Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit

 • Používání výrazů jako " východostepní chán" " Putler" atp. svědčí o úrovni rozhledu pisatele. Zřejmě se asi na jiné " argumenty" nezmůžete. Zřejmě nic nového u tzv. českých vlastenců vašeho typu, když si myslíte, že ti co dnes poukazují na svinčik, větší jak byl tenkrát, lezli dřív někomu někam. Pak tedy co říci o dnešních prozápadních patolízalech, keří po roce 89 vylezli z děr a dnes si hrají na elitu? Nikde jsem se ani slůvkem nezmínil kam, nebo komu by jsme zase měli poklonkovat. To papouškujete stále jen sami. Kolik je po roce 89 jenom všelijakých " absolventů" IVLP ap. Něco jako suverenita, sebevědomí založené na tom co umím, je pro Vás cizí řeč. To raději budete prznit svůj charakter poklonkováním komukoliv? Pokud to jde tak se proberte.

 • Pavel.Jegl

  Něco duchaplnějšího byste v hlavě neměl, pane Hrebeňáre?

 • Nechápu, proč se někdo zabývá blitky tradičně omezeného tragického slizkého autora. Já na ně kálím.

 • Pavel.Jegl

  Nepochopil jsem, proč by to pro západní Evropu byla katastrofa, ale budiž. 

  Horší by každopádně byla euroasijská katastrofa pro nás.

  Už jednou jsme to zažili - RVHP, Varšavská smlouva, okupace, pád mezi rozvojovky...  • V4 žádného kandidáta neměla!

  K V4 (Česko, Polsko, Maďarsko, Slovensko) se naštěstí připojily také Itálie, Irsko, Chorvatsko, Rumunsko, Litva, Lotyšsko či Malta.

  Zaplať pámbuch, že to dopadlo jak dopadlo!

 • Ano, CCC už neexistuje, ale východostepní chán se svými pomocníky by ji rád obnovil, on se totiž ten jejich chanát stále zmítá ve středověkých s... (fekáliích). A je tady dost těch, kteří se za CCC měli dobře, protože lezli do "správné" p... (rectum) a ti by mu to CCC rádi obnovili.

 • Na základní škole jste se učil tak leda Morální kodex budovatele komunismu.

  Tradičná hodnota evropské civilisace je jediná: akumulace kapitálu.

  Dokážete popsat, co to jsou tradiční hodnoty evropské civilisace, nebo alespoň to, co za ně považujete?

 • CCC už dávno neexistuje. Ale jak víme existuje Eurasia.

 • Ve hře o evropské trůny se bratrstvo visegrádské pracky neprosadilo. Nezískalo jediný. Jeho vliv na evropskou politiku se zmenší.

  Ovšem jaksi se zapomíná na to, že ještě mohou vytvořit svou jednotnou platformu na bazi  V4. A pokud nebudou jejich názory brány v potaz, mohou vytvořit vlastní VEU - tedy Východoevropskou unii. A obavy mít nemusejí, protože ona EURASIA by je jistě mezi sebe přijala. A pro dnešní EU by to byla jistá katastrofa, kterou si ostatně dávno zasluhuje.....

 • No to se Ti povedlo. Po celou dobu co tu píšeš, tak nadáváš kdekomu a najednou trváš na argumentech a chování. Prostě Dement.

 • A nechceš mů tu Felaci(Pospíšilová) uďělat hned 

 • A proč by se JUDr. Pospíšil jakožto svéprávný občan ČR nemohl vyjadřovat? Když tak činí podle zákona neodpovědný, tj. nesvéprávný jedinec zeMAN.

 • Ovšem vrcholem drzosti a TOPácké blbosti je když se k europarlamentu vyjadřuje zdejší poslední šmudla a stranická onuce JUDR Pospíšil.Ten naprosto poslední nikým nevolený a všeobecně vysmívaný se pořád hlásí o slovo.Zdá se, že z něj bude další politická vtěrka Kalouskovi podobná. Vyhozeno to dveřmi - naleze to oknem.....

 • Pane kolego, až budete mít kromě pouhého napadání mé osoby nějaké věcné názory, můžeme diskutovat. Co to jsou tradiční hodnoty evropské civilisace, to jsem se učil na základní škole.

 • Kam by chtěl pisatel "odejít" z EU? Chtěl by opět utvořit CCC - Soediněnije Socialističeskich Stran pod rukovodstvom CCCP?

  Možná by nám Putler umožnil "přestěhovat se" na Sibiř, jak nám v r. 1968 vyhrožovat Brežněv tím, že prý pro ně není problém "přestěhovat" několik milionů lidí. Jistě, oni v tom carsko-leninsko-stalinském Rusku mají s tím "stěhováním na Sibiř" staleté zkušenosti.

  Co brání pisateli, aby sám "odešel" z EU, budoucích USE, když se necítí být Evropanem? Může klidně odejít do své "země zaslíbené" a nebude k tomu ani potřebovat výjezdní doložku jako za komunismu.

 • Marcelskrc

  Je dobře že píšete tady, páč sem chodí málo lidí a ty plky se nešíří 😁

 • Marcelskrc

  Občan neví jako má identitu Jen podle toho jak se mu to hodí.Jednou velebí Rakousko Uhersko, po druhé by rád byl USE.


 • Ony evropské hodnoty jsou zdůrazněny v eurohujerském katechismu - migrační či inkluzívní šílenství, gender teorie atd.
 • Jourová je politická měňavka, všehoschopná, konformně vystupující vždy na té správné straně.
 • Ač se státy V4 snažily sebevíc, majitelé EU si zachovali své pozice a navíc tyto pozice sofistikovaně posílili. Obávám se, že nová šéfka EK bude spíš reprezentativní figurkou, že více pocítíme vliv jiných představitelů EK. Třeba Timmermans se zřejmě nezřekne své spasitelské role a dál a třeba prostřednictvím jiných nastrčených figurek nám bude pro naše blaho vnucovat aspoň milión migračních nájezdníků s tím, že tito migranti jsou nositeli mírového náboženství, tedy že každý migrant je poslem míru a čím více přijmeme migračních nájezdníků, tím více posílíme u nás mír. Neprosazením aspoň přiměřeného vlivu států V4 v rámci EU se jasně ukázalo postavení V4 uvnitř EU. Škůdcovský potenciál staré gardy EU je kolosální a význam snah států V4 je téměř nulový. Je namístě uvažovat o vystoupení z EU a založení Středoevropské unie se státy V4, případně Rakouska či Itálie. EU je prakticky nereformovatelná, bruselští eurohujeři budou stále víc iniciativně blbnout a další složky EU budou kráčet mílovými kroky k metě, která oznámí konec evropské civilizace v současné podobě. Afrikanizace a islamizace EU postupuje děsivým tempem ve státech, jejichž představitelé podlehli kouzlu merkelovského migračního šílenství.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit