždění francouzských civilistů bez rozdílu věku a pohlaví žijících v Alžírsku a také Alžířanů, kteří ji odmítali.

        V srpnu 1955 hrdlořezové z FLN v Ain-Abid u Constantine doslova rozsekali na kusy 37 Evropanů, z toho deset dětí mladších patnácti let. Muži měli useknuté ruce a nohy, děti roztříštěné hlavy a vyhřezlé mozky, ženy rozpáraná břicha a vyvrhnutá střeva. Jedna běloška měla rozříznutou dělohu, do níž vrahové nacpali její pětidenní rozřezané novorozeně. To bylo horší jak řádění SS za II. světové války, ovšem komunistům a jejich stoupencům nevadí. A dokonce tyhle zločince obdivují.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit