Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si myslím,že z většiny lidí prostě mluví závist,taky bych ho chtěl a čtyřkolku k tomu.ale nemám na to.rád jezdím na hory a zkuste s Octavkou zajet do sněhu,nebo se jen vyhnout v hlubším sněhu.ach jo.ale říkám si že většina chlapů si velikým autem kompenzuje rozměr penisu.tak budu raděj jezdit v tom malém,našem českém. *1* *1* *1*
    • Není naše české už dávno ne! Hlavně si tady nemyslete že nějaký SUV projede všude, tak to není pravda ani náhodou!!! Když někdo tvrdí že njlepší je na jízdu např. A8 4x4 tak je to chudák. To není řidič!
  • Naprosto souhlasím s autorem - velké (nejlépe terénní) auto je symbolem úspěchu a luxusu.
    Poznámka k velikosti aut - větší auto = větší bezpečnost, čehož mnohdy využívají ti, co porušují předpisy a častěji bourají.
    Já mám jako univerzální auto Opel Zafira - jezdím s ním do práce (sám nebo ve dvou), s rodinou (celkem 4 osoby) i se šermíři (4 - 7 osob) na bitvy. Je kompaktní, dokonce o 40 mm kratší než předchozí Nubira Combi, s velkým kufrem i vnitřím prostorem, přitom navenek vypadá spíše jako prcek a nepůsobí vůbec okázale.
    • Mám známého který je hodně za vodou a vůbec nekupuje taková auta, šetřílek jezdí ve škodárně na plyn. Na druhou stranu má jiné hračky které snad ani nepotřebuje ale za miliony *8*
  • Hotovy tankodromy tady mame a proto valna vetsina majitelu sve "terenaky" "tuni" dvaceti a vice palcovymi koly s pneu tencimi nez pokozka novorozenete. Ale je fakt ze kdyz v Praze napadnou 3 cm snehu tak je s toho hotova kalamita. *6*
    • pravil zavistivy vesnican co v zime nejezdi pac ma pred svou rujnou, ktery zove domov 30 cm snehu a jeho 120ka si s tim uz neporadi
  • Velká auta jsou známkou úpadku tohoto státu a podvodem na lidech v r.1989,protože je převážně vlastní občané dočasně odsunutých na východ v uniformách a tanky a děly a příchodem v civilu páchajících zde tresnou činnost a nakupující si velká teréní auta.Vím o čem mluvím,jeden mi drze řekl jestli neprodám garáž.Jsou velice dobře informovaní a drzý zároveň.Protože nepatřím k připo Čechům tak jsem ho odkázal zpět na východ.
  • Jsem taky postižený terénním autem. Rozhodování traktor nebo teréńák, vyhrál teréňák s vlekem, 30% pole, lesy, louky a 70% silnice. Menší traktor převážím raději na vleku je to rychlejší a neplazím se dvacítkou po silnici mezi autama. S břichoplazem v polích a loukách svážet seno nelze - prakticky odzkoušeno. Na běžné přemisťování mám ještě fiátka, ale na zimu ho ani nepřezouvám, radši jedu teréňákem. Myslím si že většina řidičů teréňáků není agresivní, ale pár jedinců pověst účinně kazí.
  • Dobře napsaná věta ...přemrštěně velká auta jsou známkou vnitřního kulturního.... a dodám intelektuálního úpadku
  • Kde komouší podél cest se houpají, tam pohoda a bezpečný provoz!
  • Pane Sebastiane KANTORE, zapomněl jste uvést, co za auto máte vy sám, jaké má vaše partnerka a co jste měli před nimi, ani jste neuvedl návod jak zajistit, abyste několikakilogramové kolo nalezl pi návratu tam, kde jste ho na chodníku opustil. Stav našich silnic se silně balkanizuje a zimní údržba, samozřejmě pokud mrzne a padá sníh, protože na zbývající typy zimy jsou silničáři vždy připraveni, se inspiruje pohlednicemi Josefa Lady. Za těchto okolností, při výtlucích připomínajících pasti na trabanty, je ternem větší průměr kol, vysoká pneu a velká světlost auta (20 a více cm). A to jedete neodklizeným sněhem a závějemi v podhorské krajině a děkujete Bohu za 4x4. A jestli musíte opustit silnice na místní i nezpevněné cesty, je 4x4 SUV jasná rozumná volba.

    Nekulturou je podle mě naopak po městě drandit autem tam, kam se tramvají či busem dostanu sice o 5 minut později, ale mohu se projít a odejet ze zcela jiné stanice, aniž bych se musel vracet pro auto.

    A nejen "nekulturností" v ruském smyslu slova (=totálním buranstvím) ale nebezpečnou arogancí je jízda cyklistů místo ve vozovce po chodnících na kolech, navíc beze zvonků, mihnoucích se bez varování, sezadu, těsně kolem vás nebo vašeho dítěte... uhnout o krok vedle kvůli díře či nečistotě... děkuji. Raději Dustera než dražší sportovní kabriolet nebo medvěda na silnici, než cyklista kličkující bezohledně na chodníku mezi chodci.
    • Víc jak polovina příspěvku jsou modré blívajzy. Proč jsi chytráku sám neuvedl, co máš za auto? Ty musíš jezdit v UAZu ne?
      • Dáša, Dáša... Nemohu za to, že neumíš přečíst a pochopit relativně kratičký text až do konce. Zkus to přečíst ještě jednou... *5*
      • Kdybys nebyl penisem, nestal by ses komoušem!
  • Nevím jestli se jedná jen o "modní trend", spíš si myslím že jde o reakci na stav našich silnic, a mimo to, obvykle víc místa při parkování zabírají "malá" auta než velká SUV, běžně vidím na parkovišti trpajzlíka zaparkovaného šikmo přes dvě místa....
  • Velká auta si kupují jen magoři s nějakým mindrákem, většinou s malým přirozením.
    • Já bych rozhodně chlapa s velkým autem nechtěla. To opravdu vypadá na kompenzaci mindráků jak tělesných, tak společenských.
      • No ono taky záleží na tom jestli by chlap s velkým autem chtěl tebe že... *1*
      • Kyselé hrozny dášo? Kyselé hrozny?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit