Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Objevily se zprávy, že německá policie nemá vyšetřovat „drobnou“ kriminalitu přistěhovalců...

    Tlak na bagatelizování menších prohřešků je vysvětlitelný obavou politiků z radikalizace občanů. Ale zřejmě německá policie ani nemá dost lidí, aby tu obrovskou masu imigrantů zvládla.

    Šéfka Alternativy pro Německo (AfD) Frauke Petry prohlásila, že by pohraniční stráž měla být připravena střílet uprchlíky, pokud to bude nutné. „Potřebujeme efektivní kontrolu (hranic), abychom zabránili neregistrovaným žadatelům o azyl vstup do země z Rakouska. Žádný policista nechce střílet na uprchlíky a já si to také nepřeji. Ale střelba by měla být umožněna jako poslední možnost,“ prohlásila pro německá média šéfka AfD. Souhlasíte s ní?

    Nepřekvapilo mě, že přívrženci islamizace tento výrok paní Petryové kritizují. Zkusme si ale představit konkrétní krizovou situaci na jednom úseku hranice. Nápor tisíců nelegálních běženců, který policie nenásilnými prostředky nezastaví. Povzbuzeni snadným úspěchem se běženci začnou chovat stejně agresivně uvnitř státu. Zákonitě dojde ke krveprolití, možná k občanské válce. Tomu však může rozhodný postup ostrahy hranic, včetně například varovné střelby, zabránit. Nebo není policie povinna chránit občany své země?
  • Vzdal to buzík, inu 72 hodin tu bejt v zátahu dá, i takovýmu otrlýmu teplýmu sviňákovi, jako je Semjon Gayínek, pořádně zabrat!!!
    YEAH !!!
    • Bezmezně Tupý Wůl má zase poluci? A k tomu paranoidní halucinace a proto zase gáyínkuje. *1*
  • No nic. Rozumná ustoupí. Vracím se na Facebook.

    Potkala jsem řadu slušných lidí - Stanley, Dzixy, Já, bobo, se kterýma se alo slušně debatovat. A také gaunery jako je Zlej BTW Rybanna troll nebo tirador.
    Proruské fanatiky kteří nechápou že jiné názory patří k demokratické společnosti.
    Jejich odpovědí na protiargument je ukradení nicku, Gayínkování a komolení jména.
    tirador kvičí Ať žije Putin a pak je strašně rozčilený že je nazván Putinovcem. *7*

    Na Facebooku jsem zatím potkala jen samé slušné lidi a proti gaunerům jako jste vy je tam jednoduchá obrana v podobě blokování. Sbohem- Simona
    • To je možný, tady se proti tvým hnisům blokovat nedá a ten, co to má v popisu práce na to serrre!!! Nicméně, stokrát nic umořilo i osla - tebe. *14* *14* *14*
      • Moc si fandíš chcípáčku. Odešla jsem dobrovolně. Protože je zbytečné ztrácet čas
        s hlupákem a olizovačem Putinova smradlavého komunistického zadku tiradorem *15* *15*
        • copak chtěli od tebe abys na hlaváku vytřela wc *1* *1* *1*
          • Já jsem reklamní návrhářka. Mám auto.
            Vlaky jsou pro chudý neschopný plebs s lopatou jako jsi ty. *1* *1* *1* *1*
            • Nikdy jsem tu 24 hodin nebyla.
              Často jsem vás Putinovce přistihla že kvičíte Simona na příspěvek který jsem vůbec
              nepsala. To že za každým názorem se kterým nesouhlasíte vidíte Simču je váš
              problém paranoici.
            • no hezká holka by neseděla doma 24 hod u pc.tak že rozhodně víme že nejsi hezká *1* *1* *1*
            • Já nejsem stará babka. *16* *16* *16*
            • pohádky vaší babičky si nech až budeš drhnout hajzliky *3*
    • Ale nejen Putinovec, taky bolševik, gauner, komoušské proputinovské prase, ruský homosexuál, má manželka že šlape na E55 a pod. "slušné termíny". Přál jsi mi ty živočichu také mučení a vystřílení rodiny...jistě vše dle tebe typické demokratické způsoby okopírované z USA, tvého vzoru svobod a demokracie, že?! Tak na takovou svobodu a demokracii ti zvysoka serru! *12* *12* *12*
      • Ty komolíš měsíce moje jméno Simona. Nadáváš holce do homosexuálů.
        Neustále lžeš ž jsem placená americká agentka.
        To je podle tebe slušné chování ty gaunere?
        Neplač když se ti bumerang co házíš vrátí a praští tě do ksichtu.

        Nejsem nikým placená. To jen ty nesneeš jiný než Kremelský názor hlupáku
        • To jen ty nesneseš jiný než svůj,plus to že místo názorů spamuješ *16* *16* *16*
          • Zae lžeš. Já jsem slušně debatovala. Vaše Putin parta prasat však protiargumenty
            nesnese. Tak odpovíte kradením nicků, Gayínkováním a komolením jmen,
            Varovala jsem vás že pokud budete debatu ničit tak tu budou tapetky.

            Takže nezaměnuj příčinu a následek.
            • Já jsem holka Simona a ty jsi ubožák pokud máš potřebu komolit lidem jména *8*
            • jasan simone
            • Já jsem TA holka takže TA Simona.

              Nedožaduj se slušné debaty pokrytče když lidem komolíš jména. *7*
            • ten simon víme neboj
            • Zatím tu lžeš jenom ty.
              Já jsem hoka takž TA ne TEN:
            • opakuješ se lháři
            • a zase lžeš kluku buku.
              Vaše putin parta si začala s urážením. Já jsem vám ho pouze vrátila. Tak nebrečte.
              Měsíce tu komolíte moje jméno Simona. Kradete můj nick tak si představuješ debatu?
            • jasně slušné urážíš každého a spamuješ výňatky z historie .jsi úplně vymatlaná a ještě se tím chlubíš *7*
    • rozum ty rozhodně nemáš
  • Teplej rudej komunistickej Semjone Gayínku slaboučký!!!
  • Kubánská manželka jednoho dne řekne manželovi: "Tak jsem vyřešila problém nedostatku masa."
    "To je skvělé, a jak?" pochválí ji manžel.
    "Chodím s řezníkem." *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Svatý Václav dostane v nebi opuštěnku, aby se mohl jít podívat, jak to v té jeho zemi po těch letech vypadá.
    Vyrazí nejdříve na Václavské náměstí, tam zaparkuje koně a vyrazí na průzkum. Ale když se vrátí, tak kůň nikde.
    Ztrápeně se tedy vrací k nebeské bráně. Tam na něj sv. Petr spustí:
    "Václave, můžu tě pustit jenom s koněm. Někde si nějakého sežeň a pak se vrať."
    Václav se vrátí zpátky do Prahy a napadne ho, že by to mohl vyřešit Husák, když je to prezident.
    A tak stanou Husák se sv. Václavem před nebeskou bránou. Ta se otevře, vykoukne sv. Petr a jenom zakroutí hlavou:
    "Václave, já ti říkal s koněm a ne s volem *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Jdou soudružky na prvního máje v průvodu, každá nese jedno z písmen, které tvoří nápis: VŠE CO MÁME, PRO MÍR DÁME!
    Soudružka, která průvod organizuje se otočí k té, která nese Í a povídá: "Ne, že se nám zase ztratíš, jako minule."Mezinárodní konkurs na knížku o slonech, návrhy knih:
    Německá: Stručný úvod do nauky o slonech
    Anglická: Slon a Britské imperium
    Americká: Slon a podnikání
    Francouzská: Slon a láska
    Ruská: SSSR - vlast slonů
    Československá: Sovětský slon nejlepším bratrem československého slona *15* *15*
  • Za socializmu

    Váňa přijde navštívit Péťu. Povídají, vodku popíjejí a vyprávějí si politické vtipy. Péťa pak vstane a že uvaří kávu. Sedne si v kuchyni a mele kafe na ručním mlýnku.
    Váňa ho zahlédne a ihned jen tak bez kabátu vyrazí ze dveří na ulici a pádí co mu nohy stačí!
    Péťa běží za ním a volá: "Co blázníš?"
    Váňa se jen v běhu otočí: "Ty hajaazle. Já myslel, že jsi kamarád a ty hned telefonuješ na KGB!!!" *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Sejdou se tři muži v koncentráku.
    První se ptá těch dvou: "Hej hoši proč ste tady?"
    Druhý mu odpovídá: "Já sem Sergej IlGič a byl jsem proti soudruhovy Gargarovovi."
    Třetí říká: "No, vidíš, já jsem byl pro soudruha Gargarova."
    A první na to: "No a já jsem soudruh Gargarov."Jednoho dne Gustav Husák vyjde ven z pražského hradu, začne se toulat po okolí a sbírá přitom kameny, zkoumá je a pak je ukládá do brašny. Dělá to několik hodin, až jeho asistent začne mít obavy o jeho duševní stav a zavolá do Moskvy, aby se zeptal, co by se v takovém případě mělo dělat.
    "Ó ne, už zase!" povzdychne si Brežněv. "Už zase se nám prohodily linky do Prahy a na Lunochod!" *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • V době totality dělá novinář rozhovor s manželkou významného politika a představitele KSČ:
    "Povězte mi, prosím, jak prožíváte běžný pracovní den?"
    "Ráno vstanu, umeju přirození. Jdu nakoupit, pak umeju přirození.
    Udělám snídani, umeju přirození. Uvařím oběd, umeju přirození. Po obědě umeju..."
    "Promiňte, že vám do toho skáču, ale není to přehnaná čistotnost?"
    "Když on nám to pořád někdo kreslí na dveře.. *15* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší