Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A proč by české rezervy neprodal ? Slováci je přece k ničemu nepotřebují ,z cizího krev neteče a když bude opravdu zle mají přece svoje Slovenské rezervy ….
  • Já bych to tak nehrotil konečně se našel někdo kdo umí standartní politiky fijálu a klouska a přiblblíka jégla vytrvale kopat do pprdele chachacha. A až budou volby tak ho budu znovu volit, protože to prostě dělá dobře a umí ((-:  hahaha ha
  • Já bych to tak nehrotil konečně se našel někdo kdo umí standartní politiky fijálu a klouska a přiblblíka jégla vytrvale kopat do pprdele chachacha. A až budou volby tak ho budu znovu volit, protože to prostě dělá dobře a umí ((-:








  • Já bych to tak nehrotil konečně se našel někdo kdo umí standartní politiky fijálu a klouska a přiblblíka jégla vytrvale kopat do pprdele chachacha. A až budou volby tak ho budu znovu volit, protože to prostě dělá dobře a umí ((-:








  • Já bych to tak nehrotil konečně se našel někdo kdo umí standartní politiky fijálu a klouska a přiblblíka jégla vytrvale kopat do pprdele chachacha. A až budou volby tak ho budu znovu volit, protože to prostě dělá dobře a umí ((-:
    • Pavel.Jegl

      Příště, Miroslave, zkuste psát k tématu, slušně a jednou. Děkuji za laskavost.

  • Ale no tak.Od doby, kdy lúza z Letné dala panu ministerskému předsedovi "ultimatum" se situace výrazně změnila. Nedá se nic dělat.To musí srazit paty a naslouchat! Jo hoši naopak.Kde to jsme, aby se u nás naslouchalo ulici?Naopak.Panu předsedovi se povoluje Čapí hnízdo.Několik Čapích hnízd.Pokud dav líbá Kalouska a velebí TOPáky a ODSáky je čas dát najevo kdo je tady pánem.Pokud se tady jmenované letité a už certifikované vyžírky derou na výsluní, křiklouni hlídkují na Národní třídě - je zle.Moc zle.

  • Prodavačem "proti své vůli"?

    Fšetci kradnú, len ja predávam cudzie aktíva! Predám aj hen tie oné stromčeky. Veď, na čo sú občanom? A lykožrútom?

  • Tenhle stát má ještě co prodat? TO MNE PŘEKVAPUJE. 😯 Tak proto takové zuřivé tažení proti Babišovi.  Jeho předchůdci a konkurence tušili vejvar a rádi by z té státní mršiny taky ještě něco trhli než definitivně padne opona......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit