Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chalupa je legální, ale šmejd.
    • josef.servit.9
      Chalupa a jeho ODS se oklepala a začíná vyskakovat Šmejdi z ODS se zmocnili České televize a zahájili masivní pomlouvačnou kampaň.Srrallbotka spolu s černoprdelníky se
      chvají, jako by volby znárodnili.Chyba šmejjdíci, lidé vědí co jste zač!!!._-
  • Koukam, ze je tady akorat zaparena prdell Simon, mistni kreteen, ktery tady akorat blije a idiiotskej spravce Tiscali, jeho teplej pritel to toleruje. Jinym dal uz distanc, pitomec tiscalackej..hi..hi
    • Páni.... to je oduševnělý příspěvek... Kde není mozek, tam je drsné slovo místo argumentu... *5*
  • Pořád se traduje, že politik musí být bohatý, aby náhodou neměl tendence si přilepšovat. Jenže to jaksi v praxi nefunguje. Nejen, že má tuhle tendenci, ale vypadá to, že se nezajímá o nic jiného. Normálního člověka motivuje finanční odměna k tomu, aby odvedl práci dobře, někdy aby vůbec nějakou odvedl (záleží na nátuře a dané profesi). Politik se začíná chovat jako člověk na podpoře - nic ho nemotivuje k práci. Je vlastně v práci (i) na podpoře. Dobytek se aspoň vykrmuje na maso, ale co plyne z politika? Upéct si ho nesmíme a tlačit na něj se nedaří, končí to u jeho věty: Nic na mě nezkoušejte, víte, kdo já jsem? (Babiš). Co slušné chování? Výmysly politiků jsou neslušné a drzé. Ze zákona udělali "lacinou" děvku, která svému pásákovi musí vynášet.
    • No a ovečky si stále znovu a znovu volí. Dostanou přece koblihu, že ANO. *15*
  • nezaměstnaná socka tu nonstop?
  • Asi u nás je opravdu ta politická kultura, díky česko-moravsko-slezskému proletariátu, hodně nízko nastavená. Když vidíme, že ve Francii stačí ke ztrátě preferencí, možná i k odstoupení z prezidentské kampaně pravicovému kandidátu pouze údajné zaměstnávání manželky, nebo dětí, tak u nás Babišovi, za jeho kulišárny s Čapím hnízdem a s korunovými dluhopisy ještě stoupají preference asi za to, jak dokázal fikaně oje.at stát. Zkrátka Francie není postkomunistická ČR.
    • Pro Francouze slovo morálka něco znamená. U nás je to sprosté slovo.
    • Francie je prostě komunistická Francie *5*
  • mažou se příspěvky a rozdávají se bany. Bravo!!!
    • Ale jenom někomu. Takovej Kulihrach tady furt gájínkuje, teploušuje a tapetuje a nic.
  • Nejenom, že Babiš nebyl estébákem, ale StB vůbec neexistovala. Psal jsem o tom na Sputniku.
    • A ty máš v hlavě nasssrrrrááááno!!!!!!!!!!!
  • Nevážený pane Chalupo můžete nám obyčejným lidem sdělit za čí stranu vlastně kopete! Podle Vašich článků, mimo jiné velice nezávislých je jasné že nám vnucujete Vaše názory. Jste-li nezávislý novinář, tak od Vás čekám i jiné články, které budou kritizovat i minulou politickou garnituru. Jestli je nesmíte napsat, tak se nevyjadřujte ani k dnešní době. Nemáte totiž na to morální právo.
    • To jako, loupežníku, by se mělo psát asi tak, že když někdo udělá svi.árnu dnes, tak by se mělo vždy napsat, že je to sice svi.árna, ale ti dříve dělali také svi.árny a pak to není vnucování názorů? Ono je na pořadu dne od novinářů, aby dnes kritizovali deset let staré kauzy? Jenom proto, aby vy jste byl spokojen? Větší blbost jsem už opravdu dlouho nečetl.
      • Fak jůůůůůůůůůů!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Bravo Andreji!
      • Jdi do hajzlu, Srralbotko!
  • Tak už prodává hrnce. Koblihy mu asi už přestaly vynášet! *2* *2* *1* *1*
  • Přítel našeho vůdce putina Babiš je borec. Pod palcem má i slovenské soudy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit