Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud se zy chováš jako dobytek je to tvůj problém Ivane bbbb.
    Za čechy nemluv. Na to oprávnění nemáš nulo
  • Buranské způsoby jsou obecným ruským problémem, nejen sportovců

    Ostudné chování ruských hokejistů po prohře ve finále mistrovství světa s Kanadou právem odsoudili všichni normální lidé. Ovšem takové vidlácké vystupování je mnoha Rusům vlastní, takže se nechutné scéně z O2 arény nelze divit.

    To, že Rusové neunesli porážku, se nestalo poprvé. Už v roce 2010 po finálové prohře s Českou republikou si demonstrativně nenasadili až na několik čestných výjimek stříbrné medaile. Nyní v Praze to ovšem silně přehnali, když odešli uprostřed slavnostního ceremoniálu a nevyslechli hymnu vítěze. Uznání si zaslouží Malkin s Ovečkinem, kteří se pokusili své spoluhráče zastavit. Tyhle způsoby ovšem rozčílily i samotného prezidenta mezinárodní hokejové federace IIHF Reného Fasela, který jim pohrozil potrestáním. Doufám, že se tak stane, a nezůstane jen u slov.

    Komičtí jsou ovšem členové proruských skupina na Facebooku, kteří opravdu chrlí nesmysl za nesmyslem. Dozvěděli jsme se mimo jiné, že ruští hokejisté odešli z ledu proto, že jim nezahráli hymnu. To jsou mně věci, odkdy pak se hraje poraženým týmům na hokejovém mistrovství hymna? Hloupost holt nezná hranice. *15* *15*
  • Jde o tom že tvoji rusáci se chovají jako dobytek. A dobytek mez lidi nepatří.
    Prahu rudá armáda neosvobodila kašpare.
  • Makej Tečko!
    Hup
  • http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/396365-armadu-na-hranice-pripravuje-i-chorvatsku.html
  • :-) :-) :-)
  • no v USA to poslední roky mají těžké...bankrot za dveřma...svět je odevšad vyhazuje ze dveří....ALE URČITĚ ZATO MŮŽE PUTIN!!!!
  • Zavražděného Itala mučila egyptská tajná služba, ukázala prý pitva
    Metody mučení, kterým byl před svou smrtí vystaven zavražděný italský student Giulio Regeni, ukazují na egyptské bezpečnostní složky. Prokázala to údajně nařízená soudní pitva. S odvoláním na nejmenované ale informované egyptské žalobce to napsala agentura Reuters
  • To bude nějakej hladovej brigádník z usa:-)
  • Islámský stát může vyrábět a používat chemické zbraně, varuje Rusko
    Rusko na úterním zasedání ženevské bezpečnostní varovalo, že Islámský stát a další teroristické skupiny se snaží získat technické vybavení, aby produkovaly bojové otravné látky. Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov proto navrhl schválit mezinárodní smlouvu o boji proti chemickému terorismu, neboť dosavadní konvence o zákazu chemických zbraní k účinnému boji proti teroristům nestačí.
  • „Pracuji v Národním památníku hrdinů Heydrichiády, z ruských turistů je většinou slušný tak 1 z 10(nezdraví, odmítají platit vstupné, neumí ani slovo anglicky
    ------------------------------------------------------------------------
    Tak v Pražském národním památníku už se mluví anglicky....to mi uniklo...kdy vás obsadili? Já myslel že u vás mluvíte česky... *8*
  • To platí i o Češích ;-)
  • Pokud ruští návštěvníci chtějí do civilizované Evropy, měla by většina z nich absolvovat kursy standardního slušného evropského chování. A pokud je neovládají, tak o ně nestojíme, shodují se lidé z cestovního ruchu.

    Toto jsou osobní zkušenosti s ruskými turisty průvodce Marka. Převzato s jeho svolením z Facebooku.

    „Pracuji v Národním památníku hrdinů Heydrichiády, z ruských turistů je většinou slušný tak 1 z 10(nezdraví, odmítají platit vstupné, neumí ani slovo anglicky a vztekají se, když ostatní nemluví rusky a podobně). Dnes začala jedna Ruska přes celý Památník křičet, že na informačních tabulích není ani slovo o Rudé armádě, která prý "osvobodila Prahu". Začal jsem ji mile a ochotně vysvětlovat, zaprvé, že tohle malé muzeum je o operaci Anthropoid a je věnováno památce parašutistů, kteří v kryptě a kostele bojovali a jejich spolupracovníkům, zadruhé, že informace o Rudé armádě a vůbec o roce 1945 jsou ve Vojenském muzeu na Žižkově, tady to nemá důvod a zatřetí, že Praha se osvobodila sama díky Pražskému povstání a přispění jednotek Vlasovců (tudíž slavná "Red army" přijela do osvobozeného města). Ruska byla stále agresivnější a agresivnější, hulákala a řvala: "Ruskaja armija, Krasnaarmija!". Tak mi došla trpělivost a se slovy "Sláva Ukrajině, smrt Putinovi" přeloženými do angličtiny a ruštiny přesně v tomhle pořadí jsem ji vyprovodil. Rušila ostatní turisty, kteří si na ni posléze i stěžovali a agresivně šířila lži a ruskou propagandu.“

    Podobné zkušenosti s návštěvníky z Putinovy říše má taxikář Petr z Benešova u Prahy. Podle něj velká většina z nich se chová arogantně a nadutě, nepozdraví, nepoděkují a nerozloučí se.

    Rovněž na jihočeském zámku v Hluboké nad Vltavou mají s ruskými turisty své neblahé zkušenosti. Vyprávěla mně o nich už dříve moje žena, která tam pracovala v pokladně. A zase ty samé výhrady, nepozdraví, nepoděkují, nerozloučí se, arogantní a zpupní. A jedna ruská výprava tomu v hlubockém zámku nasadila korunu. Nerespektovala pravidla, lezla za provazy, sahala na exponáty a fotila se tam, kde to bylo zakázáno. Bohužel průvodcem této skupiny byl mimořádně hodný Jirka, který bohužel nebyl ostrý hoch Markova formátu. Takže se je slušně napomínat, a dočkal se pouze od nějakého mužika urážky, “tvoje matka byla k..a.“ Byl z toho skandál a dokonce na zámek dorazila policie. Naštěstí situaci posléze zvládla zkušená zástupkyně kastelána.
  • nic bych zato nedal, že toho komára s virem vypěstoval Putin aby to mohl svést na hodné nevinné Američany. Amerika se přece takovými zvrácenostmi jako biologické chemické atomové psychické a jiné zbraně nezabývá.
  • nicoIIes
    Bude toho víc. Šapitó mi poslal dolar. Pro dolar bych se strhla!
  • Pivu však hází v Rusku klacky pod nohy i tamní státní moc. V kioscích se pivo nesmí prodávat vůbec, a po desáté hodině večer pak nikde. V hospodě si zkrátka o půlnoci jako u nás lidé točené nedají. Zakázaná je také jakákoliv reklama na pivo. Také mně bere, když se mně někdo snaží vnucovat co je a není dobré a nařizovat co mohu jíst či pít. Jenomže v Rusku je to samé a mnohdy ještě horší, viz pivní zákazy, které v jiných evropských zemích, snad s výjimkou Skandinávie, nemají obdoby.
  • Evropská unie má hodně chyb, které si zaslouží tvrdou kritiku, ovšem na ruské výmysly typu, že USA chtějí zaplavit Rusko komáry infikovanými virem Zika, nemá ani náhodou. Inu zlý americký brouk je opět na scéně.

    S tímto nesmyslem ovšem nepřišel jen tak někdo, ale bývalý hlavní sanitární lékař Ruska a současný poradce ruské vlády Genadij Oniščenko v komentáři pro BBC. Zprávu o tom přinesl sever Echo24.cz. Inu hodné Rusko má být napadeno komáry infikovanými zlými Američany. Komunistická padesátá léta, kdy jsme bojovali s americkým broukem neboli mandelinkou bramborovou, jsou opět realitou, naštěstí tedy jen virtuální kremelskou.

    Ovšem tato zpráva má zřejmě jiný význam. V provládních ruských médiích prakticky neexistuje klasické domácí zpravodajství, a tak se člověk nic nedoví o tom, že tři čtvrtiny Rusů si vydělají méně než 6300 Kč měsíčně, že zdravotnictví kolabuje a chybí v něm i základní léky pro tlumení bolesti, že i státní instituce dluží svým zaměstnancům výplaty, ekonomika klesá a reálné mzdy, už tak bídné, se propadly v minulém roce o deset procent. Místo toho, se lidu předhodí nesmysly typu infikovaní komáři či údajné úspěchy při obsazení Krymu apod. Jednoduše se odvádí pozornost od skutečných problémů.

    My si stěžujeme na přehnanou bruselskou byrokracii a často právem. Také si říkám, že by EU mohla řešit jiné vážnější problémy, než to, co je a není pomazánkové máslo apod. Ve včerejších Hospodářských novinách ale vyšel článek, České pivovary v Rusku krvácejí. Našim pivovarníkům v této zemi klesají zisky kvůli klesajícímu rublu, a tak například lahvový půllitrový český Budvar stojí v přepočtu 94 korun a většina Rusů si jej jaksi nemůže dovolit.
  • Ale já jsem holka!
  • Takový sarin vyrobený v Turecku ze surovin ze zemí NATO, to je matroš. To se tím pak na syrském území vraždí Kurdové a civilisti.
  • Pravda nepřestane být pravdou ani po 2 letech Ivane.

    Dokazuje to že Kreml již v minulosti používal jako zbraň proti demokratickému Západu
    a tak je velmi pravděpodobné že komunistický gestapák z KGB Putin tuto taktiku oprášil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší