Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Větší bordel v DPH na pivo snad ani nešel udělat...

    Zkrátka odborníci...

    A koblihářovo prohlášení, že když se hospodský podělí, bude pivo o  téměř 5 Kč levnější - to je další z jeho keců, kterými chce zapůsobit na voliče...

  • To určitě není jeho vina. Jak znám jeho palici. chtěl by poměry narovnat.Já sem rád že, je tady borec kterej nevzešel ze stranickejch škol. Úplně se toho děsím, protože sem nemálo takovejch kok.tů viděl.

    • Přesně. Na světě jsou tisíce nesrovnatelně důležitějších informací a problémů a dezinformační mainstream řízený stranickými d..b..ly řeší takové bezvýznamné banality. A VŠEM TO KUPODIVU PŘIJDE NORMÁLNÍ.....

      • Pavel.Jegl

        ... řeší takové bezvýznamné banality

        Napadá mě otázka: Proč tyhle "bezvýznamné banality" začal řešit AB?



        • Nevím proč to řeší Andrej Babiš a je mi to srdečně jedno. Jen od médií (aspoň těch veřejnoprávních, tedy placených námi, bych očekával důležitější témata). U soukromých médií jsem se holt smířil s nízkou kvalitou informací. Jsou to jejich peníze tedy i jejich právo......

          • Pan ing. Andrej Babiš ty "banality" řeší z titulu svého postavení předsedy vlády České republiky!

            A ona dvojí DPH na jakoukoli komoditu je výrazem ekonomické euroidiocie, ničím jiným...

  • Daňové experimentování na účet pivařů není zrovna tím nejuváženějším činem. Schillerovské kutilství se mi zajídá. Navíc pamatuji doby, kdy pivo bylo lepší, chutnější a hlavně levnější. Většina současných piv je slabým odvarem kdysi slavných piv, úroveň si ještě drží plzeňský Prazdroj, a to zejména díky kvalitní vodě. Další piva jsou patoky a navíc hospody coby chrámy vyznavačů tabákového kouře byly proměněny na specifický druh mléčného baru, kde se nuceně nekouří a namísto mléka se prodává pivo. Pivní kultura zdegenerovala, tradice jsou zběsilými zdravotními inkvizitory zadupány do země. Lidé, kteří nic neví o našich tradicích, zvycích a přáních, od stolu rozhodují o tom, co je pro nás nejlepší. Pivo by mělo být levnější, maximální cena dobrého pěnivého moku by měla být deset korun, kdysi jsem pil pivo za 1,70 Kč. Na cenách poživatin se významně podepisují nekalé praktiky mocných - podvody, tunely, podvodné projekty typu církevního či solárního tunelu. Nyní opět hrozí zvýšení ceny piva na základě roztočení šíleného kolotoče s emisními povolenkami a zejména na základě gretensko-klimatického šílenství, které vygeneruje ceny za energie v řádu mnohonásobku stávající ceny za kWh, což razantně zvýší i ceny piva. Všechny velké iracionální počiny typu migračního či klimatického šílenství sráží nejširší vrstvy chudých lidí na kolena a zároveň až na sociální dno. Pivo je boží dar a hauzírování s cenami piva je trestuhodné. Pivo je náš národní nápoj, proto by prodejci piva měli ctít pivní tradice a nezrazovat zájmy vyznavačů pěnivého moku skrze neustálé zdražování piva, skrze zákaz kouření u piva v hospodě atd. 

  • Bábiši přiznej jsi-li něčeho takového při svém křiváctví schopen - kolik máš odhad že jsi si tímto "genitálním" tahem koupil dalších volebních hlasů. - hodí to víc než koblihy???

    • Ty tomu tak rozumíš, pablbe...ha...ha...

    • Bojiš se

      • Čeho/koho ??? - jakéhosi podvodného čoboláckého prolhaného megazlodějského křiváka???

        • V tom případě tvé reakce pozbývají smyslu

        • Tak toho Vy se rozhodně  bát nemusíte. Orel much nelapá. 

  • Jako vždy, samá smyšlenka rádoby "odborného" komentáře.

    "...jedinou evropskou zemí" = zase LEŽ!

    Celý tento mišmaš vznikl jen a jen díky nesmyslnému nařízení EU!

    • Hele ty ubožáčku to se nezmůžeš ani na svůj nick a musíš podle babišovského křiváckého vzoru krást cizí?

    • Pavel.Jegl

      Lež? 

      Jaká evropská země daní pivo zvýhodněnou sazbou jako Česko?

      Můžete, MzeMane, prosím, uvést nařízení kvůli kterým vznikl 'mišmaš' - v danění piva a lyžařských vleků?

      Zajímalo by mě to. Už jsem se po něm pídil, zatím mi ho ale z financí neposlali.

      Nevzniká snad mišmaš tím, že se jeden druh zboží daní jako škodlivý a pak se na něj zase vymýšlí daň, která ho zlevní? 

      • Mají pravdu Jegl. Co kdyby šli dělat poradce do vlády?

      • Co třeba Rumunsko a.... a.... a....?

  • 30% voličů, odkud se rekrutují? Z bývalých voličů KSČM a ČSSD.

    • I kdyby všichni komunisti a socani dali hned teď hlas Babišovi, tak to 30% dohromady nedá. 

  • Gorobilypes

    32%

  • Co ke zdaru (výběru daní ? Nebo jiný úmysl _)chybí nejvíce, jsou konzumenti (nejvíce 60-80 léta),

    v 90-tých letech -nižší modří manageři buzerovali na zbytkový alkohol .

    Pro koho je toto konání ?????

  • A jak to mají s dph na pivo na Lomnickém štítě 19 minuta 20 vteřina  https://www.youtube.com/watch?v=TrkJw1sLc-E  je to energetická potravina a nápoj potřebný k regeneraci a obnovy sil a hydratace organismu anebo luxusní nadstandard? 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit