Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nechápu, proč se někdo zabývá blitky tradičně omezeného tragického slizkého autora. Já na ně kálím.

  • Pavel.Jegl

   Něco duchaplnějšího byste v hlavě neměl, pane Hrebeňáre?

 • V4 žádného kandidáta neměla!

  K V4 (Česko, Polsko, Maďarsko, Slovensko) se naštěstí připojily také Itálie, Irsko, Chorvatsko, Rumunsko, Litva, Lotyšsko či Malta.

  Zaplať pámbuch, že to dopadlo jak dopadlo!

 • Ve hře o evropské trůny se bratrstvo visegrádské pracky neprosadilo. Nezískalo jediný. Jeho vliv na evropskou politiku se zmenší.

  Ovšem jaksi se zapomíná na to, že ještě mohou vytvořit svou jednotnou platformu na bazi  V4. A pokud nebudou jejich názory brány v potaz, mohou vytvořit vlastní VEU - tedy Východoevropskou unii. A obavy mít nemusejí, protože ona EURASIA by je jistě mezi sebe přijala. A pro dnešní EU by to byla jistá katastrofa, kterou si ostatně dávno zasluhuje.....

  • Pavel.Jegl

   Nepochopil jsem, proč by to pro západní Evropu byla katastrofa, ale budiž. 

   Horší by každopádně byla euroasijská katastrofa pro nás.

   Už jednou jsme to zažili - RVHP, Varšavská smlouva, okupace, pád mezi rozvojovky...  • Ovšem vrcholem drzosti a TOPácké blbosti je když se k europarlamentu vyjadřuje zdejší poslední šmudla a stranická onuce JUDR Pospíšil.Ten naprosto poslední nikým nevolený a všeobecně vysmívaný se pořád hlásí o slovo.Zdá se, že z něj bude další politická vtěrka Kalouskovi podobná. Vyhozeno to dveřmi - naleze to oknem.....

  • A proč by se JUDr. Pospíšil jakožto svéprávný občan ČR nemohl vyjadřovat? Když tak činí podle zákona neodpovědný, tj. nesvéprávný jedinec zeMAN.

   • A nechceš mů tu Felaci(Pospíšilová) uďělat hned 

 • Ač se státy V4 snažily sebevíc, majitelé EU si zachovali své pozice a navíc tyto pozice sofistikovaně posílili. Obávám se, že nová šéfka EK bude spíš reprezentativní figurkou, že více pocítíme vliv jiných představitelů EK. Třeba Timmermans se zřejmě nezřekne své spasitelské role a dál a třeba prostřednictvím jiných nastrčených figurek nám bude pro naše blaho vnucovat aspoň milión migračních nájezdníků s tím, že tito migranti jsou nositeli mírového náboženství, tedy že každý migrant je poslem míru a čím více přijmeme migračních nájezdníků, tím více posílíme u nás mír. Neprosazením aspoň přiměřeného vlivu států V4 v rámci EU se jasně ukázalo postavení V4 uvnitř EU. Škůdcovský potenciál staré gardy EU je kolosální a význam snah států V4 je téměř nulový. Je namístě uvažovat o vystoupení z EU a založení Středoevropské unie se státy V4, případně Rakouska či Itálie. EU je prakticky nereformovatelná, bruselští eurohujeři budou stále víc iniciativně blbnout a další složky EU budou kráčet mílovými kroky k metě, která oznámí konec evropské civilizace v současné podobě. Afrikanizace a islamizace EU postupuje děsivým tempem ve státech, jejichž představitelé podlehli kouzlu merkelovského migračního šílenství.
 • Jaký ještě pádnější důvod je potřeba, aby jsme co nejrychleji opustili spolek kryjící se pod názvem EU?

  Jak trapný byl Babiš, když se snažil zastírat svoji chamtivost péčí o ČR. Dokonce až líbezně snil o tom, že by na šéfa slavné komise EU dosadil "perlu" jménem Jourová- jak jinak- produkt spolku fandů ANO. To by pro Babiše byla krása, kdyby to tak bylo. Co by jsme z toho měli my občané ČR ( které Babiš tak obětavě hájí)? Pro určité lidi je to jasné. Ještě víc otevřené cesty penězovodů pro financování jeho ( nejeho) tzv. firem. To se to buduje imperium firem,, když peníze na jejich stavbu zaplatíme my a on z toho potom bude rejžovat. Až do nebe je volající to, že když mu EU típla dotace, tak peníze dostane od MF v době, když zastává funkci premiera. Takže nejdříve seberou peníze nám, ty odvedou do spolku zvaný EU, ten si z toho sebere co potřebuje a když je dotyčný hodný, tak mu milostivě poskytnou tzv. dotace. No samozřejmě po schválení  úřadů. V případě Babiše zlé EU řeklo žádné dotace. Tak je Babiš ( pardon firmy, které přeci Babiš dal do svěřeneckého fondu) dostal od státu- takže jsme to zaplatili znovu, my hodní a v Babiše věřící občané. A ministrině financí nás ujišťuje, že když se prokáže neoprávněnost poskytnutí peněz, tak má přeci dost prostředků, aby je získala zpět.  No přeci je to náš premier- vůlí národa zvolen. ( A stačí na to necelých 30% z voleb, které mnozí považují za většinu). ANO je to většina z menšiny. Zbytek jsou machinace.

   

  • Kam by chtěl pisatel "odejít" z EU? Chtěl by opět utvořit CCC - Soediněnije Socialističeskich Stran pod rukovodstvom CCCP?

   Možná by nám Putler umožnil "přestěhovat se" na Sibiř, jak nám v r. 1968 vyhrožovat Brežněv tím, že prý pro ně není problém "přestěhovat" několik milionů lidí. Jistě, oni v tom carsko-leninsko-stalinském Rusku mají s tím "stěhováním na Sibiř" staleté zkušenosti.

   Co brání pisateli, aby sám "odešel" z EU, budoucích USE, když se necítí být Evropanem? Může klidně odejít do své "země zaslíbené" a nebude k tomu ani potřebovat výjezdní doložku jako za komunismu.

   • CCC už dávno neexistuje. Ale jak víme existuje Eurasia.

    • Ano, CCC už neexistuje, ale východostepní chán se svými pomocníky by ji rád obnovil, on se totiž ten jejich chanát stále zmítá ve středověkých s... (fekáliích). A je tady dost těch, kteří se za CCC měli dobře, protože lezli do "správné" p... (rectum) a ti by mu to CCC rádi obnovili.


     • Používání výrazů jako " východostepní chán" " Putler" atp. svědčí o úrovni rozhledu pisatele. Zřejmě se asi na jiné " argumenty" nezmůžete. Zřejmě nic nového u tzv. českých vlastenců vašeho typu, když si myslíte, že ti co dnes poukazují na svinčik, větší jak byl tenkrát, lezli dřív někomu někam. Pak tedy co říci o dnešních prozápadních patolízalech, keří po roce 89 vylezli z děr a dnes si hrají na elitu? Nikde jsem se ani slůvkem nezmínil kam, nebo komu by jsme zase měli poklonkovat. To papouškujete stále jen sami. Kolik je po roce 89 jenom všelijakých " absolventů" IVLP ap. Něco jako suverenita, sebevědomí založené na tom co umím, je pro Vás cizí řeč. To raději budete prznit svůj charakter poklonkováním komukoliv? Pokud to jde tak se proberte.

  • Jourová je politická měňavka, všehoschopná, konformně vystupující vždy na té správné straně.
 • Pane Jégle, velmi zajímavě a výstižně napsáno. Proto tady kobliháři a vyznavači zvyklostí východostepního chanátu tak poplašeně bzučí. Bude ještě nějaký čas trvat než se ve višegrádských východostepních provinciích opět začnou ctít a uplatňovat tradiční evropské hodnoty. 😍

  • Pokuste se pane Občane respektovat, že i Češi mají právo na svou identitu a hrdost. 

   Jaké to máte na ctěné mysli ty "tradiční evropské hodnoty" kterými se dnes vyznačuje ten Vámi vzývaný kousek Evropy? V čem jsou lepší, než Češi? 

   A nekažte tady prosím jako nějaký zatrpklý c.k. profesor o morálce, cti a tak. V tom nám asi vzorem být nemůžou. V tom  jsou naprosto stejní. 

   • Pane kolego, až budete mít kromě pouhého napadání mé osoby nějaké věcné názory, můžeme diskutovat. Co to jsou tradiční hodnoty evropské civilisace, to jsem se učil na základní škole.

    • Na základní škole jste se učil tak leda Morální kodex budovatele komunismu.

     Tradičná hodnota evropské civilisace je jediná: akumulace kapitálu.

     Dokážete popsat, co to jsou tradiční hodnoty evropské civilisace, nebo alespoň to, co za ně považujete?

    • No to se Ti povedlo. Po celou dobu co tu píšeš, tak nadáváš kdekomu a najednou trváš na argumentech a chování. Prostě Dement.

   • Marcelskrc

    Občan neví jako má identitu Jen podle toho jak se mu to hodí.Jednou velebí Rakousko Uhersko, po druhé by rád byl USE.


   • Ony evropské hodnoty jsou zdůrazněny v eurohujerském katechismu - migrační či inkluzívní šílenství, gender teorie atd.
 • dzixy

  "Jeho vliv na evropskou politiku se zmenší. "

  A zase Jégl opět hádá z koule, nebo si hraje na vědmu Pýthii. Názor jednoznačný. Opoziční, kéž by za TOPku. Ta po volbách zanikne a tak by mohl odejít i Jégl.😎

  • Pavel.Jegl

   Zklamu vás Dzixy, psaní mě baví, takže s ním jen tak neskončím. Tím spíš, že má práce není závislá na volebních úspěších či propadácích babišovců, topky, ódéesky či kohokoli jiného.

   • Marcelskrc

    Je dobře že píšete tady, páč sem chodí málo lidí a ty plky se nešíří 😁

 • Vyšehrádská čtyřka zapracovala velmi dobře,podařila se totiž obměna nejvyšších struktur vedení EU.A mají-li,či nemají-li státy Vyšehrádu nějaký post není až tak zásadní,neboť se podařilo usměrnit unijní vládu /komisi/ do patřičných mezí tím,že politický směr bude opět udávat rada států se svými premiéry ,či prezidenty.A to je ten základní princip,který si stoupenci Vyšehrádské čtyřky a jejich dalších stoupenců /např.i Itálie/ vydobyli.Samozřejmě,naše opozice bude naříkat a soptit,že to žádné pozitivní body nepřinese,ale to by tvrdila i tehdy,kdyby se mezi posty čtyř dostal byť jeden zástupce z Východu.

 • Jak pane Jégle nazvete pravidelná setkávání představitelů Německa, Francie, Itálie? Bratrstvo německé pracky? Zajímavá podprahová asociace. Typicky sluníčkářské pojetí. 

  Buď myslíte jako my, nebo jste bratrstvo kočičí pracky. I vy Dušínové. 😂

  Ale nic ve zlém, já jsem se pobavil. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit