Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takze diky 10% dani by vycepni mohl zlevnit o 2,50- fajn, jenze ma to hacek 10% neni na vsechna piva , ale je to ruzne jestli je to pivo do kelimku, v lahvi, s sebou, do dzbanku atd. takze je v tom takovej galimatias ze si na to vycepni bude muset najmout ucetni ci pomocnou silu pac cast casu mu zabere opet vyssi mira "papirovani"  diky tomu jaky je v tech danich EET a dalsich povinostech zmatek a co to zabira casu!!! Nakonec ZDRAZI to pivo o 15,-  A TO SE VYPLATI!!! Pac zlej je ten hostinskej ne Babis co dal slevu na 10% DPH na cepovane :D

  • Zhovadilost Česku nejen vládne, ale je i ve vlastním národě. To ANO s agentem Babišem-Burešem zase nejspíš získá první místo ve volbách, i když je to osoba trestně stíhaná! Tenhle národ je prostě nepoučitelný. Bohužel stále převažuji lidé, kteří ho budou volit. Tak co zmůžeme, když je mezi námi dost prodejných voličů, kterým stačí kobliha do huby a jdou ho volit... Tenhle národ označil neurolog Stránský za prohnilý, a má recht.

    • Vezměte do huby koblihu a zkuste to taky. Třeba vás bude podle vašich not volit 50 % lidí.Důležitější je , že konečně se zabránilo krácení daní. A to okradačům vadí.Stálejeslyšet jenom Babiš, Babiš, Babiš. Zatím neznám nikoho, kdo to dělal nebo by dělal lépe.

      • Na vysvětlenou:

        Babiš před časem tvrdil, že na pivo bude 10% daň! To potěšilo, ale opět se ukázalo, že lhal, se Schillerovou vytvořili devět daňových možností na pivo!! To je jen jedna z bezpočtu zhovadilostí v této zemi. Jinak jsem svůj příspěvek pojal zevrubně, jak se mi jeví ten třicetiletý vývoj v zemi..., z toho je zřejmé, že prostě Češi si sami sobě vládnout neumějí. 

  • Jestli se po tomhle volicum Babise nerosviti co to je za smejda tak uz nikdy. Kocpurkov hadr :-(

  • Budeme teda evropští a mějme pivo za 60kč+ j ko to mají západní země 😂

  • Dal si pan redaktor tu práci a přečetl si znění dokumentů MF nebo jen vyvinul maximální úsilí najít v něm za každou cenu problém? Pokud je pro něho uvedené znění komplikované, tak je to na pováženou. 

    Co kdyby pan velkouzenář pivečko zdražil? To by byl panečku teprve článeček! 😊

    • Pavel.Jegl

      Nevím, Jindřichu, jaké "znění dokumentu MF" máte na mysli.

      Ale poslední dvě novely, které mění DPH, jsem četl, včetně důvodových zpráv a komentáře MF na webu.

      Pokud narážíte na mou duševní nedostatečnost ("znění pro pro něho bylo komplikované"), pak byste mohl napsat, co jsem, na rozdíl od vás, v zákonu nepochopil.



       

      • Nebyla to urážka, jen pocit. Neinterpretujete správně podstatu aplikace opatření, spíše domělé dopady. Víte, ono sekeru je možné vidět jako užitečný nástroj nebo vražednou zbraň. Co je prosím správně? 

    • i tak je to dobrej článeček,Jégl píše dobře.

      • Gorobilypes

        😂

      • V pořádku, Váš názor pana redaktora jistě potěší. 

    • Velkouzenář???? - od kdy prosím velkouzenář vaří, popř. prodává pivo???

      Nebo vy snad máte za velkouzenáře tu podlou křiváckou prolhanou hnídu co ve svém Agrofertu (co podle jeho žvástavých výblitků není jeho)  míchá hnůj s hnojem a vydává to za uzeniny??

      • Nevím, proč by velkouzenář nemohl přistupovat ke svému podnikání kreativně v rámci možností trhu? Jako každý jiný "poctivý" podnikatel v ČR.  

        A nezdvořilé invektivy a přisprostlé nadávky vděčně přenechám Vám. Jste v tom evidentně odborník. 

  • Jako vždy, samá smyšlenka rádoby "odborného" komentáře.

    "...jedinou evropskou zemí" = zase LEŽ!

    Celý tento mišmaš vznikl jen a jen díky nesmyslnému nařízení EU!

    • Hele ty ubožáčku to se nezmůžeš ani na svůj nick a musíš podle babišovského křiváckého vzoru krást cizí?

    • Pavel.Jegl

      Lež? 

      Jaká evropská země daní pivo zvýhodněnou sazbou jako Česko?

      Můžete, MzeMane, prosím, uvést nařízení kvůli kterým vznikl 'mišmaš' - v danění piva a lyžařských vleků?

      Zajímalo by mě to. Už jsem se po něm pídil, zatím mi ho ale z financí neposlali.

      Nevzniká snad mišmaš tím, že se jeden druh zboží daní jako škodlivý a pak se na něj zase vymýšlí daň, která ho zlevní? 

      • Mají pravdu Jegl. Co kdyby šli dělat poradce do vlády?

      • Co třeba Rumunsko a.... a.... a....?

  • Bábiši přiznej jsi-li něčeho takového při svém křiváctví schopen - kolik máš odhad že jsi si tímto "genitálním" tahem koupil dalších volebních hlasů. - hodí to víc než koblihy???

    • Ty tomu tak rozumíš, pablbe...ha...ha...

    • Bojiš se

      • Čeho/koho ??? - jakéhosi podvodného čoboláckého prolhaného megazlodějského křiváka???

        • V tom případě tvé reakce pozbývají smyslu

        • Tak toho Vy se rozhodně  bát nemusíte. Orel much nelapá. 

  • Daňové experimentování na účet pivařů není zrovna tím nejuváženějším činem. Schillerovské kutilství se mi zajídá. Navíc pamatuji doby, kdy pivo bylo lepší, chutnější a hlavně levnější. Většina současných piv je slabým odvarem kdysi slavných piv, úroveň si ještě drží plzeňský Prazdroj, a to zejména díky kvalitní vodě. Další piva jsou patoky a navíc hospody coby chrámy vyznavačů tabákového kouře byly proměněny na specifický druh mléčného baru, kde se nuceně nekouří a namísto mléka se prodává pivo. Pivní kultura zdegenerovala, tradice jsou zběsilými zdravotními inkvizitory zadupány do země. Lidé, kteří nic neví o našich tradicích, zvycích a přáních, od stolu rozhodují o tom, co je pro nás nejlepší. Pivo by mělo být levnější, maximální cena dobrého pěnivého moku by měla být deset korun, kdysi jsem pil pivo za 1,70 Kč. Na cenách poživatin se významně podepisují nekalé praktiky mocných - podvody, tunely, podvodné projekty typu církevního či solárního tunelu. Nyní opět hrozí zvýšení ceny piva na základě roztočení šíleného kolotoče s emisními povolenkami a zejména na základě gretensko-klimatického šílenství, které vygeneruje ceny za energie v řádu mnohonásobku stávající ceny za kWh, což razantně zvýší i ceny piva. Všechny velké iracionální počiny typu migračního či klimatického šílenství sráží nejširší vrstvy chudých lidí na kolena a zároveň až na sociální dno. Pivo je boží dar a hauzírování s cenami piva je trestuhodné. Pivo je náš národní nápoj, proto by prodejci piva měli ctít pivní tradice a nezrazovat zájmy vyznavačů pěnivého moku skrze neustálé zdražování piva, skrze zákaz kouření u piva v hospodě atd. 

  • Čas si vyžádal změnu. Opozice dlouho skučí, pijáci mudrují.Zdejší náš folklor.A pak se najdou šmudlové od novin.Takoví co se rádi přiživí naprosto na všem. Viz tady redakční Všeználek.To vyhlášená novinářská šmudla, nějaká Bubílková si na to v ráno v radiu postavila celé dlouhé vyprávění.No tak vyprávění.Skřehotavým hlasem se vyzobaná kukuřice snaží být zajímavá.Až z paty tahá rádoby veselé náměty a nápady.Sama se jim směje považujíc je za veselé.Dnes už může dělat v redakci každý.Máš 2 ruce? Na každé po 5 prstech?Přijat! Další.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit