Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo jo určitě se stal miliardářem poctivě,který platí daně v Česku a zaroveň vyžírá tísicinásobně rozpočet pomocí dotací jak hovorí 25 let stálo za houby,to chce bejt biliardářem, no pravičák s levicovým myšlením a před 89 levičák s pravicovým myšlením.je třeba poděkovat modro oranžovejm za bordel kterej tomuhle vykukovi umet cestu.Takže tahle sebranka ma dat stat dohromady ,ani nahodou, nejdřív bude hlasat co chtěj lidi slyšet a pak je obere jako spravnej mafian.Na Slovensku ho vypraskali a mi jako spravný husičky z něj udělame ministra a doufám že nebude důstojným nástupcem pussybechera z hradu ,protože pak s nami amen.
    • ... neblij, blbe, blbosti :)))
  • Všimněte si že když se Babiš rozčertí tak spustí: platím velké daně a od státu si ni
    neberu. Chudáček se nám nezmínil o těch EU milionových dotacích které bere.

    Je s podivem že mu tleská i řada levičáků když on jasně před volbama řekl: jdu do
    politiky abych zabránil vládě ČSSD s KSČM a zabránil zvednutí daně pro majetné.
    Když byl ve vládě Bárta z VV to se řvalo že je to střet zájmů - podnikatel/ ministr.
    No Babiš je v daleko větším střetu zájmů když podniká jak ve zdravotniczví tak zemědělství.

    V TV nám bez mrknutí oka řekne že je pravičák. Hm. Na schůzích KSČ to jistě neříkal že.
    • ... chudáček jsi ty, neschopný blbe :)))
      • A co kdyby jste nám místo urážek také napsal nějaký názor! Spíše ale jste jen ten blb!
        • ... než blít "názory" jako ty, to raději držet zobák, blbe :)))
          • Jsem si nevšiml, že by jsme si tykali Vy psychopate!
            • Tfuj,napište si nicku Jako anonym,ten Vám ji rád vylíže.Já bych Vás do ní mohl nakopat!
            • ).(
  • no nevim kdo zavře Bureše
    • Nikdo: vse promlceno. Rittig, to je jina. Tam "nezavreni" vazne jen na "kvalite"zakonu, prijatych po "zhasnuti" ceskou "pravici" i "levici". *16*
  • No to jsou ty Babišovy komoušký manýry, co se naučila za bolševika...
    • ... nezávidím ti tvé primitivní myšlení, blbe :)))
  • Prosím Vás, pochopte, že jakýkoli kyd politika po revoluci, který je jakoby pro lidi, kryje ještě větší sičárnu. Naposledy to byla "malá měna" vlastizrádce Singera!
    • ... nepros, blbe :)))
  • Nevím zda je Rittig zlodě, ale Babiš je určitě, protože mne okradl.
    • Napiš konkrétně jak tě okradl.
      • Mě minimálně o čas, že nezrušil podávání daní pro zaměstnance! Tato imbecilita vznikla po hrůzovládě zločince kalouska!
        • ... inteligent, na kterého si zde marně hraješ, nepoužívá slova jako imbecilita, blbe :)))
          • Já jsem se Vás na nic neptal a Vaše blitky jsou nahlášeny!
  • Musíte si uvědomit kokoti, kdo tady může a umí řídit stát. Určitě ne vy někteří těmi idiotskými poznámkami. Ale ten, který už něco dokázal a odevzdává daně státu. *3* . Tak se hlaste do parlamentu přes vaše politické strany, ať můžete něco ovlivňovat nebo pište věcné příspěvky.
    • Tak stát už tady mohla řídit a tvrdila, že ho umí řídit většina místních politiků - v tomto ohledu není Babiš žádný zázrak. Takových už byla po roce 1989 celá řada - Klaus, Zeman, Gross, Špidla, Paroubek, Topolánek, Nečas, Fisher a Tošovský - každý z nich už něco dokázal a mám pocit, že mnozí z nich to mysleli upřimně a měli čisté ruce. *3* *3* *3* A pak se objevilo nějaké ALE..........
      A další davy těch, co by rádi něco řidili a tvrdí, že umí, se objeví u dalších voleb. A sorry, nemám ambice řídit tento stát a rád se bavím.... momentálně na Babišův účet. *2* *2* *2*
      • ... je kouzelné, když se blb jako se za vydává za zázrak lidstva, trotle :)))
        • ... se za = ty :)))
  • A to já bych se zase pana Zemana zeptal, kdy zavřou Babiše a další jeho kumpány s Agrofertu.... tam to taky není čisté. Ale mám obavu, že zapadl to okruhu "Nedotknutelných"..... *2* *2* *2*
    • ... neptej se, kam jsi nenávratně zapadlej ty, blbečku :)))
      • Mám pořád ten pocit, že v pocitech zapadlosti se Vám nemohu rovnat, protože tak hluboko jako Vy nikdy neklesnu. Člověk jako Vy, bez názoru, jen snůška vulgarit - měl by jste se za sebe stydět.
        • ... lepší je být vulgární a nemít dementní názory než obráceně jako ty, ty legrační blbe :)))
    • Nikdo slušný by po revoluci do vlády nevlezl!!!
      • ... rostou u vás stále chytré houby, blbe?
  • Já bych zavřel Rittiga i Babiše!

    Babiš reprezentuje tu nejhorší vrstvu z našeho národa. Do roku 89 rudá knížka a sladký
    život. Dnes modní podnikatelský oblek a plnou pusu demokracie.
    Ještě má tu drzost řečnit na oslavách frašky jménem 17 listopad - on ho vítal
    protože mohl cestovat. Stranou ponechal fakt že on vesele cestoval za hranice i před 89.

    On držel tajně palce Havlovcům. Najednou byl každý disident.
    Až nás obsadí Mongolové tak si nechá zešikmět oči. V rámci morální očisty je třeba tuto kariérní vrstvu odstranit a potrestat i s rodinama.
    • ... jsi totální magor, blbe, nic nového pod sluncem :)))
    • ... ty můžeš být rád, když dáš dobré větry, moulo :)))
    • Jirko nejlépe by bylo kdyby zavřely tebe s Rittigem že to byste si popovídali.A ta pohádka o Babišovi že byl estébák ta už je tak ohraná a nepravdivá jako bych ti řekl že ty jsi a možná ještě jsi estebák
      • ... parádně lze podle hlasování blbů vidět, kterých pár jedinců má zde zdravé názory :)))
  • Lotři byli konsternováni otázkou *1* *1* *1*
    • Logicky - čekali, kdy se Babiš zeptá i na ně. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit