Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Babiš dojí Brusel a Kalousek s Fijalou mu to záviděj.

  • tedy to po půlnoci muselo být někde na vrátnici dusno!!!  že jste něco takového napsal TOMy231. nechtějí Vám tam občas vyvětrat? 😛

  • Realista nemluví o černochovi v Amerdolu. Tím, že pověsíte jednoho zloděje, ostatní zloděje nepotrestáte. Potrestat se musí všichni zloději. Ne si vybrat jednoho.

    Rozumíte tomu? 

  • Pane Nováku, mohl by jste někde laskavě zveřejnit Váš sympatický, poctivý obličej.

    Také se nerad dívám na stejné tváře politiků. Děkuji

    P.S. asi o Vaši vizáž (nejen) nebude v médiích moc zájem. Škoda.

  • Pokud někdo něco ukradl - proč trvá léta, než to ta naše líná a nespravedlivá justice zpracuje a dotyčného nešoupne do tepláků?

    Česká justice je vlastně nepřímým spolupachatelem podvodů vzhledem ke své vědomé a cílené impotenci.

    Jestli nakonec Babiš není její dítě? Za takovou justici bych nešel demonstrovat ani na balkon. 😛

  • Nejen Agrofertu, ale stovek dalších "poctivých podnikatelů." 

    Souhlas s příspěvkem nicku roboti. Dotace jsou ekonomický nesmysl. kdo na to nemá, ať to nedělá.

    Jak je to u normálních lidí? Buď na to mám, tak si to pořídím a nebo ne, tak mám smůlu.

    Proč by páni podnikatelští baroni měli být dotováni z našich peněz? To jim nestačí co si nakradli? 

  • Když ze stolu vemete peníze, které vám nepatří, peníze na které nemáte nárok, tak je to KRÁDEŽ ikdyby ty peníze leželi na ulici a nikdo se k nim nehlásil !!!

    Čerpat dotaci která je určená pro někoho jiného je stejné jako si přijít k okénku pro výplatu Petra Čecha a tvrdit, že jsem Petr Čech když se  jmenuju Babiš....

  • "Jáglovy zvratky" to taky vyrábí Babiš?

  • Jáglovy zvratky je zbytečné komentovat.

  • Stovky milionů evropských dotací skončily neoprávněně na účtech
    Agrofertu. Tomu nejspíš zůstanou a bude je muset vracet Česko. EU dotace
    Agrofertu zastavila. Víte to, voliči Andreje Babiše? Miloš Zeman to ví.
    Přesto mu je dál proplácí Česká republika. Totiž vy, milí voliči hnutí
    ANO. Z vašich peněz. Neoprávněně. My to
    bohužel musíme platit s vámi. Děkujeme vám.



    Já nevím, jestli jste si ze svých daní chtěli koupit linku na
    toustový chleba za sto milionů korun. Já ji nechtěl! Já bych radši
    housky a chleba z malé pekárny, kde je upečou s láskou a pečlivostí. Já
    bych byl radši, kdyby těch sto milionů na chleba z holdingu dostali nemocnice třeba.

  • Důchodče neboj ZVEDNE ti ceny 😉

  • Pavel.Jegl

    Pane Julci, je přece rozdíl mezi "využít" dotaci  "ukrást" dotaci. 

  • Otázkou spíš je, proč vůbec dotace na podnikatelské aktivity existují?

    Já je vnímám jako prostředek na vyvedení peněz ze státního rozpočtu. Dotace také zásadním způsobem křivý a ničí trh.

    A vytýkat Babišovi že je využívá? Pokud tak činní legálně nemám s tím problém, jejich existenci vnímám jako problém. Zcela zásadní příklad je vidět v dotacích na obnovitelné zdroje, na které ČR vynakládá ROČNĚ 50 miliard korun a výsledkem je zdražující elektřina kterou stát zatěžuje novými daněmi. Systém pak funguje tak, že prostí lidé se skládají na dotace lidem bohatým a možná proto si evropské "elity" dotace vymyslely.


  • felix.julec

    Vtipe vylez.Voni jsou hlava.

  • felix.julec

    Babiš logicky využil nabídku která je na stole,zatím co neschopní neumětelové se zmohli na to,že EU jen kritizují.

    Výsledkem je to,že Babiš např.postavil  "Čapí hnízdo"a kritikové vyřvávající na Václaváku mají holou ř*ť a zášť.

  • tak budeme Burešovi říkat Pešek?-chodí Pešek okolo,nekoukej se na něho,kdo se na něj koukne toho Pešek práskne!(tedy pardon,tohle dělal Bureš zamlada,teď už jen krade)

  • Nikdo nenutí "občana" se na ni dívat.....máme svobodu a demokracii, je možno hledět na cokoli jiného....🙂

  • Říká se tomu MĚŘIT JEDNÍM METREM tedy než budu druhé kritizovat zato že kradou, MUSÍM SI V PRVNÍ ŘADĚ ZAMÉST PŘED VLASTNÍM PRAHEM, jinak se totiž jedná o plané pokrytecké žvanění....

  • Opravdu "správný" postřeh, takový neotřelý, aktuální, .....

    Ještě je pořeba dodat např .  a v Americe taky bijou černochy.

  • Stačí jen vidět tu vytlemenou drzou podvodnou gaunerskou držku na úvodním fotu a víc komentářů netřeba.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit