Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedu hnído, jedu, nikdo ti nedal přestávku makakovo chrchle !
  • Zdejší Putinův tábor je opravdu zralý na svěrací kazajku.

    Ti co měsíce komolí moje jméno Simona a kradou můj nick tu brečí že se tu slušně
    nedebatuje. Ono se totiž slušně debatovat nedá když druhým lidem kradete identitu,
    komolíte jim jména nebo Gayínkujete.
    Tirador křičí ať žije Putin ale ostře označuje proti označení Putinovec. Tak hergot
    když se k něčemu hlásíš tak se k tomu řadíš.

    Pokud jiné než Kremelské názory neunesete tak nelezte na svobodnou debatu. V ní totiž různé názory logicky zaznívat vždy budou.
  • Simonka zůstane navěky sáma protože je úplně blbá a hnusná *1* *1* Jo aje to pleška nácek *5*
    • Nejsem plešatá stará škaredá ani hloupá! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*

      Jsem reklamní návrhářka. Co děláš ty? Který park zametáš?

      Já jsem demokratka. Jako Nacista se chová tvůj Putin když sousedům krade území.
      To neříká Simonka ale pamětníci ze Sudet.
      • já pracovat nemusím *1*
  • Nemůžu pochopit, jak může někdo takto plevelit diskuzní fórum. Zřejmě správcovi "diskuze" na Tiscali je jedno, co se zde děje, ale když někdo napíše sprosté slovo, třeba i prdel, už je postihován. To, co se zde děje na toto téma, je neuvěřitelné, že je bez odezvy správce. Zde yyloučením některé IP adresy nemůže být považováno za porušení práva na svobodu slova. A soudruzi zleva, nebo páni zprava by si to měli uvědomit a zapnout sebereflexi a dovolit tváři zarudnout se studem. Někteří zde by měli být ve tváři studem červení pořád. A možná, že červení jsou, ale pouze na duši a ve svých gebkách. Stud za své chování nepoznají.
    • to je jen ta pi.a simonka pokud je to vůbec holka *3*
      • Ale kdepak. Já jsem slušně debatovala.
        Jenže vaše Putin parta jiné než Kremelské názory nesnese. Kradete můj nick,komolíte moje jméno Simona. BTW se snaží vydávat za ty co nefandí Kremlu aby je zdiskreditoval
        jako narkomanky nebo homosexuály.
        Metody StB jak vyšité. Ještě se chlubí že u těch zločinců pracoval.
        Takto si představuješ debatu?

        Ano jsem holka a komu se to nelíbí ať si zadek políbí
        • opět opakovaní stejných lží dokola.
          nelži simone
          • Já jsem holka Simona. Zatím jsem tu ze lhaní usvědčila já tebe.
            komolíš moje jméno ale druhým dechem se dovoláváš slušné debaty. Jsi pokrytec a gauner.
            Komolení jména ke slušné debatě nepatří.
            • nepatříš" čemu nerozumíš
            • To myslíš vážně? Toto je volná debata pro všechny občany ČR:
              Tvůj příspěvek hraničí s pokusem totalitních komunistických států omezovat osobní svobodu
            • ne ty sem nepatříš *16* *16*
  • zdravím všechny 4% čtveráky *14* dneska to tu pěkně frčí, TiscaliPride je stejnak super
    • jo, jo dneska gájínkujeme *1*
  • miluji komunistické homosexuály *14* přiznávám se
    vivat zlejBTWhrdinaPutinJuraRybanaSoldertroll *14* *14* *14* *14*
    • my Novorosijci nejsme homosexuálové *10* jen rádi okusujeme kaštany z ruských zadků *2*
      • mě to ale moc nejede *9*
        • sklapni, zvykneš si *10*
          • OK *13*
  • Tak tohle http://aeronet.cz/news/americke-bankovni-drapy-fatca-uz-maji-prvni-ceske-obeti-protektoratni-banky-v-cr-oznamuji-klientum-ze-spadaji-pod-jurisdikci-americke-irs-mame-kopii-dopisu-klientovi/ podepisuje soudružka náměstkyně vod čobolskýho kobliháře babiše (ano 2011).

    Gratuluji všem vol(ům)ičům!

    https://piotrbein.files.wordpress.com/2015/10/putin-merkel.jpg

    *6*
  • Miluji hlášku americkejch troubů že bojuji za svobodu a demokracii amerky-když bojují někde třeba v afgánu(o kterém půl USA do nedávna ani nevědělo kde je).
    Tohle je velmoc? Ne tohle jsou nebezpeční šašci!
  • Simon, frustrát a transvestita v jednom vyměknul. Došly mu propagační materiály z jedné, nikde nejmenované ambasády. A to čerpal i z nástěnek...A vzhledem k pokročilému věku důchodce mu už nestíhá ani pumpička. No litovat ho nebudu. Pravda zvítězila nad lží a nenávistí. *14* *14* *14*
    • Já jsem holka Simona. Pokud ti to vadí tak se jdi konečně léčit ruský buuuuzerante tiradore.
      Nejsem nikým placena. problém je v tom že ty nesneseš jiný než Kremelský názor.

      Měšsíce komolíš moje jméno Simona. Nadáváš holce do homosexuálů a transvestitů
      / říct tohle holce může jen korunovaný Wůůl tirador) a ty se dožaduješ slušného chování?
      Gauner a lhář jako jsi ty na něj nárok nemá
  • Žádný takový Semene, koukej makat chrchla spratku. Pěkně dáš 2000 zvratků, jedu jedu hnído!
    • Jdi se léčit ruský BTW Semen zlej trolle homosexuále *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit