Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pavel.zajda.7
    Tomu megazloději Burešovi a jeho povedené rodině se podařil husarský kousek - nepřátelské převzetí státu! Za bohaté pomoci ožralce z Hradu. Máme se na co těšit!
  • josef.chmela

    Já se nebojím. Mě daně nezvedne.

  • Pritom ten hnuj je jen stredem evropy 😉

  • EU se dojit nenecha neboj Babis nic vracet nebude, ale zaplatis to ty proste ti zvedne dane!!! Dobre vam tak koblihy 😂

  • Pan Babiš dojí nejen Brusel. Tvrdě a nekompromisně. Potud docela v pořádku. Pokud je to v rámci zákonů, tak to můžeme dělat každý z nás.

    Pokud to není v rámci zákona, tak (a nebudu za tímto pánem ronit krokodýlí slzy) to nemá být předmětem mediální hysterie, ale předmětem tvrdého a nekompromisního postupu orgánů činných v trestním řízení. Kde je ta slavná nezávislá justice? Čeká, až to "vyřeší" ulice a média? Kašlat na takovou justici!!!

    Jako prostý občan se ptám, jak je to vůbec možné?

    Kde jsou ty stovky zodpovědných projektových manažerů, schvalovacích výborů a dalších parazitů???

    Tohle už není jen problém pana Babiše, ale každého z nás!!

    Citace - autor Pavel Jégl a já souhlasím:

    "Na tuhle lumpárnu musela přijít kontrola z Bruselu? To si nedokážeme ohlídat sami? Anebo si to ohlídat nechceme?"

  • vanhorne

    "Ať  dojí."

    ANO at doji, ale na kotarech ovce.

  • Zrušit EU? No to bychom tady hned měli od Putina "bratrskou pomoc" a dopadli bychom jako Krym.

  • josef.chmela

    Ať  dojí. Když to Brusel umožňuje, tak proč ne. Já, kdybych mohl, tak dojím také. Brusel vymyslel dotace a teď na to doplácí celá EU a nejvíce východoevropské země.

    Zrušit celou EU, případně zrušit všechny dotace.

  • Ve Strakovce BUREŠ, který hrabe pro sebe ("všici kradnú") a na hradě "symbol" MAN... To jsou "představitelé" bývalých Zemí Koruny České. A to si ještě ovečky myslí, že ten český hnojník je středem světa. 😈

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit