Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.chmela

    Ať ČNB udělá co udělá vždy to zaplatí obyčejný pracující člověk.

    • Takže můžete být v klidu.

      • josef.chmela

        Ano, já v klidu jsem. Protože p. Babiš dělá pro lidi a republiku víc než všechny vlády před ním.

        • Ta koblihářská nestvůrná bestie udělá jedinou dobrou službu pro tuto zemi - když spáchá harakiry nebo odtáhne mezi své stejně křivácké podlé hnídy jako je on sám.

        • Koblihář dělá vše jen pro své dobro a blaho, ostatní jsou mu naprosto   volní...

          • josef.chmela

            V tom případě nemám kam zařadit ODS, TOP09, Piráty, STAN, KDU-ČSL a jim podobní. Asi do chlíva, do stáje, na smetiště....

            • No - tam patří hlavně koblihář a jeho vlezdoprdelkové...

  • Finanční politika Česka, diktovaná (nepřímo) ČNB je skutečně tristní.

    Pan ing. Babiš má pravdu - ostatně sám důsledky té špinavé politiky 

    vidí ze své pozice majitele Agroferu....

    A zaplať Pán Bůh, že majitelem je - i když v současnosti přímý vliv

    na podnik nemá podle stupidních předpisů EU...

    • ha ha on jeden ze strůjců a když vidí jak to jde,tak jako vždy já nic, já jsem čistý , špína špínu neumeje

      • Hmmm...

        Tak to bychom měli....

        A co jinak - jíst Vám chutná a spíte dobře?

        • jojo , dík za optání , jen se trápím že nemůžu na Marmoladu ,teda se mi nechce do Itálie na lyže

          a když koukám na ty burešovce tak ty nějak nervozní ,asi špatně spí a nechutná jim i ten guru je nějakej divnej , zlatej Jára ten se v Thajsku aspon smál🙂

  • Pan Babiš byl premiérem, je premiérem a bude premiérem a s tím vy havloidi nic neuděláte i kdyby jste se  na hlavu postavili. Jste akorát všem pro legraci,  jak se vztekáte...ha...ha....

    • Ne nadarmo se říká :

      ... až se ucho utrhne... Boží mlýny...kdo jinému jámu kope... všeho dočasu...na každou sviňu se voda vaří...atd...atd...

      Koblihář tu nebude věčně lhát, podvádět, urážet, vulgárně nadávat...

      Takže se klidně vztekem - nic s tím neuděláš...

      • josef.chmela

        Nebude tu věčně, to je jasné. Zastoupí ho tvoji lháři podvodníci zloději a sprosťáci. A možná budou ještě horší. Známe to z dob po roce 89.

        • Moji...?!

          Teď jsi mě rozesmál...😀

  • Soudruh Bureš umí podnikat pouze na úkor ostatních. Kdyby  nedostával dotace, jsou jeho podniky dnes cca 30 miliard v mínusu.

    Volby vyhrál nejen díky nehorázným lžím, podvodným slibům, ale taky proto, že desetitisíce jeho zaměstnanců (s rodinami tak 1 000 000 stálých voličů) se bojí volit kohokoliv jiného, než hnutí ANO. 

    Jak toho Bureš dosáhl netuším, neznám estébácké praktiky, ale pro zkušeného bývalého estébáka by to  neměl být problém dohledat "hříšníky" v případě, že v obci je třeba 1000 voličů, z nich 300 pracuje u Agrofertu a hnutí ANO zde dostalo pouze 200  hlasů.  Víme, jak pracují volební komise.

    • Když je to tak jednoduché, proč to neuděláš sám. Teorie ještě nikoho nenasytila!!!!

    • josef.chmela

      Já se divím tomu, že když tak všechno dobře víš, že nejsi ministrem spravedlnosti nebo financí a nebo nepodáš trestní oznámení.

      Pouze tvoje blbé kecy.

      • Trestních oznámení na Bureše už bylo víc, než na všechny předchozí politiky dohromady. V zemi, kde vládne diktatura Agrofertu a cenzura,  je zbytečné zkoušet něco dělat "mírovou cestou"

         Estébáci byli vždycky ten největší hnůj a tak to taky zůstalo.

        • josef.chmela

          Kdyby jsi neměl estébaky, tak by jsi si je musel vymyslet. Sprostý mudrlante!!!!

  • Prohnilá ČNB se neustále snaží zaujmout místo čtvrtého pilíře naší demokracie vedle moci zákonodárné, soudní a výkonné. ČNB zejména pod kuratelou Singera hlavně nakumulovala svůj velký škůdcovský potenciál. Ambice vedení ČNB nejsou zcela odůvodněné, ČNB by měla více reflektovat realitu. Singerizace (znehodnocování) koruny v éře bankéře Singera mocně pustila žilou české ekonomice a zejména českým spotřebitelům. ČNB by měla zreálnit své postavení v rámci ČR.

    • Slovník jak z Rudého práva roku 1952...

      • Gorobilypes

        Tys tu nebyl

  • Babiš jako by se inspiroval Donaldem Trumpem, který na Fed (americkou centrální banku) útočí častěji než na opoziční demokraty. 

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Trump má s FEDem pravdu. Zdravý ekonomický systém by byl kdyby centrální banka byla státní a uvolňovala do ekonomiky peníze bezůročně, jejichž výše by byla dána nějakým konkrétním hmatatelným krytím ať zlatými stříbrnými rezervami nebo hmotným majetkem. 

    Současný světový systém, kdy FED je konsorcium soukromých lichvářských bank a cucá si peníze doslova z prstu bez jakéhokoli krytí, vytváří oprátku zdravé ekonomice. Peníze samy o sobě nejsou žádná hodnota, jsou jen technická pomůcka pro fungování režimu. Ještě jsem neslyšel žeby například srdce nepatřilo tělu, ale byl by to cizorodý subjekt, který by do těla napumpoval pět litrů krve a chtělo by zpátky od orgánů šest litrů krve. Tohle je dosti přesný příklad jak funguje soukromá lichvářská struktura zvaná FED. 

    jak by se nám líbilo kdyby nějaký "Pepa z HorníDolní coby soukromá osoba doma tiskl milion korun a ty by půjčoval státu s tím že chce zpět milion stotisíc. Samozřejmě těch sto tisíc by vzniklo jen tak z ničeho ze vzduchu a fyzicky by chyběly. Tak by Pepa uplatňoval vůči státu dluh a stát by na umoření dluhu musel Pepovi darovat nějaké vytvořené hodnoty. 

    Kdyby kdokoli z nás doma tiskl peníze a navíc je na úrok půjčoval už by nám na dveře bušila URNA. Ale FED si to před 105 lety podvodem prosadil v amerických zákonech a teď Amerika z té pasti nemůže ven a tak se snaží svůj dluh přenášet na okolní svět s pomocí své armády. 

    Je zajímavé, že mnoha lidem tenhle podvodný trik s pyramidovou hrou stále nedochází a považují dosavadní zvrácenou pseudoekonomiku za "normální".  

  • Daleko víc poškozuje naší ekonomiku udavačské způsoby Pirátů.

    Je štěstí, že tahle ta zhulená sebranka pirátů včetně těžkého narkomana Bartoše má nulovou politickou sílu, ale oni to ví a snaží se Českou republiku co nejvíce poškodit..

    • S tím nelze, než souhlasit.

      Tihle neobolševici, co se nazývají Piráty, jsou škodná této země....

  • Já se docela těším až udělá pan Babiš něco, zač jej i pan Jégl bude muset pochválit. Nebo mlčet. Ale něčeho podobného (kromě snad sebevraždy) nejspíš nepřipadá v úvahu. 

    Objektivita především. 

    • Otázka je s čím ten bezcharakterní gauner může přijít?Odpověď je s ničim!Den co den dělá věci ,které patří do seriálu Narcos a jeho poskoci(poslanci a zastupitelé) ani nehnou brvou!Voliči,kteří ho volí jsou prostoduchý a chovají se jako za Husáka.

      • Každý se chová jak umí a jak uzná za vhodné. Toho bezcharakterního gaunera volí 13x víc lidí než jiné bezcharakterního gaunery. To jsou věci, co? 

      • josef.chmela

        Co Babiš dělá, dělá dobře. Křičí jen zloději, podvodníci, lháři a mentálně zanedbaní chvilkaři.

        • Zlodějina, to mu jde fakt dobře. Jinak je to hulvát a tupej jak tágo.

        • Neurážej slušné lidi .Rád se s tebou sejdu !

        • Napiš mi kde bydlíš a kdo jsi?

          • Ale ale chvilkaři by se prali? Ta bezmoc je děsivá že? 

        • Nejvíc křičí koblihář...

          Kope kolem sebe a vztekle uráží ty, kteří mu nepřikyvují...


          • josef.chmela

            To jsi úplně vedle. Prozatím nejvíc křičí a kopou kolem sebe odpůrci p. Babiše.

            • O tvých slovech by se dalo s úspěchem pochybovat...

      • Den co den dělá věci ,které patří do seriálu Narcos. Jmenuj ty věci, nejlépe ze poslední tři dny?

  • Voni Jegl, jak tam v tom jejich článku píšou, taky nic neriskujou. Napíšou pár pitomostí, poklepaj si po zádech, odsunou židli, típnou cigaretu a jdou do místní nálevny si spravit chuť.....

  • Může mi někdo vysvětlit proč stát, který má v devizovývh rezervách ČNB 3,3 bilionu Kč si zároveň pújčuje na dluh?

    Proč ČR platí zahraničním bankám úroky a raději něco nesplatí, když má v rezervách dvojnásobek dluhu?  Koho živíme tímhle kšeftem? Vždyť to je pouhé vyvádění státních prostředků do zahraničí ve výši cca 40miliard ročně jen na úrocích za dluh státu a podobné to bude u dluhu domácností u bank zahraničních vlastníků.

    https://eurozpravy.cz/ekonomika/ceska-republika/devizove-rezervy-cnb-stouply-na-131-3-miliardy-eur.2b9ba33d/

    https://www.mfcr.cz/cs/verejny-sektor/rizeni-statniho-dluhu/dluhova-statistika/naklady-statniho-dluhu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit