Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím co je rudého na požadavcích komunistů - všechno, co na Babišovi chtějí, chceme i my dole. Referendem počínaje a vyššími důchody konče. To sice nechce Fiala s Kalouskem, ale doufám, že to pro svoji malou váhu nemohou zarazit.
    • Pište laskavě v jednotném čísle - kdo to je /co to je - my dole?????
      Jsem také "dole" - podle některých zdejších "chytrých" - běžná lopata. Přesto mi plně stačí je slyšet o komoušské lůze natahuje se mi v kapse sám od sebe závěr od pistole.
      • Podle vyjadřování a myšlenkových pochodů jsi opravdu běžná lopata a takové v minulosti nebrali do strany ani komunisti. Hodíš se pouze za člena strany ODS nebo TOP09, tam takové mentálně opožděné jedince potřebují.
  • KSČM bohužel nemůže úzce spolupracovat s ANO, neb jsou ideologicky daleko od sebe.
    • Šmejd šmejda vždycky najde.
      Takže komoušský konfident STB z čobolákova - stejná "krevní" skupina jako vrchní čecháčský komoušský guru-konfident STB genitální nájemník ÚV zločinecké KSČ (se směšnou příponou M)- to by bylo přece proti všem aby so ve finále nepadli kolem krku.

      Slovenští přátelé - neberte to "čobolákovo" jako pomluvné označení Vás všech normálních lidí, ale tomu ..... nic lépe nesedí.
  • Z ČR je opět jako v r. 1948 pomalými kroky stává rudofašistický stát. Opět kvůli tuposti obyvatel. Kdo je trochu soudný tak odejde do svobodného světa dřív než budou zase hranice zadrátované a hlídané ostřelovači.
    • Máš krásně vykydáno.... *1*
    • Ty hranice, jak jste je popsal, by se nám teď náramně hodily. Nebude to trvat dlouho a budou se k nám drát hordy Musulmanů, aby, jak jim jejich víra velí, obrátili všechny obyvatele světa k islámu. Zlatý zadrátovaný hranice, než abych musel několikrát denně vystrkovat zadek do povětří, mimochodem, nevím proč to dělají, zřejmě doufají, že jim ho tam někdo foukne. A dokud si budu moc dát po obědě pivo, při letním pěkném večeru sklenku vína, dokud na ulici nebudu potkávat strašidla zamotaná do hadrů, neuseknou mi ruku a nebudou kamenovat mojí maminku, nebo sousedku, tak budu ostřelovače přímo milovat.
      • Jenomže ty naše hranice byly zadrátované nikoli kvůli nějakým vetřelcům, ale proti našim lidem, aby nemohli utíkat do svobodného světa. A ostřelovači nestříleli po nějakých cizích, ti sem mohli přijet legálně vlakem nebo autem neb přiletět letadlem. Ale naši lidé se nesměli přiblížit k hranicím koncentráku, jinak po nich ostřelovači stříleli stříleli jak po lovné zvěři. Žili jsme totiž v koncentráku, Tak se probuď ze sna.
        • Až ti budou Musulmani uřezávat hlavu, tak jim to můžeš vypravovat.
          • No jo:Ty to máš trošku popletený:Já komanče taky nemusím ale co předvádí dnešní neokomanči ,to nemá obdoby!Myslím samozřejmě ty v ODS ,TOP09 atd.
    • Ještě jsi nevysvětlil proč ?
  • To, že je Jermanová neschopná - nemůžu napsat slepice, protože slepice jsou užitečné - vím už dávno...

    No hlavně, že je v ANO - to je zřejme nejvyšší kvalifikace...

    viz. novinky.cz Můj manžel je VIP, chci lepší péči! Lékaři popsali konflikty s hejtmankou...
  • "Volby" v roce 1986, tedy volby, ryze pod taktovkou KSČ, vyhrála společná kandidátka NF s 99,91% hlasů v českých zemích a na Slovensku dokonce s 99,95 %. Temito výsledky se snažili komouši legitimizovat svojí nadvládu.Ve skutečnosti se o žádné volby nejednalo,jen divadlo a fraška a i udávaná čísla volebních výsledků jsou nesmyslná a nereálná.
    O čtyři roky později, ve volbách v roce 1990, už však komouši oscilovali jen okolo 13ti %.
    A výsledek posledních voleb známe všichni.
    Takže, shrnuto a podtrženo, strana s tak obrovským, jak biologickým tak ideologickým , úbytkem, nemá právo mluvit do současné politiky ČR.
    • O tom Dolejš hovořil v ČRO
  • Komunisti budou vládnout? Kdy se začne znárodňovat a popravovat? Mam se stěhovat hned nebo ještě počkat?
    • Neboj se oni už vládnou (EU) Takže utíkat?Kam? *2*
    • Jistě že se bude znárodňovat. Třeba voda prodaná do zahraničí.
    • machr tak s tim problem mit nebudes. *1*
    • Ty se stěhuj hned. Včera bylo pozdě!!!
    • ... nestěhuj se, demente, nikoho nezajímáš, tak to je fuk :)))
  • já s tím problém nemám... byly přece ty demokratické volby, nebo ne? *5*
    • V Německu měli v roce 1933 také demokratické volby.
      • Co tím chtěl básník říct?
  • Dnes v Ženevě nám OSN předá vyrozumění o lidských právech v ČR. Nemělo by se OSN starat o Katalánsko?
  • Kdy vrátí rádo by president Topolánek ,Kalousek peníze na důchody do státního rozpočtu.Tak se ogarové pochlapte místo toho žvejkání.Lidi to již nežerou!
  • Svoboda a demokracie v Česku pomalu končí. ANO za pomocí komunistů a MANa opět pomalu zavádí fašisticko-komunistické zvyklosti. A tupé ovce jim k tomu tleskají a volí si je. Jak v r. 1948. *16* *16* *16*
    • tu už dávno zabili havloidi *5*
    • Nějaký důkaz?
      • Stačí se podívat na úvodní foto!
    • V jakém Česku to žiješ?Já tu demokracii a svobodu tu mršku již 28 let hledám .Rozděl se se mnou kam se schovává ,rád bych se jí dožil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit