Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Českej národ,to je neštěstí.Víte,pořád je mi milejší komunista,který kabát nepřevlékl,než Babiš,který u komunistů byl(ti ho nechali vystudovat v cizině)A udával STB,dnes vykřikuje,že s komunistama nechce nic mít,že je pravicový politik a jenom hrabe mamon.Sliboval,že dá zavřít všechny zloděje a peníze vrátí do státní pokladny,že nevydá majetky církvím,co z toho splnil,NIC,ale protože má velké peníze na reklamu(je vidět všude jenom Babiš,Babiš,už se bojím otevřít lednici,aby na mě nevykouk Babiš)tak lidé ho volí.protože volby jsou hlavně o penězích na volební kampan a těch má Babiš nejvíc ze všech.Víte přátelé,dočkáte se,až ve všech orgánech a všude budou Babišovy lidé,tak poznáte co je to za člověka.I Rittig,řekl,když si Babiš přisadil na Rittiga,,,Potom všem co jsme spolu prožíly?,,Jen by mě zajímalo,jak se stará o ty své zaměstnance,jestli všichni žijí spokojeně.
    • Jenomže ona je to bohužel právě výchova komunismu...jak Babiš, tak národ. A nikdo nemůže chtít, aby po 23 letech bylo vše ok. Možná to nebude ani po 50 letech...
  • Tak tedka se stava Praha slovenskou kolonii.
    Privandrovala verbez z moravy,ukrajiny a ruska nezklamala.
    Jak je to v te pisni-Praha je všech cechu raj?
  • Tak p. Babiši a ted at se do toho pustí .Čeká je hodně práce .A ty rádoby posměváčky at si z toho nic nedělá .Kdyby tam byl sám belzebub tak by někteří taky nebyli spokojeni. Já teda nevím ale jsme asi národ ktery má vymřít? Asi ano nic jinýho než závist u nás není. Ta 40 ti letá se na nás velmi těžce podepsala a Bohnice by všechny ani nepobrala.
    • Nikdo nezavidi nikomu poctive ziskany majetek.Ale tento slovak bezpecne onen majetek poctive neziskal.
      • Jak to víš?
  • To je špatné vysvědčení pro Čechy. V Praze vyhrál soudruh Babiš, pravicová Praha zklamala.Jsem rád, že pan Fiala přispěl ODS k lepším výsledků.V Praze 2, 9 zvítězila.Babiš, který získal peníze se svým otcem, také komunistou při privatizaci po roce 1989, protože měl informace, pracoval na PZO jako velký zvíře komunistický a lidé mu naletěli.Komunistů bylo pře rokem 1989 1.600.00, Babiš toho také chce dosáhnout a zavede vládu jedné strany
    • ODS je mrtvá....už dávno
    • ODS není pravicovou stranou,nybrz polokomunistickou.V minulych letech v Praze toto uskupeni volila privandrovala vychodni pakaz,ktera vystrnadila rodile prazaky ze svých domovu.Staci se projet MHD a das mi za pravdu.
      A procpak volili onu antipravicovou a mafianskou superstranu?Protoze v jejím cela stalo to nejhorsi,co sem mohlo KGB vyslat,cili prognostika Pruzinskeho.No a ted jej nahradil MAN a BURES.
    • Ukaž mi jednoho,kdo nebyl u komunistů.Každý ,kdo to někam dotáhl tak tam byl nebo jeho rodiče Ičko dvě vysoké,atd.Kdo chtěl na vysokou nebo střední tak se jeho rodina mohla přetrhnout.Je směšné po 25.letech psát,kdo tam byl.Vše vsázet na závist nelze,ale dnes bych se tam cpal jako ty korytáři do současných trapných voleb.
  • Když jsem slyšel bláboly pana profesora Fialy na ČT 24,jak skoro vyhrálo ODS volby,musel jsem se zasmát. Když čtu názory darebáků.nemakačenků,závistlivců a zlodějů na pana Babiše,tak mám radost,že jim došlo,že jejich blahobyt skončil.Kalouskovi pan Babiš dal okamžitě také najevo,že už si nehrábne.Tak se budete muset zamyslet nad tím jak výpravčí Standa k milionům přišel,jak Mareček Bendů vystudoval v parlamentu od školních lavic až doktora práv,jak Bohuš Sobotka,který nikdy nic v životě nedělal jenom politiku,si našetřil z poslaneckých náhrad........
    Pan Babiš z našeho eráru a dotací neukradl nic. Na to máme lepší lidi.Pana Rátha,pana Béma,ředitele státních nemocnic,lupiče Bakalu,Koženého,o kterém pan Klaus svého času prohlásil,že je třeba více takových podnikatelů,pana Rittga,Dalíka.Snad brzy bude řídit tento stát někdo ,kdo dokázal,že něco umí.
    • Takže Babiš všechno zařídí?
      • Nezařídí.Ale asi krást nepotřebuje.A pokud bude řídit stát tak jak dokázal řídit svůj podnik,
        tak to asi horší nebude.
        • To trautmberk taky neměl za potřebí. Asi jste toho moc nenapracoval když obhajujete podnikatele a stbáka na MF.
    • Až ten váš babiš prokáže základ svého kapitálu, pak budu vašim kecům věřit. Zatím mě nijak nepřesvědčil. Zelená nafta, rozdávání resortům stejný shodek. Co si vy dobytku dovolujete někoho, kdo nechce ze státu soukromou firmu urážet. Jste hnůj a za koblihu zřejmě prodáte i matku.
  • twl - mně nevadí , že "kdosi" vyhrál volby - pro mě je to jedna banda kariéristů , ale co mi :k.u.v.va. vadí jsou následné- s důrazem na následné !!!!! - kecy bezvýznamných písalků o tom , že , kdo vyhrál je krypl ......alias : Staré komunistické : MLÁDÍ VPŘED, A STAŘÍ NA SVÁ MÍSTA ! ...nejsou náhodou volby o tom , že tohle se neosvědčilo, či toho máme plný zuby, tak volíme jinak ? *11*
  • ANO není níčím jiným, než druhým sledem již profláklé ODS. Výsledky nejsou tudíž překvapením.
    • ANO je spíše sledem komunistů, je hnízdem estébáků
    • Ferry, profláknutý klausovský kolaborantský hňupe! Klaus, tento proputinovský bastard,
      zaplatí za kolaboraci a služby pro KGB!
      • Tak Klausovi napiš, ať teda zaplatí, ještě taky napiš komu a kolik, když už to hodláš tady ventilovat. Jinak tahle debata je o něčem úplně jiném. Nech už ten iron a tvrdej chleba na pokoji. Paciente!
  • Závidíte úspěch? Tak hloupě nežvaňte a běžte něco dělat.
  • Kdo dává hlas ANO je pro mě osobně vlastizrádce a neslušný člověk.

    Za koblihu si chudoba posadí do vlády zástupce podnikatelské mafie. Babiš podporuje
    charitu z platu ministra - jo pár tisíc dá a miliony inkasuje na EU dotacích.
    Babiš odsuzuje éru po roce 89 - hm a přitom on sám v ní skvěle prosperoval.
    Chudobě přidá pár korun a zatím udržení nízké zdanění majetných jako je on.

    Mě úspěch ANO bohužel nepřekvapuje. Jednak morálka zdejších lidí je téměř nulová. Co
    není přikované to Češi rozkradou a jednak podobných kariérních rodinek je tu stále dost.
    Dát našim ovčanům volební právo je stejně nezodpovědné jako dát dětem zápalky.
    • souhlas s Milanem *3*
    • 95% občanů se mělo dobře než se ovčani nachytaly ,pokud udělá přítrž a bude zase dobře tak přispěju demokraticky a svobodně na pomník.Jiný mi nedal ani ten koblih a chtěl můj hlas,měl smůlu.
    • Ty mas v hlave misto mozku z hoven kostku. Mas nejake jiné řešení koho volit. ODS, TOP , ČSSD , KSČ - no fuj, to uz tady bylo a neosvědčilo se to. Změna je zivot. Blbe.
      • Do tvé hlavy Starce se raději dívat nebudu. Bojím se že v ní nemáš nic.
        Problém je v tom že Babiš není žádná změna. Je to jen další větev podnikatelské
        mafie kariérních starých kádrů která má radikální změně zabránit.

        Oni změnu nechtějí protože na nepořádku v tomto státě desítky let bohatnou.
        Ovečky hezky ovládají a jistí se tak aby je nenapadlo dát hlas stranám které skutečně
        něco změnit chtějí. Za koblihu jsi prodal duši čertu v podobě ANO:
        Smutný příběh.
  • Babiš -toho se nezbavíš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit