Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělý vývar, což?
  • Tfuj,napište si nicku Jako anonym,ten Vám ji rád vylíže.Já bych Vás do ní mohl nakopat!
  • O tom by jste nám mohl psát celé hodiny, kdyby to nebylo jaksi od věci psychopate!
  • Věta,Vy hnoji začíná velkým písmenem a končí tečkou zjebe!
  • Copak ubožáčku? Nahlášeno, není k tématu! Dal jsem si předsevzetí, s každým imbecilem a zlodějem zatočit!
  • Tak mi netykejte dutohlave,mohl by jste dostat po držce.
  • Rittiga zavřou, až zavřou Babiše.
  • Už jednou jsem tě žádal aby jsi mě neoslovoval vaší rodinou přezdívkou ANTIBLBE.
  • Agrofert v r. 2013 zaplatil na daních nějakých 649 mil, jen taktak se dostal do první STOVKY největších plátců v ČR

    na dotacích vybral přes 3 miliardy
  • Jo, jo, StB potažmo KGB peníze zadarmo nedá. Zvláště když jde rubl do "píp". *2*
  • ... jsi skvělej, ten chudák neví, kam dříve skočit, Klaus vedle mu také dává hezky zabrat :)))
  • ... psal snad někdo, že stojí o tykání z pomatencem?
  • Soudruh ELECTA nastoupil do služby?
  • ... a já znova upozorňuji, že již v 1. třídě základky děti ví, že se za čárkou nechává mezera :)))
  • Každý příspěvek nahlášen.Vy duševní odpade! A znovu upozorňuji,že s troskami si netykám.
  • ... ano, ty zbabělá estébácká kryso, jen do toho :)))
  • Bylo by dobré všechny příspěvky "osobnosti" antiblb rovnou hlásit.
  • ... všem blbům přeji v jejich zoufalství ze své bezvýznamnosti a omezenosti hezký zbytek blití v tomto útulku tiscali pro blby dnes, zítra, do konce roku, celé svátky atd. :)))
  • ... že by ten blb pracoval v Babišovo slepičárně, tam musí být počítačů :)))
  • Má službu, soudruh, a než obskočí všechny počítače na služebně tak se pěkně zapotí. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit