Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkně tu čapisral během víkendu nablil, jen co je pravda. Mimochodem, vážně ty blitky někdo četl? *15*
    • Nečetl. Já ne. *14*
    • Normální člověk asi těžko!!!
  • Krásné a typické podvádění. Napíšeš si příspěvek, který si okamžitě ohodnotíš jedním plus. Máš nás (mě) za trubku? *14*

    Jo a ten odchod na fejsbůček je jen fiktivní, jsi tady stále...od rána do večera od večera do rána. Každý den, sedm dní v týdnu. Multitroldo. *14*
    • Mám účet na Facebooku. pokud to popíráš tak jsi opět prokazatelně v roli lháře ty.

      Lenka Křenková ( moje máma) . Dala jsem si obrázek kreslené holky s pistolkou
      která se ptá Who a bad Girl?
      Pravidelně tam vkládám příspěvky. Našla jsem si tam dobré přátele.

      Takže fiktivní bude spíše tvůj mozek tiradore
      • Lenka ??? Ja myslela Sona...
  • No nic jdu. Každý nestranný člověk si může obrázek udělat sám.
    SLušně jsem debatovala a argumentovala. Ze strany Putin fans jsem se však tradičně
    dočkala jen komolení jména Simona-
    V pořádku. Jen tu pak hoši nebrečte že chcete slušnou debatu. Je to pokrytecké a trapné.

    BTW tebe už vážně nikdo nebere. Každý si všiml že podvádíš s hlasováním. Když jsem tu
    měsíce nebyla tak jsi na všechny neputinovce ječel Simona Simona.
    Ne já ale ty jsi Troll Tiscali ktrý je tu od rána do noci každý den. Pělný večer pánové
    • Když se vydáváš za Simonu, proč si píšeš Eva? *14*
    • Hezký monolog...o sobě. *14*
      • Já psala o BTW. Nebo jsi si nevšimnul že mu pokaždé naskočí plus 4 až 9 bodů
        za vteřinu. To je jasný podvod s hlasováním a okecat se to nedá. Ahoj
        • Ne, nevšiml, to je lež. Multitrolda si sice umí naklikat i 66 plus bodů, ale to, co tvrdíš, není pravda. To takto neděláš. *14*
          • BTw si tu naklikává body a každý to vidí.

            S tím plus 6 bodů za vteřinu je ten Putinovec nenápaný jak lejno na lustru *2* *2*
  • Z kurwy rudá teplá swině Semjon Gayínek je už na fejsu, zaplaťpámbuch bude klid!!!
    • Není. *16*
      • No nic, tak budeme pokračovat, budeme každou chvíli bloknutý,ale to neva, protože on ten blbec se nikdy nezačne chovat jako ČLOVĚK - ... to zní hrdě!!!
      • Já jsem Simona. BTW Semjon jsi ty sám, protože ty jsi tuhle postavu vytvořil.
        A to tak že jsi zkomoil moje jméno Simona.
        • Kolikrát jsem ti napsal, že simon je pejorativní termín, jako pitomec, ale ještě výraznější? Ale protože to "kodex" nepustí, jsi simon. Na ten je i kodex krátký. A když už, já ti nic nekomolím, pouze ubírám jedno písmeno. To není komolení. Jako když Panu Švábovi řekneš pane Šváb, což je ne úplně správně, protože má být pane Švábe. Ale Šváb je přesto srozumitelné a nic to nezkresluje nekomolí. Simona, simon...nic nekomolím, nehledě na to, že nikdo neví, zda jsi Simona. K tomu tady není důkaz. *16*
          • Aha. Takže ze Simony uděláš Simon a z holky uděláš kluka.
            A to podle tebe není komolení? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
            To je podle všech definic komolení tiradore.

            Teď jsi se tedy pěkně zesměšnil *2* *2* *2*
            • Já jsem hoka taže TA ne TEN. pokud ti to vadí tak se jdi léčit homosexuále tiradore.

              Jde o to že tu měsíce komolíš moje jméno Simona a současně se dožaduješ slušnosti.
              Komolení jména slušné není. Pokud to nevíš tak tě tvoje matka hodně špatně vychovala
            • Ale kdepak, to si jen ty myslíš, což mě vůbec netankuje. Nikde jsem neuvedl, v jakém rodě ten simon je myšlen...Když ti sdělím, ač budeš rodu mužského, že jsi "p*ča", tak tomu každý rozumí a používá se to přece běžně, že? Tak vidíš, zase jsem měl recht já a ty se budeš maximálně vztekat, že jsi zase prohrál... *14*
  • Tiradore a toto jste zaznamenal? Prominte že jsem to zkopčila což nemáte rád ale jeto delší.

    Někteří Češi našli způsob, jak si přivydělat. Prodávají své pasy, na které mohou po úpravě do Evropy cestovat i uprchlíci z válkou postižených zemí. Český cestovní doklad se třeba v Sýrii prodává přibližně za 25 tisíc korun. Policie ale zachytila i případ, kdy dva Syřané zaplatili za dva pasy 7 tisíc dolarů (zhruba 150 tisíc korun).

    Kauz, kdy se cizinci pokusili dostat do EU či přímo do tuzemska na zfalšovaný český pas, napočítala cizinecká policie za poslední tři roky 110.

    Pasy zachycené u cizinců pocházejí z mnoha míst po České republice, převážně z lokalit s vyšší nezaměstnaností. Mezi městy, kde byly původně doklady vydány, jsou podle informací serveru Lidovky.cz třeba Teplice, Ústí nad Labem, Louny, Kladno, Litoměřice, Ostrava, Příbram a Jablonec nad Nisou.
    • To jsem zaznamenal a co jako? Pepa Novák z Ostrova bude jistě vypadat jinak, než Arab, který ten pas odkoupil....
  • Kdyby bylo po mém, tak v Evropě není nikdo, koho bych já nepozval. Hranice jsou hranice. Každý, kdo je nerespektuje, je vetřelec. A každý policista, který má za úkol ostrahu hranice moc dobře ví, co má za práci a kdo jej platí. K tomu má zpracovány směrnice a je náležitě poučen. Tak sakra kde a v čem je problém? *16* *16* *16*
  • Prý bratrské rusko. vtip roku. *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    Rusko nás v roce 1968 zájeřně napadlo a 20 let okupovalo.
    Rusko nám 40 let kradlo uran a stavělo si z něj rakety.
    Rudá armáda u nás v roce 1945 rabovala proti čemuž československá vláda protestovala.
    podle mezinárodního práva je totiž zakázáné rabovat na osvobozeném území.

    My patříme k civilizovanému demokratickému západu s parlamentním systémem.
    Rusko patří stále na východ s jedním Fuhrerem který potlačuje ty kdo se byt jen ozvou nebo pukáží na nějaký zločin panstva
    • Tak jako tehdejší Sovětský svaz, který ale není současné Rusko, tak současně nacistické Německo nebyl nás přítel, když nás přepadl a vraždil naše lidi. To bys už měl, nácku simone, umět rozlišit... *16*
      • Vidíš tiradore jaký jsi ubožák *12*
        Já jsem na tebe slušně zareagovala a nezkmolila jsem ti jméno.
        Ty komolíš moje jméno SIMONA neustále. Když se chováš sprostě nežádej pak slušnost.

        Já jsem demokratka a vždy jsem tu odsuzovala jak nacistické tak i komunistické zločince.
        Vaše Putin fans parta je pokrytecká protože odsuzujete nácky i Banderu
        ale podporujete ještě horší sovětské komunistické vrahy a zloděje
        • Tebe poznám vždycky, není třeba se přetvařovat. A pokud mi nadáváš celý víkend, nechtěj, abych na to zapomněl. Já nezapomínám. A nepromíjím. *16*
          • Ty celé měsíce komolíš moje jéno Simona. To ti připadá slušné a normální?
            Pokud ano tak slušný a normální nejsi
    • Potom se raději neptám, co nám udělalo Německo za druhé světoví války...jistě samo dobrodiní. Germánské Německo není slovanské Rusko. Bratr je bratr, už i proto, že my Slované, pocházíme z části dnešní Ukrajiny a ne z Německa.... *14*
      • Nepopřela jsem Německou okupaci z let 39 až 45. Ale tou nelze omlouvat ruskou
        okupaci z roku 1968.

        Čr už má takovou blbou polohu mezi Německem a Ruskem a když se jeden z těch dvou
        dá na pochod tak to odneseme.
        • Jenže t.č jsme v područí Německa, jako jeho kolonie. Co nařídí, to naše vláda v čele se slabochem a zbabělcem, poslechne. A já nechci být v žádné kolonii.
          • Spolupráce s Německem je rozhodně lepší než stav z před roku 1989 kdy byla
            naše země okupována sovětským svazem
            • Tiradore pár poznámek. Svádět fakt že čeští občané mají menší platy než Němci
              na dnešní čr je ubohost a drzost prvního řádu.

              V roce 1945 bylo Německo totálně zničené. ČR ne.
              USA nabídla hospodářskou pomoc. Západní Německo ji přijalo. Díky se zmodernizovalo
              a stalo se hospodářským obrem. Naše země ji na nátlak Kremlu odmítla a budovala
              ekonomický systém po sovětském vzoru který západní lepší ekonomice nikdy nestačil.

              Díky tomu zaostáváme a máme menší platy. Tu ztrátu těch 40 let už nikdy nedoženeme
            • Tak to není ani omylem. Za prvé, není to spolupráce, ale otroctví pro německé pány, teří vlastní naše - jejich továrny, ve kterých jsme heftlinky. Zisky odhadované okolo 1000 miliard korun každý rok jsou do Německa. To není spolupráce, to je ekonomická realita, ze které těží Německo, ne ČR. Dokud naši občané budou vydělávat ze stejnou práci 4 x méně peněz, je to otroctví. Ne spolupráce. *16*
  • My pomůžeme s návratem, tolik Syřanů, za kolik se jich v Německu ta banda z celé Afriky vydává, v Sýrii nikdy nebylo. Ale Assadovi se to hodí, každý dobrovolník je dobrý. *14*
  • Assad to vyhraje, to je jisté. Pomáhá mu veliké a silné Rusko, naše bratrská země Slovanů.
  • Prej si Lucifer došel pro nějakýho Havlovo podržtašku. Další prašivý havloid vyškrtnut z pekelného seznamu, t.č. v plechu. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit