Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koukam na pracovitost antiblba podle toho kolik ma příspěvků tak jenom maká,maká a maká ..... *2*
    • Antidemokratický antiblb psal, že jde něco dělat, zřejmě počítat antiperle a to prosím vsedě a bez antidekubitní podložky. Nu zaplaťpánbuch, aspoň tu nebude mektat ty svý anticipace. A my nebudeme, kvůli jeho přítomnost zde, brát antialergika!!!
      • ... je patrné, že ty píčov*ny, o kterých píšeš, na rozdíl ode mne důvěrně znáš, balíku :)))
      • ... jenom zbabělá lidská troska se schovává za ostatní, blbe :)))
        • To si jen myslíš magore!
          • ... chachacha :)))
    • ... za čárkou chytrý pisatel nechává mezeru, blbe :)))
      ... podívej se, trapáku, jakou dobu jsem zde dnes strávil já a jakou zdejší hvězdy :)))
      • Ty máš čárku na trenkách, tudíž mezi chytrý nepatříš dmnte!
        • ... máš trapné představy, ale co ti také zbývá, šašku, že :)))
          • ... vidím, že nějaký primitiv hlasuje jak vzteklej, tím však chytrost nepobere :)))
            • ... že by ten blb pracoval v Babišovo slepičárně, tam musí být počítačů :)))
            • Má službu, soudruh, a než obskočí všechny počítače na služebně tak se pěkně zapotí. *2*
  • A co je na tom divného? To je otázka, po jejímž zodpovězení touží mnohem více občanů....
    • Přesně tak!!! Ale právě tady se ukazuje zkorumpovanost naší "nezávislé" justice. Když se ani ministr nesmí na něco, co zajímá jeho voliče, zeptat???
  • Dobrá otázka a vzhledem k zkušenostem jak naše policie a Justice pracuje odpovím si sám,nikdy.Pokud by měli jít do vězení jen ti větší zloději,byli by jsme bez státního aparátu.Stát by byl řízen z Ruzyně.Kéž by chtěli veřejně promluvit Krejčíř,Janoušek etc-c.
    • ... neumíš ani správně psát, blbe :)))
      • Už jednou jsem tě žádal aby jsi mě neoslovoval vaší rodinou přezdívkou ANTIBLBE.
  • Já bych zavřel Rittiga i Babiše!

    Babiš reprezentuje tu nejhorší vrstvu z našeho národa. Do roku 89 rudá knížka a sladký
    život. Dnes modní podnikatelský oblek a plnou pusu demokracie.
    Ještě má tu drzost řečnit na oslavách frašky jménem 17 listopad - on ho vítal
    protože mohl cestovat. Stranou ponechal fakt že on vesele cestoval za hranice i před 89.

    On držel tajně palce Havlovcům. Najednou byl každý disident.
    Až nás obsadí Mongolové tak si nechá zešikmět oči. V rámci morální očisty je třeba tuto kariérní vrstvu odstranit a potrestat i s rodinama.
    • ... jsi totální magor, blbe, nic nového pod sluncem :)))
    • ... ty můžeš být rád, když dáš dobré větry, moulo :)))
    • Jirko nejlépe by bylo kdyby zavřely tebe s Rittigem že to byste si popovídali.A ta pohádka o Babišovi že byl estébák ta už je tak ohraná a nepravdivá jako bych ti řekl že ty jsi a možná ještě jsi estebák
      • ... parádně lze podle hlasování blbů vidět, kterých pár jedinců má zde zdravé názory :)))
  • Lotři byli konsternováni otázkou *1* *1* *1*
    • Logicky - čekali, kdy se Babiš zeptá i na ně. *1* *1* *1*
  • Prosím Vás, pochopte, že jakýkoli kyd politika po revoluci, který je jakoby pro lidi, kryje ještě větší sičárnu. Naposledy to byla "malá měna" vlastizrádce Singera!
    • ... nepros, blbe :)))
  • Ač Babiše jako STBáka nemusím, tak se ptám, kdy hodlá pražský magistrát v čele s "Krndou":-) také zavřít mafiána a "česko-monackou" pijavici-Rittiga, neboť máme nejdražší metropolitní MHD v přepočtu na kupní sílu obyvatel v Evropě a možná i na světě, protože pokud vím, tak New York, stále nezdražil a má Subway stále okolo -tokenu, tedy one dollar. *3* *1* Co na to pražská radnice? *9* *13* *10*
    • Mám ten nepříjemný pocit, že pražský magistrát je malý pán na to, aby nechával někoho zavřít. Tak podat trestní oznámení mohl již dávno, a to jak na známé i na "neznámé" pachatele. *15* *15*
  • Nevím zda je Rittig zlodě, ale Babiš je určitě, protože mne okradl.
    • Napiš konkrétně jak tě okradl.
      • Mě minimálně o čas, že nezrušil podávání daní pro zaměstnance! Tato imbecilita vznikla po hrůzovládě zločince kalouska!
        • ... inteligent, na kterého si zde marně hraješ, nepoužívá slova jako imbecilita, blbe :)))
          • Já jsem se Vás na nic neptal a Vaše blitky jsou nahlášeny!
  • Všimněte si že když se Babiš rozčertí tak spustí: platím velké daně a od státu si ni
    neberu. Chudáček se nám nezmínil o těch EU milionových dotacích které bere.

    Je s podivem že mu tleská i řada levičáků když on jasně před volbama řekl: jdu do
    politiky abych zabránil vládě ČSSD s KSČM a zabránil zvednutí daně pro majetné.
    Když byl ve vládě Bárta z VV to se řvalo že je to střet zájmů - podnikatel/ ministr.
    No Babiš je v daleko větším střetu zájmů když podniká jak ve zdravotniczví tak zemědělství.

    V TV nám bez mrknutí oka řekne že je pravičák. Hm. Na schůzích KSČ to jistě neříkal že.
    • ... chudáček jsi ty, neschopný blbe :)))
      • A co kdyby jste nám místo urážek také napsal nějaký názor! Spíše ale jste jen ten blb!
        • ... než blít "názory" jako ty, to raději držet zobák, blbe :)))
          • Jsem si nevšiml, že by jsme si tykali Vy psychopate!
            • Tfuj,napište si nicku Jako anonym,ten Vám ji rád vylíže.Já bych Vás do ní mohl nakopat!
            • ).(
  • Agrofert v r. 2013 zaplatil na daních nějakých 649 mil, jen taktak se dostal do první STOVKY největších plátců v ČR

    na dotacích vybral přes 3 miliardy
    • Skvělý vývar, což?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit