Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ale tady bychom je rozhodně hnali a hnali.Jen co by se tady třeba jen v náznaku chtěli usadit.Tady máme dost vlastních vyžírek.Zdejší vyžírka je mazaná a spotřebuje dost peněz.Navíc chce lidská práva.Verbež z Afriky je ještě mazanější a vlezlejší.A proto je na nás nedát ji sebemenší šanci.Znepříjemnit ji tady pobyt, co to jde.Protože jen tak se ubráníme nezvladatelnému chaosu který třeba nyní vládne v NDR.Nikdo na vetřelce nemá.Oni sami nemají doklady a chovají se tam jak zvěř.A takto je třeba s nimi i jednat!
  • Jak tak koukam, je to tady blabol jednoho zoufalce...
    • Měla jsem psychomotanici tak jsem to tu poblila *11*
      • Piš za sebe ty ruský buuuzerante a zloději nicků. *12*
    • Tradiční multinicková show Ruského homosexuála Zlého BTW Rybanna tiradora trolla *2*
      Poznáš ho snadno. Podvádí totiž s hlasováním *2* *2*
  • Tiradore! Ty starej komunistickej chcípáku!
    tak soused ti prý zase ommrckal manželku. Co se divíš když tvůj pták už nejeví známky
    života a jako sopka vesuv naposledy explodoval ve 40 letech *15* *15* *15*
  • Přes 700 Semenovo zvratků, to je rekord. Bravo psychotiku. *15* *15* *15*
    • Zlej Semjon BTW Rybanna tirador homosexuál troll je za lhaní na tIscali a za podvádění s hlasováním placen ruskou ambasádou. *2* *2* *2*
  • Tiradore! Ty ruský teplouši! pokud ti vadí holky tak se jdi léčit,.

    Jsem holka ale špíny jako jsi ty bych se nedotkla. Štítila bych se tě hnusný ulhaný gaunere
  • Koukám, že to předsedu spolku transvestitů konečně přestalo bavit. Admin tiscali, až v pondělí přijde do rachoty, tak ho asi jebne. No, když mu to nevadí a nechá tyhle sračky, jeho věc-jeho vizitka a reklama. *16* *16* *16*
    • Lépe bych se nepopsal. *14*
      • Ruský zloději nicků. Pokud se poznáváš v popisu teplouše je to tvůj problém.

        Já jsem holka takže TA ne TEN nevzdělaný ruský howado *2* *2* *2* *2*
    • Já jsem holka ty ulhaný zapšklý špinavý dědku. *12* *12*

      Transvestita je leda tak tvůj fotr gaunere hnusnej *12*
  • Už můžeš vylézt Tiscali trole. šmudlo. Simonka půjde spinkat a dala Tiscali sbohem
    Jsem unavenkovaná. Napustila jsem si vanu. Dala si do ní asi litr pěny.
    A pak spinkat. *14* *14* *14* Nech si tiscali. Já jsem spokojená na Facebooku.

    Já vím co chceš říct. Hrozně jsem zlobila a zaneřádila celý dvorek na Tiscali. *11* *8* *15*
    a co se jako divíš? Sám jsi říkal že jsem slepice. Ko ko dák *15* *15* *15* *15* *15*

    Jo a máš přísný zákaz koukat na mojí facebookovou stránku L. křenková. Ta kreslená holka co jsem si dala do obrázku má nabitou pistolku víš. A moje stránka je pouze pro demokratky a demokraty. pa pa truhlíku. *15* *15* *15* *15* *15*
  • Putin a Medvěděv jako milenci

    když se v malé petrohradské galerii objevil obraz zobrazující blízký vztah mezi prezidentem Vladimirem Putinem a premiérem Dmitrijem Medvěděvem. Přesněji oba jsou na obraze v dámském spodním prádle.

    Ruská policie zřejmě nemá příliš pochopení pro uměleckou nadsázku. Jak jinak si lze vysvětlit její zásah v malé petrohradské galerii, která vznikla ze dvou bytů. V pondělí večer dovnitř vtrhla policie a zabavila několik obrazů, o kterých tvrdila, že jsou nelegální. Jaký zákon ale majitel galerie porušil, se nedozvěděl.

    Na zabavených obrazech byl zachycen ruský prezident Vladimir Putin v důvěrné chvilce s premiérem Dmitrijem Medvěděvem. Zatímco Putin je oblečen v dámské noční košilce, Medvěděv v sexy podprsence a kalhotkách. Další z obrazů zachytil patriarchu ruské pravoslavné církve Kyrila jako potetovaného muže
  • Česká ekonomika roste, Rusko ničí sankce

    Hrůzostrašné scénáře stoupenců ruské agrese na Ukrajině a nepřátel Západu se ukázaly jako báchorky a lži. Český průmysl výrazně roste, rychlým tempem přibývají i nové zakázky. Naše podniky ruské sankce neohrozily a ani jihočeská Madeta nebude propouštět. A její zaměstnanci mluví o Putinovi a spol. velmi neuctivě. Kdo se ale potácí v problémech, je právě Rusko.

    Ta čísla nelžou, česká ekonomika nabírá obrátky, a růst se očekává i do budoucna. Letos vzroste naše HDP cca o 2,5%, což je dobrý výsledek. Ukázalo se, že ti, co strašili dopady ruských sankcí, velmi mírně řečeno neměli pravdu. Naopak ti, kteří říkali, že podíl Ruska na našem zahraničním obchodě činí pouhých 4% a tak to nebude tak horké, se trefili.

    Koho naopak sankce ničí, je Rusko. Dokazuje to prudký pád rublu a také fakt, že do Česka přijelo letos o sedminu méně ruských turistů než loni. Nic se však neděje, protože celkové k nám v tomto roce přijelo ze zahraničí více návštěvníků než v tom minulém, a také počet jejich noclehů se zvýšil. Rusko však neničí jenom sankce, ale také klesající cena ropy, která tvoří podstatnou část jeho příjmů.
  • Pamětníci mají jasno, stejně takhle hrozili němečtí nacisté Československu na podzim 1938, kvůli údajnému útisku Němců v Sudetech. A že on český teror vůči svým soukmenovcům trpět nebude. Inu, ruští vládcové kráčejí ve stopách hákového kříže. Na Kremlu by mohl viset nápis: „Adolf Hitler, náš vzor.“

    Scénář je to naprosto stejný, jak nacisté, tak nyní Rusové zneužívají národnostních menšin k hrozbám brutálního násilí vůči malým sousedním zemím. Je to stejné, jako kdyby násilník přepadl na ulici dítě, vyhrožoval mu, zmlátil ho, oloupil a přihlížející mu k tomu ještě zatleskali. Přesně tak se chovají Ti, kteří Putinovy násilnické choutky obdivují.

    Rusové mají v Lotyšsku i Estonsku zajištěny standardní lidská práva, existují tam školy s vyučujícím ruským jazykem, neomezeně vychází jejich tiskoviny. Když jsem byl před časem v hlavním lotyšském městě Rize, tak ve stáncích bylo více ruských novin než lotyšských. Takže výmluvy na údajně potíže ruské menšiny jsou podlou lží a pouhou záminkou k násilí.

    Z pro české dějiny neblahého roku Mnichovské dohody víme, že ustupování gaunerům k dobrým koncům nevede, protože tehdy němečtí nacisté a nyní Rusové berou slušnost jako slabost. Proto řešení musí být jasné, přesunout do Pobaltí další vojáky NATO a dát Moskvě jasně najevo, že její chování je v civilizované společnosti nepřípustné a jakákoliv ruská agrese proti Pobaltí narazí na rázný odpor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit