Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně,vůbec mi nevadí podpora kscm a spd,věřim že tato vláda bude makat,tak jak jsem uvěřil po listopadu 89 a nedopadlo to. Ted věřim,ze budeme druhy Suisse!!!
  • No a co - je to parlamentní strana jako každá jiná a navíc mají chuť spolupracovat. Na co čekali ti zásadoví, že se Babiš zhroutí nebo co? Tak se teď nedivte a nevymýšlejte kokotiny. Plivat na někoho, kdo má snahu, je teda fakt hrdinství - já si počkám a uvidíme ... :-)
  • My jsme volby vyhráli a co vy?
  • A čekal snad někdo něco jiného???
    Čobolácky pastičkář - komoušský konfident se spojil s nejspodnější lidskou lůzou -zločineckou partičkou KSČ(se směšnou příponou M) - no to je událost.
    Co lze čekat od dvou bolševických -píp,píp,píp-, už jenom zbývá aby jim to posvětil další komoušský udavač - konfident STB soudruh zeman (pokud ovšem k tomu dostane svolení z Kremlu) a je to upečeno.
    Jóóó co jste si čecháčci ve volbách upekli to si taky vyžerte a pěkně do dna. Takové panoptikum co zasedne ve strakovce by nevymyslel ani Švejk.
    • a tohle jste vymyslel sám nebo jste byl na školení u pana Kalouska. přečtěte si pořádně co jste napsal a dojde vám, že tohle musel napsat člověk s IQ bublajícího bahna.
    • Já jsem nic jiného nečekal, ba naopak, doufal jsem v to. A na Švejka nám nešahej, ten měl stokrát víc rozumu, než ty. A co je směšného na M? Morava je příjemné místo a součást naší vlasti. Odkud pocházíš ty?
      • Prosím o prominutí ale to "M" skutečně není myšleno jako nějaký invektiv k Vám Moravanům.
        To absolutně vůbec Nééé.
        Mám na Moravě i ve Slezku řadu dobrých přátel a světe div-se i se stejnými názory na zločineckou organizaci - KSČ(dnes se směšnou příponou M) která jen zneužila počáteční písmeno Vaší země "M" k tomu aby se pokusila zmást mladé a mladší, že není tou partou stejných loupeživě-vraždících bestií jakou komouši bezpochyby jsou.
  • a to je dobře. moc pěkně skučí lidovci když se takto rýsuje zdanění církevních restitucí. Černá verbež po staletí okrádala všechny na koho se podívala.Mazaně a profesionálně. Mnohdy na smrtelném loži podstrčili papír.... Nyní chtějí komplet nakradené zpět. A navíc nedanit? Lidovci jste větší grázlové než se čekalo.
    • A až zavřou Bureše za čapíčapíčapí a dluhopisy a Becheroviče za podlézání Putlerchánovi. Ten druhý je ale skončí v psychiatrické detenci, protože je neodpovědný, tj. nesvéprávný.
      • pane vy jste hlupák nebo si jen na něho hrajete.
      • Nesděluj nám svoji diagnózu.....My víme co jsi za chcípáku pá a pusu moulo
  • jojó komuníst hodně sníst, jezdijé si v BaWoraků tlusŤOŠI kdě že dělnicka třida vogo ? Lelnino sa v hrobe vozvraci
    • O čem je tady řeč? Je to nějaké zmatené .... *9*
  • Eurozona? Jo vážení. Možná až tehdy, až budou naše platy a rozhodovací síla v EU stejné jako v Německu - a to jak víme nebude nikdy....
    • Německo bude během několika málo let rozvráceno a ovládnuto musulmany. Prchat z EU a ani se neohlédnout!
  • To je článek hodný českého novináře posledních 20 let. Snůžka pomluv, urážek a fantazií typu všechno vím, všude jsem byl a všechno znám. Ani slovo o tom, že volby rozhodli lidi, že vše proběhlo demokraticky, pouze s jednou vadou. Našemu "novináři" se to nelíbí. A, že KSČM jsou rudí a asi bohužel ještě dost dlouho budou, to je prostě fakt na který si musíme v demokratické společnosti zvyknout. Mají zaregistrovanou stranu a lidi je volí. Mají dokonce mnohem víc hlasů než zřejmě váš oblíbený Kalousek a spol. A co je ještě divnější, jsou zatím jediná opozice, která volby ctí a staví se k nim podle toho jak dopadly. To je asi pro vás překvapení, ale i na to si budete muset zvyknout. A když to nepůjde, pak možná ještě existuje strana jistého Sládka a tam by jste se hodil.
    • Také souhlasím pavel jégl je destruktivní maniak směřující pravděpodobně přímo do prrdele. Volič chce, aby politické vedení jednalo ve prospěch státu a pokud to někdo dělá chce aby s ním ostatní spolupracovali i když je to politický konkurent a ne aby to sabotovali jako nám to předvádí ČSSD m.kalousek a ods a vrcholem je stíhat konkurenční politiky před volbami policií jako se to dělá v rusku. No a teď společně analyzují proč prohráli volby. *4*
    • Fandím vám, rozumný názor !!!!!!!!!!
  • Cemu se divite ? Komunista zustane komunistou a clen StB jak by smet , pritom nejsou populiste. Chce to strana a lid. Neco mi to pripomina.
    • Když zůstane komunista komunistou a člen StB jakbysmet, tak to svědčí o pevném charakteru, ne? Tedy pozitivní věc a člověk se může na takového jedince spolehnout a věřit mu. Horší je, když se stane z komunisty modrá straka. Tak to chce vzít do ruky brokovnici.
      • Komouš a pevný charakter - to si děláte legraci? Něco tak podlého, křiváckého, ... jako jsou komoušské zrůdy nemá na zemi obdoby.
        Ukaže alespoň jednoho co není jen lidský ...... .
  • Ať klidně Babiš najde pomoc u komunistů, jen když to u nás nedopadne jak v Německu.

    http://www.protiproud.cz/politika/3451-nemecko-zlocinecke-syndikaty-si-porcuji-zemi-casovana-bomba-za-nasimi-humny-kseft-s-imigranty-vynasi-vic-nez-drogy-proc-jiz-stat-neklade-odpor-berlinu-vladne-deset-klanu-prichazi-pravo-dzungle.htm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit